4524 Transformujeme sebe a náš svět Kenneth Schmitt

[ Ezoterika ] 2023-06-21

Po staletí jsme museli bojovat o přežití, ovládaní démonickými silami, které využívaly naši životní sílu pro své vlastní Napájení. Oklamali nás, abychom jim dali naši vědomou životní sílu prostřednictvím strachu, který v nás vyvolali. Ty časy končí. Už skončili ve vědomí, které vše tvoří. Jakmile si začneme uvědomovat změnu v energetice naší planety a společnosti, ke svobodě a hojnosti, můžeme si snadněji uvědomovat omezení, pod kterými jsme žili, a můžeme se otevřít světlu naší skutečné podstaty, velkoleposti našeho života. větší Já. Stimulováni a inspirováni energiemi života vyšších dimenzí, které nás obklopují, vstupujeme do nové éry v historii lidstva.

Máme příležitost posunout se za očerňování minulosti a do světa krásy a naplnění. Abychom mohli tento přechod uskutečnit, musíme změnit svůj pohled na věc a vyřešit svá omezující přesvědčení o nás samých. Musíme si více uvědomit, kým skutečně jsme. Hra vědomí, kterou jsme hráli sami se sebou, závisí na našem uznání a sladění s jeho energií. Tím, že v našich vizích a meditacích dovolíme našemu uvědomění se unášet za tělesné vědomí, se můžeme otevřít naší věčné přítomnosti uvědomění. Vše můžeme změnit vlastní realizací. Můžeme se rozhodnout být v každém okamžiku záměrní a sladit své myšlenky a emoce s vysokými vibracemi soucitu a lásky, bez ohledu na to, na co bychom jinak negativně reagovali. Bez sladění se strachem a negativitou nám zůstane důvěra ve své tvůrčí schopnosti.

Můžeme si uvědomit, že strach není součástí naší přirozenosti. Vytváří se sám vírou v náš vědomý zánik. Pokud pronikneme do této víry, bude jasné, že si nastavujeme svá vlastní omezení. Naše vědomé vědomí je nekonečné, stejně jako naše neustálá tvořivá schopnost. Jak nás energetika zlepšování života obklopuje, ti, kteří jsou spojeni s negativitou, se stávají nestabilními, protože jejich vibrační frekvence naráží na pokračující interferenci, což se v minulosti nestávalo. V souladu s energiemi stvoření života v sobě můžeme najít veškeré vedení, které potřebujeme, abychom provedli přeměnu ve svět radosti a naplnění. Musíme vyřešit a uvolnit veškerou negativitu z našeho přijetí a sladění a změnit svou pozornost na to, jak skutečně chceme v každém okamžiku být. Cvičením to dokážeme všichni. Jak každý měníme svůj osobní svět zkušeností, ovlivňujeme celé lidstvo. Protože máme kvantové vědomí, můžeme každého inspirovat, aby si užil transformativních zážitků.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/21/transforming-ourselves-and-our-world/

Zpět