4739 Motivační video pro Starseeds a probuzené Cosmic agency

[ UFO ] 2023-04-29

Mari Swaruu
Pokud se díváte na toto video, s největší pravděpodobností také v noci vzhlížíte ke hvězdám a přemýšlíte, zda jste hvězdné semeno nebo zda pocházíte nebo nejste ze Země. Možná vás také napadne, zda je váš nadpozemský pocit jen vaším přáním, nebo je to čistá fantazie. Můžete mít také pocit, že pocházíte ze Země, protože ji milujete a cítíte, že je to váš domov, ale je vám velmi smutno, že je v její společnosti tolik věcí špatně kvůli tolika nespravedlnosti kolem vás.

Nebo se můžete cítit úplně z jiné planety daleko, kde vám váš vnitřní pocit říká, že tam je váš skutečný domov, zatímco vy se na planetě Zemi cítíte úplně mimo. Energie tam je hustá a snadno se cítíte ohromeni, když nedobrovolně absorbujete energii všech kolem vás a okolního prostředí. Mísí se s vaší vlastní, vytváří ve vás chaotický pocit, který nechcete, a nutí vás utéct a zakuklit se ve vašem oblíbeném úkrytu.

Můžete mít pocit, že jste sami, že nikoho nezajímají stejné věci jako vy a přátelé a rodina vás mohou neustále kritizovat za to, že přemýšlíte a jste jiní. Někdy vás plyne do pocitu, že je s vámi opravdu něco v nepořádku, někdy nebo v některých případech vás dokonce chtějí vzít na terapii, abyste se mohli normalizovat.

Zjistila jsem, že jediná věc, která je v tomto světě skutečná, jste vy, kdo přemýšlí a pozoruje. Pokud se cítíte jako hvězdné semeno, pokud máte to vnitřní vědění a strach z toho, jak špatně byste se mohli cítit, kdyby to nebyla pravda, pak jste hvězdné semeno. Je to něco, co prostě hluboko uvnitř víte a nikdo nemůže argumentovat jinak. Možná vám nerozumí, nebo mohou tvrdit, že neexistuje žádný důkaz, jak to obvykle dělají, nebo vám na rovinu řeknou, že vás znají celý život, možná byli dokonce svědky, jak jste se tam narodili, a argumentují tím, jak se mýlíte, když fantazírujete o příslušnosti ke hvězdám nebo dokonce o tom, že jste mimozemšťan. Důležité je, co sami víte o tom, kdo jste, svým nejhlubším vnitřním pocitem, který nikdo, ani vy, nemůžete potlačit ani popřít. Jste jediní, kdo zná svou pravou identitu, a pamatujte, že tělo nedefinuje, co a kdo jste uvnitř.

Nebo se možná ani neidentifikujete jako hvězdné semínko, možná prostě procházíte silným duchovním probuzením, nebo možná ani nechcete věřit v mimozemšťany, ale přesto stále trpíte důsledky toho, že jste jiní. Hvězdné semeno vždy ví, že je, a i když vstoupilo do života na Zemi bez paměti minulých životů nebo jen mála z nich, vymazání paměti je pouze povrchní na bezprostřední vědomé úrovni mysli. Ale hluboko uvnitř, v podvědomí a nevědomí, je tam všechno vědění a všechna hvězdná semena to cítí.

Nepotřebují přímou detailní paměť svých minulých životů na Zemi nebo mimo planetu na nějakém jiném vzdáleném místě mezi hvězdami. Nemít žádné vzpomínky na minulé životy je součástí života na Zemi a nemusí to platit pro každého, protože existuje nespočet lidí, kteří mají minulé životy a hvězdné mimoplanetární vzpomínky do té či oné míry. Důležité je, že vaše vnitřní vědění vám říká, kdo jste. Koneckonců, každá duše žijící na Zemi a kdekoli jinde je hvězdným semenem, včetně všech, kteří tomu pojmu ani nerozumí.

Vím, že život na Zemi je těžký. Byla jsem tam. Rozhodli jste se tam jít dobrovolně, protože jste věděli, že to dokážete, protože jste si věřili, že tu výzvou zvládnete. Fyzická nebo duchovní stránka, utrpení a strádání na Zemi jsou viděny jinak zvenčí, z duchovního světa a z pohledu jiných civilizací.

Můžete mít pocit, že jít na Zemi byla chyba, ale faktem je, že většina z vás, co mě posloucháte, je na Zemi. Vím, že to bolí. Vím, že se můžete cítit neschopní nebo dokonce slabí, protože musíte neustále čelit všem útrapám a veškeré nespravedlnosti. Ale jste velmi silní a být empatický a citlivý ke všem druhům energie je známkou síly, protože to znamená, že máte velmi silné spojení se Zdrojem. Pamatujte, vy jste Zdroj.

Země a její kultura nejsou férové místo. Není tam žádná spravedlnost, takže neočekávejte, že tam nějakou najdete, a neočekávejte, že vám někdo dá spravedlnost, jako byste na to měli právo. Vaším úkolem jako vysoce vyvinuté a citlivé duše s vysokým spojením se Zdrojem je přinést spravedlnost na Zemi. Pamatujte si, že jste anténou, majákem a kanálem, který skrze vás přivádí všechnu tu vysokou energii ze Zdroje přímo na Zemi. Jste vyslancem vysokých říší a vaším úkolem je být tam ve svém záměru a jednoduše tím, že tam odoláváte a zůstáváte silní, děláte to dobře.

