4606 Domino začíná padat Peter B. Meyer

[ Ezoterika ] 2023-06-28

Velká krize státního dluhu
Rozsáhlou paniku, které jsme byli svědky, byrokraté v centrálních bankách rozhodně nepředpokládali. Poté, co před několika týdny došlo ke krachu druhé a třetí největší banky v dějinách, odhalili bezprecedentní záchranný plán, který měl ukončit bankovní paniku.
Pokud jste ho ještě neviděli, můžete si podrobnosti prohlédnout na oficiálních stránkách Federálního rezervního systému. Nejdůležitější částí plánu je rozhodnutí Fedu plně garantovat všechny vklady v Silicon Valley Bank a Signature Bank.

O co ve skutečnosti jde; Svět vstupuje do velké krize státního dluhu a to obrátí mnoho trhů naruby a vzhůru nohama. Nečekejte v brzké době žádné dobrovolné zvyšování sazeb. Místo toho začalo po celém světě další kolo tištění peněz v naději, že se podaří stabilizovat klesající trhy. Problémem nyní je, že to má minimální a pouze krátkodobý efekt. Poslední roky investoři po celém světě ignorovali rizika. Proto je tato panika tak brutální. Až se úrokové sazby nevyhnutelně zvýší z uměle stlačených úrovní, dluhopisové a akciové trhy se zhroutí a s nimi i trhy s nemovitostmi. Penzijní fondy budou zničeny. To je velmi špatná situace; svět se sám noří hlouběji a hlouběji.

Největší změna je před námi
Tento rok přináší osvobození z dluhového otroctví. V zákulisí jsme již dávno a zdárně na cestě k tomuto cíli. Důvěřujte PLÁNU, opakuje Q; Máme všechny informace.
Naše Galaktická aliance si může dovolit luxus čekat na ideální okamžik, kdy zasadí smrtící úder Deep state. Konečné rozhodnutí učiní Otec/Matka BŮH. Není divu, že kabala propadá naprosté panice. Svět stojí na prahu trvalého míru. Jedná se o výkon super vysokého kalibru, který vytvořili vlastenci s pomocí našich mimozemských bratrů a sester. Všechny vojenské síly a válečný materiál v zahraničí se vracejí na své domovské základny. Pro kabalu je to konec. Všichni se mohou oprávněně těšit na prosperující a zdravou budoucnost. Velmi brzy budeme žít skutečně jako svobodní obyvatelé planety Země, abychom se rozvíjeli tak, jak to náš Stvořitel vždy zamýšlel.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/28/the-dominos-begin-to-fall/

Zpět