4696 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2023-07-03

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Je nám ctí a velkým potěšením přivítat zpět Arnolda, duši, která se o své znalosti podělila ve dvou předchozích poselstvích.

ARNOLD: Děkuji, Matthew. Moji lidé již téměř sto let pomáhají Gaii a jejím obyvatelům tím, že na Zemi posílají světlo. Ostatní civilizace, včetně těch, které žijí ve městech ve vnitřní Zemi, dělají totéž a mnoho milionů dobrovolníků se inkarnovalo na planetu, aby přidali své světlo. Tyto dary světla, stejné energie jako láska, umožnily Zemi vystoupit z hlubin třetí hustoty a vydat se na cestu stálého vzestupu.

Její obyvatelé viděli narůstající zmatek, ale netušili, že masivní příliv světla odhaluje dlouho skrývanou temnotu a bitva mezi světlem a temnými silami je v plném proudu. Aby osvítili obyvatelstvo, mimoplanetární poslové telepaticky předávali informace svým příslušným příjemcům, kteří přijali poslání je zveřejnit. Osoby, které reagovaly na světlo a informace, se začaly probouzet. Nyní se jejich obrovský počet každým dnem zvyšuje. Země obíhá ve čtvrté hustotě, a je na cestě do páté rychlostí, která nemá v tomto vesmíru obdoby.

Pokračování : http://galacticchannelings.com/cesky/index.php


Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět