4697 ASTROLOGIE A PLOCHÁ ZEMĚ Cosmic agency

[ UFO ] 2023-07-03

Swaruu X (Athéna): K ploché Zemi. Vidím to jako větší kontrolu mysli a matení mas, takže to ani nemohou vědět.
Nemůže být plochá. Jde to dokonce proti matematice projevu hmoty. Vše je generováno jako částice, pak nabývá tvar. Ploší pozemšťané ve svých argumentech zapomínají na mnoho věcí. Například neříkají, co je níže. Nikdy nic neříkají. Takže pokud mi nedají logickou kosmologii, to, co říkají, nedává smysl. A zapomínají na další letecká data. Let mezi Los Angeles a Tokiem neletí po přímce přes Tichý oceán, jak by bylo lepší na ploché Zemi, ale spíše krouží nad Aljaškou a Aleuty, protože na kouli nebo kvazizemské sféře, je to nejkratší cesta. Ploší zemáci to nevidí.

Robert: O kosmologii. Zničíš všechna souhvězdí, že? Pokud jsou to střešní okna. Kde je tady astrologie? Nebo to lidem na Zemi opravdu nevadí?

Swaruu X (Athena): To je pravda, všechno je zničeno. A řeknou, že letadla nelétají nad Tichým oceánem, protože v případě problému není kde přistát, a to je částečně pravda, ale je to další důvod, proč tam nelítat a dát přednost severní trase, Aljaška- Aleuty .

Robert: Ale když jedete z BCN do NYC, jedete hodně na sever, téměř blízko Kanady a pak jdete dolů do NYC.

Swaruu X (Athena): Z úplně stejného důvodu. Plochá Země znamená, že konspirační teoretici se nedívají na hvězdy ani nerozumí mimozemšťanům nebo něčemu podobnému, to vše se stává nemožným.

Robert: Takže astrologie by byla úplně jiná, než jak ji známe nyní s plochou Zemí? To jo.

Swaruu X (Athena): Ano, je to tak, že když se podíváte na souhvězdí z různých bodů na planetě a z různých polokoulí, uvědomíte si, že Země je obklopena souhvězdími, to znamená, že nemůže být plochá.

Robert: Jedna věc je říci, že mimozemšťané jsou interdimenzionální, do určité míry odpovídají frekvencím lodi nebo portálu, ano. Ale byla by astrologie interdimenzionální?

Swaruu X (Athena): Není to tak, že mimozemšťané jsou jedna nebo druhá věc, vždy jsou stejnou věcí. Mnohokrát jsou oboje, nepozemské a... také interdimenzionální.

Robert: Chci dojít k bodu. Například projdu portálem z Helsinek do Barcelony. Neznamená to, že jsem interdimenzionální. To samé s ET. Je tam všechno.

Swaruu X (Athena): Pouze používáte portál. Technologie. Démoni a archonti, o kterých Mari mluví, jsou ale interdimenzionální. Nebo stínové bytosti, které jsou interdimenzionální a také mimozemské.

Robert: Je to na interdimenzionálním vztahu s archony ještě patrnější. Ploší pozemšťané také říkají, že Země je mnohem větší. To ještě více snižuje astrologii, jak ji známe, nebo ne nutně?

Swaruu X (Athena): Zhroutí to faktory, které raději ignorují, jako jsou faktory vzorce hmotnosti a gravitace, které by naznačovaly, že kdyby Země byla mnohem větší, její hmotnost by byla ohromující, i když je dutá, protože existuje limit. jak může být planeta dutá, aniž by se zhroutila pod vlastní gravitací. Kromě toho úhly pozorování všech souhvězdí, která obklopují planetu, jsou shodné pouze se skutečnou velikostí Země.

Robert: I kdyby to byly žárovky.

Swaruu X (Athéna): Kdyby to byly žárovky, stále to naznačuje, že obklopují kouli. Ať se vám to líbí nebo ne, je to přesvědčivé. Souhvězdí a jejich pohyby a jejich shodné pozorovací body při analýze z různých bodů na planetě Zemi, jak na severní, tak na jižní polokouli, ukazují, že může být pouze kulová nebo polokulová a má průměr 12 742 km.

Robert: Samozřejmě. S tolika důkazy stále takto pokračují. Kromě toho, že mimozemšťané jsou interdimenzionální. Kde je Federace, když loď Viera je už před 811 km?

Swaruu X (Athena): Interdimenzionální federace? K tomu slouží matematika, znát tvar věcí, jako je Země.

Robert: To jo. Opravdu hvězdy ovlivňují lidi? Řekl bych, že ano. Ale pokud jsou to světla?

Swaruu X (Athena): To je pravda, ne. Ovlivňují, protože existuje větší ̎kolektivní nevědomí ̎, které zahrnuje všechna vědomí hvězd a ve hvězdách, a vliv je velký, spíše kvůli principu nelokality. Žárovky neobsahují mnoho vědomí, dokonce ani LED žárovky.

Robert: Jasně. A důvod, proč vidíte všechny ty hvězdy, je ten, že za každou z nich je vědomí.

Swaruu X (Athena): Ano.

Robert: Všechny se vzájemně ovlivňují jako ̎mechanismus hodin ̎. A proto ovlivňují celou biologii, potažmo znamení zvěrokruhu. Pokud jsou všechno světlíky, je to jako říkat, že vás semafory ovlivňují na astrologické úrovni.

Swaruu X (Athéna): V tom případě by to znamenalo, že nevěří ani v astrologii, kde se vše dokonale synchronizovalo v předvídatelné a matematicky vypočitatelné gravitační dynamice a na to vše zapomněli ploší pozemšťané. Částečně mají pravdu, protože existují minimálně dvě astrologie, ta pro lidi, veřejnoprávní televize, a ta skutečná, hluboká, která je veřejnosti skryta. První je odpad, druhá je skutečná.

Robert: Jsou tak odlišné, Tino?

Swaruu X (Athena): Astrologie pro lidi je jako skořápka bez ničeho uvnitř. Je to jako bonboniéra bez čokolády. Je to správné v tom, jak věci fungují, hvězdy a souhvězdí. Nikdy se ale nedotknou informací nebo skutečných důvodů, proč a jak ovlivňují obyvatelstvo, lidi, duše.

Robert: Nemáš na mysli žádnou metafyziku, že? Všechno už je napsáno a je to předvídatelné, aniž bychom brali v úvahu mnoho věcí. Jako duše mají pouze to fyzické.

Swaruu X (Athena): Zůstává to prázdné, bez logických a vědeckých základů skutečné astrologie.

Robert: ̎Cikán z jarmarku. ̎ Ale je to tím, že se odváží předpovídat, jaký bude svět. Jestli bude ̎propuštěn nebo povýšen ̎ podle postavení hvězd. Pokud je Země placatá, je to samozřejmě irelevantní.

Swaruu X (Athena): Jde o to, že v rámci ̎cikánských ̎ věcí mají na této úrovni svou logiku, ale bez vědeckých základů. A ty, které existují, jsou skryté, protože to jsou znalosti, které jsou vyhrazeny pro tajné společnosti.

Zdroj: https://www.swaruu.org/transcripts/astrologia-y-la-tierra-plana-contacto-extraterrestre

Zpět