4740 Soul Contracts - Chci vědět, co jsou - Neformální chat s Yazhi, Matiasem a Gosiou Cosmic agency

[ UFO ] 2023-07-12

Matias: Jedna věc, kterou bych dnes rád věděl, je: Jaké jsou mé smlouvy? (Jestli dělám správnou věc)
Yazhi: Jak říká Mari, vaším úkolem je zůstat naživu co nejdéle, abyste viděli, jak těžké je vás zabít. Tento filozofický postřeh učinila během hry na playstationu ̎Call of Duty ̎. (pozn. dobrej cíl)

Matias: Přál bych si, aby tato simulace byla právě taková. Hra videoher a deset kol do konce.
Yazhi: Proč si myslíš, že není?
Nemohu znát vaše smlouvy, nemám to jak vědět, pouze ten, kdo má přístup ke konfiguraci modulů. Ani to nejsou všechny smlouvy, které existují. To znamená, že ty na druhé straně duchovního světa nemohou být známé.

Matias: Hra FPS je jednoduchá. Zabij nebo zemři. Tady si nejsem jistý, co přesně dělám. Být vojákem je velmi jednoduché. Zamiřte, vystřelte a řekněte ̎ano, pane ̎. Máte své cíle a příkazy. Víš, co máš dělat. Proto ta otázka ohledně smluv, které mé Vyšší Já uzavřelo, než sem přišlo.
Gosia: Teď jsi vržen do pole a nikdo kromě tebe nerozhoduje, co dělat! Mělo by to být smutné? Je to ta nejúžasnější věc, když si uvědomíme, že není nikdo jiný než my, kdo se rozhodne tvořit!
Yazhi: Je mnohem obtížnější být ve vedení, protože práce se stává méně a méně fyzickou a více duševní s odpovědností. To je důvod, proč lidé na Zemi rádi následují a nevedou, přináší jim to ovčí mentalitu, která demonstruje jejich celkově nízkou základní úroveň duchovní evoluce, která může bolet!

Gosia: Je čas dostat se ze stavu mysli ̎voják ̎, ̎dej mi souřadnice ̎ a převzít zodpovědnost. Tvořte, dělejte rozhodnutí v terénu atd. A mějte víru v sebe.
Matias: Myslím, že je to jako hra ̎Monopoly ̎. Nechci nic opakovat ani se vracet na začátek jen proto, že mi něco uniklo. Proto, kdybych měl jasné GPS souřadnice, kam jít a co dělat, lépe bych porozuměl mé existenci zde.

Yazhi: Musíte velmi jasně pochopit, že vám bude mnoho věcí chybět, takže se musíte naučit opustit potřebu splnit ty věci, které nebyly splněny.

Gosia: Dobrá poznámka. Nestojím o ̎smlouvy ̎ (pojem, který nesnáším), protože ať je to cokoliv, v každém okamžiku jsem ráda, že mohu tvořit něco nového, rozhodovat o své cestě a z mého pohledu neexistují žádné špatné cesty.

Yazhi: Kontrakty jsou v zásadě ty, které si uzavřete před inkarnací ve zkušenosti fyzického bytí. To jsou úpravy, kterými chcete dosáhnout požadovaného zážitku, pro duchovní pokrok.
Omezování je skvělý učitel, stejně jako utrpení, ať se nám to líbí nebo ne. Existuje myšlenka, že není nutné trpět, abychom se učili, to je správné, ale zkušenost nám ukázala, že obtíže a utrpení jsou nezbytné k tomu, aby se duše vyvíjely, když jsou na určité evoluční úrovni. Když jste na této počáteční, ̎zelené ̎ úrovni, jako novější duše, utrpení je nezbytné, protože máte silnou tendenci stagnovat a nevyvíjet se. To znamená, že potřebujete vysokou úroveň duchovního rozvoje, abyste mohli pokračovat ve vývoji své duše bez nutnosti utrpení nebo potíží.

Matias: Nemají všechny případy (duše), které sem přijdou, předem stanovené smlouvy?
Yazhi: Vzhledem k tomu, že Země je místem omezení, myslím, že je to jedna z jejích nejzřetelnějších charakteristik, takže ano, jsem si docela jistá, že každý má smlouvy před narozením.

