4684 Ten, kdo slouží a Shoshanna: Lidstvo žádá změnu James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-07-12

Q: Jak změníme naše každodenní interakce s ostatními z neustálého mluvení o strachu a přežití na láskyplné komentáře?
OWS: Prostě to udělej! Nemusíte o tom přemýšlet, nemusíte to analyzovat. Tuto otázku si ani nemusíte klást, protože odpověď už znáte, a to je prostě být. Buďte tím, kým v tuto chvíli jste. Buďte tím světlem pravdy, když víte, že je potřeba, aby přišlo k vám i ostatním. Budeš vědět. Budete vědět, kdy je čas se podělit o to, co víte, a budete vědět, kdy je čas držet se zpátky od toho, co znáte.
Prostě důvěřuj. Důvěřujte procesu, důvěřujte sami sobě a vše bude i nadále přesně tak, jak má být, pro vás i pro všechny ostatní, kteří pracují tímto procesem vzestupu.
Shoshanna: Drahý bratře, je to jednoduché. Když vedete konverzaci, která se posouvá do negativní sféry, prostě změňte téma. Stačí přesměrovat. Mluvte o něčem jiném a pokračujte v tom. A když to nepůjde, odejděte.

Host: Anomálie v Schumannově rezonanci minulý víkend, která trvala několik dní a pak došlo k výpadku proudu. Význam, nebo možná výklad, co to vlastně představovalo. Rozhodně měl zajímavý geometrický vzor, který, myslím, ještě nikdo neviděl.
OWS: Ano. Země byla zasažena velmi vysokou energií gama světla, která přišla na planetu a poháněla kolektivní vědomí vpřed. A ti, kteří to v tu chvíli pocítili, byli schopni zažít spojení se vším životem v tom okamžiku, i když si toho vědomě nebyli vědomi. Probíhá zde proces, který pokračuje, protože energetické vlny stále přichází na Zemi a jsou stále více bouřlivé. Země je nyní s vysokou světelnou energií, vyšší vibrací a vyšším vědomím.
Shoshanna: Lidstvo se modlí, lidstvo žádá, prosí, aby se říše změnila, aby se změnily vibrace. Kolektiv, jak James nazývá kolektivní vědomí, oslovuje vesmír a vesmír na to odpovídá. Tyto výbuchy, bleskové tyče, kosmická objetí jsou výsledkem toho, že lidstvo žádá, aby žili v mírumilovném světě, aby zlo bylo vymýceno. A vesmír opět odpovídá.

Q: Dříve jsme mluvili o implantátech a někteří lidé měli pocit, že už tu možná nejsou, a někteří lidé měli pocit, že tam možná mohou být, protože mají strach.

OWS: Pokud existuje strach, pak existuje možnost, že to spustí ty implantáty, které tam byly už nějakou dobu, mnoho, mnoho, mnoho životů, jak již bylo řečeno, celou cestu zpět do Atlantských časů, kdy tam byly poprvé umístěny. Byly spouštěny na různých místech během mnoha vašich životů. Ale tento konkrétní život, ve kterém se nyní nacházíte, se stal zcela imunní vůči těmto procesům, implantačním procesům a tomu, co mohou dělat, díky celé myšlence vibrací. Pokud jsou vibrace nízké, mohou být tyto implantáty spuštěny, jsou to psychické implantáty. Ne tak fyzické, jak byste si mysleli fyzicky, ale spíše na nevědomé úrovni. Ale znovu, beze strachu a se zvyšováním vyšší vibrační frekvence všude, zvyšováním vibrací kolektivního vědomí, se myšlenka těchto implantátů stává pro kohokoli z vás stále menším problémem. Pokračujete ve zvyšování své vibrace, a důvodem, proč se o to mnozí z vás ani nezajímali, je to, že se vaše vibrační frekvence zvyšuje. Jak vaše vibrační frekvence stále stoupá, čím vyšší je, tím menší potíže a fyzické problémy, jako jsou nemoci, nehody, jakékoli druhy zranění. Všechny tyto věci jsou stále méně a menší obavy. To se zde v tomto bodě děje. Hvězdná semena, Pracovníky Světla, vás to v tomto bodě většinou nemusí znepokojovat. Nyní jsou okamžiky, kdy jste vtaženi zpět, řekněme, různým naprogramováním, které ve vás přichází a spouští strach nebo negativní emoci nějakého typu, které pak na okamžik sníží vaše vibrace. V těchto chvílích může dojít k opětovnému napojení, pokud je tam implantát. Znovu se připojí, nebo prostě otevře portál pro ty z temného přesvědčování, aby si mohli prorazit cestu do vašeho vědomí.
Shoshanna: Bytost, která to zažívá, je testována, aby napnula své vlastní duchovní svaly, aby to překonala. Je to pokročilá fáze překonávání. Pokud na to narazíte, protože jsme zjistili, že jeden nebo dva z vás to nedávno zažili, je to zkouška dovolit vládu nad vaší vlastní nádobou, abyste si dovolili božské zmocnění, věděli, kdo jste. Je to vyšší úroveň testování, ale je to jen test pro ty, kteří jsou ve vyšších vibracích, kteří by to nečekali. Jsou tomu podrobeni, aby se naučili vládě nad sebou samými.

OWS: Velmi dobře. Mějte oči na obloze, protože určitě existují, řekněme, šokující události, které přicházejí z hlediska úplnějšího odhalení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/12/one-who-serves-and-shoshanna-humanity-is-asking-for-change/

Zpět