4725 JPMorgan Chase - obchodování s dětmi Brian Shillhavy

[ Realita ] 2023-07-17

JPMorgan Chase podala odvolání v případu Jeffreyho Epsteina, aby zabránila všem budoucím soudním sporům proti obchodníkovi se sexem s dětmi

Národ byl minulý týden posedlý filmem Sound of Freedom, který tvrdí, že odhaluje průmysl obchodování s dětmi pro sex (i když to tak ve skutečnosti není). Největší novinová zpráva týdne o obchodování s dětmi, příběh, který skutečně uvádí jména, však zůstala z velké části bez povšimnutí.

Po prohledání kanálů Corporate News a Alternative News za poslední týden, byla Pam Martensová z Wall Street on Parade jediná, kdo se zabýval tímto příběhem. Je to nesmírně důležité pro každého, kdo chce vidět spravedlnost, nebo sloužil v odvětví obchodování s dětmi jako sexuální zboží. Většina Corporate News uvedla, že mezi JPMorgan Chase Bank a oběťmi, které žalují Chase Bank za financování sítě Jeffreyho Epsteina pro sexuální obchodování s dětmi, bylo dosaženo urovnání ve výši 290 milionů dolarů.

Martens, který je bývalým zasvěcencem z Wall Street a skutečným investigativním reportérem, nejenže vyvracel zprávy korporátních médií o tomto navrhovaném urovnání, ale skutečně šel ven a získal kopii ̎petice pro odvolání ̎ proti urovnání, které právníci banky navrhli. Nejenže právní zástupci Chase Bank napadají vyrovnání, ale ve svém odvolání navrhují jazyk, který by potenciálně zabránil komukoli jinému žalovat spolupracovníky Jeffreyho Epsteina, včetně možného zabránění vládním úředníkům, jako jsou státní zástupci, a jejich právu žalovat Epsteinovy spolupracovníky za spáchané zločiny v jejich státě.

To by byla obrovská rána pro oběti zvěrstev Jeffreyho Epsteina v oblasti obchodování s dětmi, pokud jde o jejich schopnost žalovat kohokoli z Epsteinových bývalých spolupracovníků, kteří se mohli potenciálně podílet na tomto syndikátu zločinu obchodování s dětmi, jehož součástí je většina dnešních vůdců v USA. řídí zemi, včetně bývalých prezidentů USA a současných kandidátů na prezidenta USA. V tomto bodě si myslím, že je spravedlivé položit si otázku: Je dnes v USA někdo v mocenském postavení, kdo NEBYL součástí sítě Jeffreyho Epsteina pro obchodování s dětmi?

Účast na obchodování s dětmi je dnes podmínkou pro to být členem svobodného zednářství, abyste se stali miliardářem nebo zastávali národní politickou funkci v USA - od Pam Martensové a Russe Martense

Wall Street
Pokud jste poslední měsíc nežili mimo síť, je pravděpodobné, že jste viděli záplavu titulků řvoucích, že největší banka ve Spojených státech, JPMorgan Chase, souhlasila s urovnáním hromadné žaloby za 290 milionů dolarů, kterou podaly sexuální oběti Jeffreyho Epsteina. Angažovanost banky pramenila z toho, že Epsteinovi poskytla tvrdé peníze z jeho účtů v bance, aby vyplatila své oběti a spolupachatele (v rozporu s pravidly pro praní špinavých peněz), zatímco on se oplácel tím, že bance doporučoval klienty a ziskové obchody.

Nyní se ukazuje, že případ není ve skutečnosti ̎vyřízený ̎. JPMorgan Chase a její advokátní kancelář WilmerHale s 1 000 právníky, která ji v této věci zastupuje, v tichosti podaly žádost o odvolání proti rozhodnutí vynesenému soudcem okresního soudu Jedem Rakoffem k odvolacímu soudu druhého obvodu. Bance a jejím právníkům se nelíbí, že soudce Rakoff vzal nároky jedné žalobkyně, Jane Doe 1, a potvrdil je do hromadné žaloby jménem velké skupiny obětí Epsteina.

Petice banky na odvolání označuje toto rozhodnutí soudce Rakoffa za ̎plné chyb ̎. Velmi lstivě, pokud Rakoff udělí konečný souhlas s podmínkami vyrovnání vytvořenými machiavelistickými právními mozky v JPMorgan a WilmerHale, pak JPMorgan Chase jen přehlédne rozhodnutí okresního soudu ̎zatížené chybami ̎ a přistoupí na vyrovnání. Petice k odvolání uvádí: ̎JPMC souhlasí s třídou urovnání, ale níže certifikovaná třída soudních sporů porušuje pravidlo 23. JPMC stáhne petici, pokud okresní soud schválí navrhované urovnání, ale této petici by mělo být vyhověno, pokud tento případ postoupí k soudu. ... ̎

Někdo by si mohl myslet, že největší banka v USA, vyzbrojená jednou z největších právnických firem, přiložila pistoli k hlavě úřadujícího federálního soudce, aby schválil jejich vyrovnání. Dalším machiavelistickým aspektem tohoto právního manévru je, že JPMorgan Chas Společnosti e a WilmerHale chtěly, aby se tato petice odvolala pod pečetí a byla pozastavena, dokud soud neudělí konečný souhlas s urovnáním. Spravedlivé slyšení, které se musí konat předtím, než soudce udělí konečné řešení, je naplánováno až na 9. listopadu 2023. To by znamenalo, že odvolací soud by toto odvolání odložil déle než o tři měsíce.

Druhý obvod uvedl, že povolí, aby petice proti odvolání byla odložena po dobu 45 dnů. Těchto 45 dní by však pro Epsteinovy oběti mohlo představovat problém. Od obdržení oznámení o podmínkách vyrovnání mají pouhých 30 dní na to, aby se odvolaly.

Toto oznámení mělo být zveřejněno do 7 dnů poté, co soudce Rakoff udělil předběžný souhlas s vyrovnáním dne 26. června. Pokud se oběti neozvou, vyrovnání nařizuje, že budou navždy machiavelisticky vázány jeho podmínkami, i když mohou prokázat, že neobdrželi oznámení o lhůtě pro odvolání. To není zdaleka jediný machiavelistický aspekt podmínek vypořádání. Epsteinovy oběti musí zrušit všechny své nároky předtím, než se dozvědí, zda mají získat ocenění. Neexistuje žádná minimální ani maximální částka, kterou mohou získat, takže podle podmínek vyrovnání by mohli zrušit všechny své nároky a skončit bez peněžní kompenzace.

V návrhu je také pohřbena tajná vedlejší dohoda. Oběti budou vázány podmínkami odstavce 10 ̎pro důvěrné informace ̎, který byl vytvořen během mediačních jednání, ale v soudních záznamech jsme žádný takový dokument nenašli.

Kontaktovali jsme tři klíčové právníky obětí Epsteina, kteří požadovali tento dokument, a také celý řídící výbor WilmerHale, skládající se z 18 právníků, a nikdo nepřišel s odpovědí, jak je legální mít tajnou vedlejší dohodu v hromadné žalobě zahrnující potenciálně více než 100 obětí Epsteina - z nichž mnozí čekali desítky let, až soudní systém ve Spojených státech přestane uzavírat dohody s Epsteinem a jeho komplici a zmocněnci.

Tento odstavec 10 může být krátký odstavec nebo může mít 5 stran a pokrývat řadu mezer pro JPMorgan Chase, jejíž pověst poctivosti a poctivého jednání je poskvrněna pěti trestnými činy - u každého z nich přiznala vinu u amerického ministerstva spravedlnosti, které pak laskavě udělilo bance v dohodu o odloženém stíhání.

Pak je tu šílená šíře machiavelistického prohlášení, které musí oběti podepsat. Vyrovnání zahrnuje tento problematický výrok v jedné části vydání:
̎Toto vyrovnání je maximální rozsah povolený zákonem zahrnující jakékoli nároky, práva a důvody žalob proti žalovaným stranám... včetně známých i neznámých nároků... vyplývajících z federálního zákona, státního práva, zákonného práva, obecného práva, cizího práva nebo jakéhokoli jiného zákona, pravidla nebo předpisu, které by mohly být vzneseny za účelem vymáhání škod od žalovaných stran jménem člena, nebo jakoukoli jinou stranou, včetně jakéhokoli suverénu nebo vlády, týkající se nebo vyplývající z ublížení, zranění, zneužívání, vykořisťování nebo obchodování jakéhokoli člena skupiny Jeffreyho Epsteina nebo jakékoli osoby, která je jakýmkoli způsobem spojena s Jeffrey Epsteinem, jakož i jakéhokoli práva na odškodnění z tohoto důvodu.

Právníci Amerických Panenských ostrovů, kteří u soudu projednávají soudní spor proti JPMorgan Chase, rovněž na základě toho, že banka napomáhala Epsteinově organizaci pro obchodování se sexem, si rychle všimli v prohlášení zmínky o ̎vládě ̎ a upozornili na to Rakoffa. Stejně jako Wall Street On Parade cítili, že by to mohl být pokus uhasit jejich právo vznést svůj případ. (V tuto chvíli nemáme žádné další podrobnosti, kde se tento problém nachází.)

Tento podivný jazyk by mohl být také snahou zabránit generálnímu prokurátorovi v podání žaloby. Epstein prováděl své sexuální obchodování v nejméně třech státech USA kromě Amerických Panenských ostrovů: New York, Florida a Nové Mexiko, kde měl domovy, a možná Ohio, kde někteří členové představenstva JPMorgan a Epstein podnikali společně s maloobchodním titánem Leslie Wexnerem.

Tyto vztahy se právě začínají zkoumat v soudním sporu, který je veden proti Jamiemu Dimonovi, předsedovi a generálnímu řediteli JPMorgan Chase, bývalému bankovnímu řediteli Jesovi Staleymu a některým členům představenstva dvou akcionářů penzijních fondů. Tento případ také přistál v Rakoffově soudní síni. Otázka, kterou si kladou dobří právníci, kteří sledují tyto případy a čtou všechny výbušné interní e-maily od JPMorgan Chase: proč jsou Americké Panenské ostrovy ponechány, aby zahájily pouze občanskoprávní řízení proti JPMorgan Chase?
Proč ministerstvo spravedlnosti USA nepodává trestní oznámení? vůči bance - jako tomu bylo, když byla banka přistižena, jak po desetiletí usnadňuje Ponziho schéma Bernieho Madoffa ignorováním požadavků na podávání zpráv o praní špinavých peněz?

Přečtěte si celý článek na Wall Street On Parade. Vypadá to, že obětem Jeffreyho Epsteina bude opět odepřena spravedlnost, protože bohatí a mocní miliardáři a politici, kteří byli součástí Epsteinovy sítě obchodu s dětmi, se nadále vyhýbají spravedlnosti v USA. Ale nebojte se, hollywoodský herec Jim Caviezel, který hrál Ježíše ve filmu Mela Gibsona řekl všem, že mohou změnit konec tohoto hrozného dětského sexu, obchodování s lidmi tím, že sedí v klimatizovaném divadle, jedí popcorn a sledují fiktivní film o obchodování s dětmi mimo USA.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/17/jpmorgan-chase-files-a-notice-of-appeal-in-jeffrey-epstein-case-to-prevent-all-future-lawsuits-against-the-child-sex-trafficker/

Zpět