4726 Život na Saturnu Judith

[ Ezoterika ] 2023-07-17

Pokračujeme ve sdílení informací o jiných hvězdách a planetách, které žijí kolem vás ve frekvencích, které jsou v lidském vědomí vidět i neviditelné. V těchto společných chvílích se podělím o planetu, které říkáte Saturn. Toto je planeta velké velikosti s životem vytvořeným ve vaší sluneční soustavě zdrojem veškerého stvoření. Byl sledován a studován od pradávna v bdělých snech bez technologie. Pro diskusi o této velké planetě záhad bylo vybráno mnoho jmen. Bytosti zde se podobají drakům, mají šedou kůži, velké žluté oči, velké nozdry a velmi velký otvor pro ústa. Při pociťování emocí vycházejí plameny barvy levandule a pomeranče. Vydávají frekvenční tón, který je mezi těmito dušemi srozumitelný. Říkají si Recho a své planetě říkají Recee. Nemají žádné nohy a vznáší se v jejich atmosféře a kloužou bez použití přívěsků. Nemají žádné lodě ani necestují mimo planetu, preference této rasy bytostí.

Saturn je z velké části složen z plynů, minerálů a extrémního tepla s různými extrémně chladnými oblastmi. Útěchu poskytují hory vytvořené stvořením Saturnu a Recho. Jsou to domovy pro všechny bytosti, které přebývají na Saturnu a uvnitř. Existují tunely z ledu, které vedou do jeskyní velkého tepla. Jako živiny využívají cirkulace prvků a plynů. Galaktická federace navázala kontakt s návštěvami světla, aby Rechu nabídla služby a výuku. Bytosti odmítly a daly najevo své záměry, že jsou zcela spokojeny se svým způsobem života.

Jsou extrémně inteligentní s vlastní metodou interakce. Nejsou tam žádní přátelá, ani rodiny. Recho plodí energicky. Žijí přibližně pět tisíc let a inkarnují se zpět do své vlastní rasy. Neexistují žádné kreativní činnosti, jako jsou ty na Zemi. Jsou si vědomi Země a dalších hvězd a planet. Nechtějí žádnému životu ublížit, ale rozhodli se zůstat v soukromí. Na Saturnu nejsou žádná zvířata ani domácí mazlíčci. Červené a oranžové hory září světlem, zatímco ledové krystaly jsou promítány vířícími plyny, které vytváří oheň a modrá oblaka po celé planetě. Saturn je planeta krásy, která bude neustále pozorována v úžasu. Kovový led září jako prsteny těm, kteří se dívají ze vzdálených hvězd. Recho jsou mírumilovné bytosti, které jsou posvátné ve svém stvoření bytí!
Užijte si svůj život mezi lidmi s takovou složitostí života v celém velkém vesmíru!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/17/life-on-saturn/

Zpět