4605 Arkturiánská rada 9D: Schumannovy rezonanční hroty a symptomy vzestupu Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-06-28

Jsme v procesu čištění energií z našeho kolektivního pole vědomí, stejně jako vy tam na Zemi. Odvádíte při tom obrovský kus práce, jako jednotlivci i jako kolektiv. Máte způsob, jak měřit tamní energie vycházející z jádra Matky Země, a ten byl nazván Schumannova rezonance. Když na tomto grafu uvidíte velký výkyv, který představuje tyto energie, víte, že provádíte kolektivní očistu, a každý z vás jako jednotlivec může pocítit následky takového výkyvu. Jedna věc platí pro každého, kdo je v této době na Zemi. Nyní je čas, abyste toto čištění prováděli vědomě a umožnili se těmto zkušenostem, jak nejlépe umíte.

Pokud se budete bránit tomu, abyste něco pustili, pocítíte to na vlastní kůži. Pocítíte uvíznutí, které někdy pociťujete. Budete se cítit zatíženi životem a pak se budete divit, proč máte tento těžký pocit. Vždy je to proto, že se upínáte k něčemu, co je čas pustit, a když se vám naskytne příležitost pustit se a vy ji nevyužijete, pocítíte to ve svém těle. Pocítíte to také na svém stavu, na úrovni své vitality, a uvidíte důsledky ve svém životě, protože budete udržovat nižší vibrace a vytvářet svůj život z těchto nižších vibrací.

Je tak důležité zbavit se připoutaností a nikdy nebyl lepší čas to udělat než právě teď. Pokud přijímáte toto poselství, jste součástí Kolektivu probuzených, a proto je na vás, abyste svým příkladem vedli zbytek lidstva. Je naprosto normální a přijatelné, abyste uznali, že máte určité příznaky vzestupu. Je však také důležité, abyste si uvědomili, že byste tyto příznaky vzestupu neměli, kdybyste šli zcela s proudem. A my nechceme, aby kdokoli z vás pociťoval negativní emoce nebo zažíval odsuzování kvůli tomu, že nejde neustále s proudem. To je cesta mistra, a i když je to mistrovství, o které usilujete, nebudete vždy na této úrovni vědomí. A to je v pořádku a vy to musíte udělat v pořádku.

Musíte to přijmout jako svou realitu, protože cokoli jiného je jen další odpor. Nezáleží na tom, zda se bráníte něčemu nebo někomu tam venku, nebo se bráníte sami sobě. Stejně se musíte pustit a nechat vše být tak, jak to je, včetně sebe a toho, kde se nacházíte ve svém duchovním vývoji. Chceme vás ujistit, že se dostanete tam, kam máte namířeno, a oklikou se vydáte záměrně. Cestu, po které jdete, volíte proto, abyste měli soucit s ostatními, kteří se potýkají s problémy.

Pokud přijdete jako dokonalý mistr a nikdy nezažijete žádné těžkosti ani zlomené srdce, jak potom můžete pomáhat ostatním? Nedokázali byste se vcítit do jejich situace a do toho, čím procházejí, a to je pro vás tak důležité, abyste měli soucit se svými bližními. Budete pokračovat ve vývoji, vzestupu a přístupu, a když tak budete činit ze stavu dovolení, ze stavu plynutí, můžete očekávat, že se vznesete. Můžete očekávat, že pro vás budou věci v životě snazší, i když nedosáhnete všeho, co jste si v tomto životě předsevzali. I když se nestanete bohatými a/nebo slavnými, stále můžete vést krásný kouzelný život plný zázraků a synchronicit. Důvěřujte sami sobě, své cestě a plánu pro tento život a dojdete daleko a dojdete daleko s radostí. Pokračujte v jízdě na vlnách hrotů energií Matky Země, protože ona je tu proto, aby vás podporovala a připomínala vám, že máte mocnou bytost, která vzestupuje spolu s vámi, přímo pod chodidly vašich nohou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/28/the-9d-arcturian-council-the-schumann-resonance-spikes-ascension-symptoms-2/

Zpět