4522 Mistři kosmické rady: Proč mnozí opouštějí planetu Victoria Cochrane

[ Ezoterika ] 2023-06-21

V roce 2023 přichází mnoho lidí na křižovatku ve svých smlouvách duše. Život na Zemi se stal velmi obtížný pro mnoho lidí, a v poslední době přešlo na světlo nebývalé množství. Proč se tohle děje? Existuje mnoho důvodů, proč tolik lidí umírá. Pro některé je prostě čas. Jejich těla jsou stará a jejich čas na Zemi skončil. Jiní byli tak rozčarovaní, že si vzali život a neviděli cestu vpřed z temnoty, která je obklopila. Pro mnoho duší se dokončují přilehlé karmické smlouvy, nebo na ně byla uvalena karma, což vytváří další cyklus inkarnace. Nebo husté vibrace na Zemi vytvořily tolik traumat, že jejich podstata byla narušena a byli příliš nemocní, než aby mohli pokračovat.

Vyšší duším jsou každých 5 let nabídnou dveře smrti, aby si mohly vybrat, zda budou pokračovat na své lidské cestě, nebo odejdou za vyššími cíli v posmrtném životě. Pro mnoho z nich to bylo náročné období, mnozí z nich se rozhodli odejít za svých podmínek a zanechali svou rodinu v šoku a smutku. Naše láska svítí dolů na každého, kdo truchlí pro své blízké. Ať už je důvod jakýkoli, smrt je vždy volbou a je právem, které je třeba respektovat, i když za sebou nechává mnoho truchlících. Duchovní svět má mnoho úrovní a ti, kteří si vezmou život, se ocitnou ve stejném vzoru, ve kterém byli, když byli naživu. Dá se to očekávat, protože člověk se nemůže náhle stát pozitivním v duchu, pokud byla duše zatížena pozemskými starostmi. Není to snadná volba, ani to není snadná cesta ven. Neexistuje žádný soud Stvořitele a vždy je k dispozici pomoc, když o ni duše požádá.

Mnozí, kteří odešli ze života dříve, než si jejich duše zvolila, jsou mistry, jejichž dílo bylo dokončeno. Je-li práce vykonána, neztrácíme čas v lidském těle, když z éterických úrovní, kde existuje pouze láska, lze dosáhnout mnohem více. V těchto případech nás rodina duší volá domů, abychom pokračovali v cestě k mistrovství a osvícení. Mistr se může rozhodnout znovu reinkarnovat, ale mnozí to neudělají. Budou pokračovat v práci se svou rodinou duší, která nemusí být nutně jejich lidskou rodinou, aby přivedli Zemi k vzestupu. Čím více duší vstoupí do svého mistrovství, tím lépe, protože mistři spíše pozorují, než se účastní, spíše vedou než investují a vedou zářným příkladem, někdy obětují svou energii pro vyšší dobro. V energii Zdroje se oběť vůbec nevyžaduje, což vede duši k tomu, aby po éterickém návratu vyžadovala větší uzdravení.

Jak se energie na Zemi stává hustší, nepřátelštější. turbulentní a náročná, mnohem více lidí se ocitne na křižovatce, kde se volby mohou zdát omezené nebo dokonce již neexistující. Vyzýváme všechny lidi, aby se spojili se svou duší pro rady od svého vyššího já a průvodců. Hrozné tragédie zanechávají na otisku duše jizvy, které by se mohly přenést do další inkarnace. To se může stát obětem i pozůstalým. Trauma je extrémně těžké odstranit, o to víc, když je příběh zasazen do násilí, opuštěnosti a smutku. Pokud vám život připadá nesnesitelný, duchovní meditační praktiky nebyly nikdy důležitější než právě teď, protože se lidská rasa stává neklidnější a je pod tlakem ze všech úhlů. Mluvte a pamatujte, že nikdy nejste sami. Požádejte o pomoc pro vaše nejvyšší a nejlepší a my vám pošleme pomoc v nejlepší formě. Život má být darem, ne prokletím. Nedovolte, aby vás tíha vašeho traumatu zaslepila před možnostmi řešení. Nicméně můžete pracovat na nalezení míru uvnitř. Je to jediný způsob, jak zabránit tomu, aby váš vnitřní a vnější svět implodoval.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/21/masters-of-the-cosmic-council-why-many-are-leaving-the-planet/

Zpět