Pamatujte si toto: vaše empatie a citlivost vás dělají silné, protože vy jste samotný Zdroj, inkarnovaný ve vás. Nemůžete si dovolit být slabí tam na Zemi, protože to pro vás, okolí a lidi z Matrixu bude procházet jen utrpením. Jste tam, abyste se naučili být silní kvůli svým empatickým a citlivým vlastnostem, ne navzdory nim. Pokud stále hledáte pohodlí, nepostoupíte. Jsou to těžkosti a výzvy, které vás udělají silnějšími, zvláště na Zemi. Musíte přijmout nepohodlí a použít je jako výzvu k pokroku směrem, kterým chcete. Musíte jít mimo svou zónu pohodlí, abyste rozšířili její rozsah. Pokud nejste schopni být mimo svou komfortní zónu, bude vás obtěžovat cokoliv a všechno mimo ni. Pokud ale budete čelit silným výzvám, uvidíte, že jste dokonale schopni je vyřešit a s tím poroste vaše sebevědomí. To, co vás dříve trápilo, uvidíte jen jako nedůležité maličkosti, které na vás nemají žádný vliv.

Po duchovní cestě je třeba jít sám. Žádné dvě duše neudržují stejné body pozornosti, takže budou mít vždy různé úhly pohledu a různé způsoby, jak k čemukoli přistupovat. Vím, že se mnohokrát možná budete chtít podělit se všemi kolem sebe o to, co jste se naučili, ale pamatujte, že ne každý je na vaší úrovni a přílišné sdílení s nimi vám může přinést jen mnoho frustrace. Buďte trpěliví a pečlivě rozlišujte, komu důvěřovat a s jakými informacemi. Dejte jim trochu ochutnat, abyste viděli, zda chtějí více, ale pokud ne, netrvejte na tom. Milujte je takové, jací jsou, a vězte, že ne každý se má probudit, a vězte, že většinou je lepší mlčet. Pamatujte, že ticho je také mocným poselstvím.

Když se na to díváte z rozšířenějšího úhlu pohledu, z vyšších sfér, nejste nikdy sami, protože máte vždy s sebou své duchovní průvodce, vždy a mnohokrát také svou hvězdnou rodinu. A tito duchovní průvodci nejsou nikdo jiný než vaše rozšířenější verze a z tohoto rozšířeného úhlu pohledu zahrnují do svého vnímání také váš pohled, takže vám nikdo nemůže rozumět lépe než oni.

Musíte vědět, že duchové, když jsou ve vyšších sférách, neberou život na Zemi a ve světě živých se všemi jeho těžkostmi příliš vážně. Berou to jen jako hru, jako odvahu a jako výzvu. To, co se tam děje a jak jsou věci vnímány při inkarnaci nebo při návštěvě Země jako Step Down, má hodnotu pouze ve hře. Všechny duše v hloubi duše vědí, že nakonec vše dobře dopadne, a tak si jízdu užívají.

Musíte být vždy tou nejlepší verzí sebe sama. Jak se duchovně probouzíte a všemu stále více rozumíte, zjistíte, že jste jedno se svým vyšším já a že jste doslova svým vyšším já inkarnovaným do fyzického těla. A jako světelná bytost ve fyzickém těle je vaším úkolem zůstat odolní a silní, protože vaším úkolem je přinášet vysokou frekvenci na planetu a do vašeho okolí a do všeho a všech v nich.

Nečekejte, že vám bude rozumět většina, možná jen pár, pokud vůbec nějací. Pamatujte, že můžete porozumět lidem s menším pohledem na svět, než je ten váš, ale oni nemohou pochopit váš. Jsi na ně prostě moc velký. Přijměte to a buďte s tím naprosto v pořádku. Musíte být vyšší říše na Zemi. Nikoli přáním, ale jen tak. Použijte svou fantazii a žijte podle ní. To je důvod, proč tolik vysoce vyvinutých tvorů a duší má vždy dětinské vlastnosti a postoje. Představivost je pravda z pohledu vyšších říší a vaším úkolem je to všechno uvést do reality a zasadit to všechno do fyzičnosti na Zemi.

Pokud chcete lásku a porozumění, buďte láskou a porozuměním. Jestli chceš spravedlnost, tak buď spravedlnost. Nikdy ale nebuď slabý před Matrixem a jeho lidmi. Vždy zůstaňte tajemní a nebezpeční. Udržujte svá tajemství a neotevírejte se příliš všem. Pamatujte si, že se nemusíte podřizovat tomu, co od vás Matrix očekává, když velmi dobře víte, že vaše etika a vaše morální standardy jsou mnohem vyšší než u těch, kteří se vás snaží přimět poslouchat jejich. Važte si svých empatických vlastností a milujte svou citlivost. To jste vy. Pamatujte, že to nejsou slabé stránky, jsou to vaše silné stránky.

Chraňte svou energii tak, jak cítíte, že je to pro vás nejlepší. Pokud chcete, použijte krystaly a amulety, jsou užitečné. Ale jste to vy, kdo jim dává smysl a účel. Mějte na paměti, že svou další výzvu můžete buď vnímat jako něco, čeho se musíte bát nebo jako obtěžující, nebo jako něco, co je třeba překonat, abyste se poté cítili schopní a skvělí. Záleží to jen na tobě. Vše záleží na vašem postoji a na významu, který tomu chcete dát. Vždy pamatujte, že nejste sami. Hlavní je zůstat silný.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/motivational-video-for-starseeds-and-the-awakened-ones-english

Zpět