Matias: Jen bych si přál vzpomenout na důvody, proč jsem sem přišel, abych je mohl do puntíku splnit.
Gosia: Podle mého názoru je to jedno, když nevyhovím, protože ta ̎smlouva ̎ byla jen se mnou. Neexistuje žádná karma ani trest, pokud to neudělám, nebudu se muset vracet, abych to udělala znovu, pokud nechci. O všem rozhoduji já. I když nevykonám něco, co jsem z té duchovní stránky chtěla, jaké to má ve skutečnosti důsledky? Jsme volní. Důsledky jsou pouze samoúčelné.
Yazhi: Myslím, že si s tím nemusíš dělat starosti, jsem si docela jistá, že svůj záměr plníš docela dobře. Vlastně nevidím větší poslání než to, které si ukládáte. A pokud jste si velmi jisti, že se tam nechcete vrátit, nevrátíte se! Znamená to, že jste se z toho místa naučili dost. To je to, co myslím tím, že se naučíte pustit, takže nemáte důvod se tam vracet, protože jste nenechali věci nenaplněné.

Gosia: Myslím, že také rozumím pocitu, že chci něco vykonat, pokud je to něco, co hoří uvnitř a co cítím, že bych měla udělat, ale nevím, co to je. Mnoho hvězdných semínek zabloudí ( ̎odchýlí se ̎ - relativně), takže některé z nich vrátili na ̎koleje ̎ zahradníci.
Matias: Gosia stále nachází toto místo plné věcí, které lze prozkoumat a užít si. U mě je to právě naopak. Máte pocit, že jste zde již byli nebo jste se vše naučili, aniž byste zde museli být. Snažím se pochopit, proč jsem tady, když mám pocit, co tu sakra dělám?

Yazhi: Ok, například mám velmi jasnou vzpomínku na to, jaké to je být na druhé straně, a pamatuji si řetězec myšlenek, který mě dnes přivedl sem, k fyzičnu. I když si je jasně pamatuji, odsud, fyzicky, jsem na mnohé z těchto věcí změnila názor. Nemám důvod žít podle nich jako podle pevného pravidla, protože už nevěřím, že být na druhé straně je nějakým způsobem vyšší stav bytí, protože odkudkoli můžete být, čím chcete, fyzický nebo ne. Jsem si jistá, že všichni přebýváme v éterech, v duchovním světě, po celou dobu, dokonce i nyní, a že to fyzické je jen iluze, hra.

Gosia: Jen můj úhel pohledu. Proč dávat té ̎smlouvě ̎ Vyššího Já nějakou nadřazenost? Buďte tím, čím chcete být, na jakékoli úrovni! Pravděpodobně tím i tak splníte vaši ̎smlouvu ̎, jelikož shora je vše naplánováno.

Yazhi: Neber život tak vážně! Na ̎duchovní straně ̎ to tak nevidíš, tak proč bys to tak dělala na té fyzické?! Dát duchovní stránce vyšší úhel pohledu by také bylo součástí fyzické iluze. Doslovně, neexistuje lžíce ani hmotný svět. Pouze pokud chcete, je tam lžíce. (pozn. já bych toho chtěla...)

Matias: Jsem tu na vypůjčený čas. Nemusím tu být věčně. Proto se snažte z toho vytěžit co nejvíce, preferujte první část mise.
Yazhi: To je volba.

Gosia: Zahradníci někdy opravují paměť DNA, aby ten člověk mohl splnit něco, kvůli čemu přišel?

Yazhi: Ano, ale Zahradníci nebo ne, to vše je součástí fyzického a je to jen iluze, dávat lidem lžíce nebo ne, aby někdo mohl splnit požadovanou ̎hru ̎.

Gosia: Možná má Matias také jednu z těch misí, která by vyžadovala zásah Zahradníků?

Yazhi: Vidím ho jako docela zdravého. Alespoň je to dobrý začátek.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/soul-contracts-what-are-mine-casual-chat-between-yazhi-matias-and-gosia

Zpět