4509 Proč jsi přišel na tento svět - Proč je tu tolik zla Garmonyt

[ Ezoterika ] 2023-06-04

Jste zde, abyste si uvědomili, kdo jste - budoucí andělé a bohové. Proč je ve vašem životě právě teď tolik zla? Jaký je účel Zdroje, že vás posílá do této duální hry? Milujte zlo. Milujte ty, kteří vám nevědomky nebo vědomě ubližují, protože Bůh miluje každého. Slunce svítí pro všechny, nerozlišuje, jestli jsi dobrý nebo špatný, protože pro něj žádné špatní neexistují. Jsou děti, které nevědí, kdo jsou a co dělají, protože v jejich životě není láska k sobě, nebo k ostatním. Srdce plná nenávisti. Jsou nemocní. Je nutné k nim přistupovat zlem? Jakékoli zlo jen násobí zlo.

Proč podle vás slovanská kultura upadla v zapomnění? Slovanští bohové zahájili bitvu se zlem. Místo toho, aby ukázali svou nadřazenost nad všemi - svou láskou a svou božskou přirozeností. Zrodili na Zemi své úplné (téměř) sebezničení. Klíčové slovo je zde ̎téměř ̎. Když přehodnotíte svůj postoj k těm, kteří jsou z vašeho pohledu nositeli zla, uklidníte se, naučíte se milovat bez podmínek. Tím, že jim pošlete své ̎učitele ̎, své světlo a vděčnost za zážitek, je od sebe odsouváte - vidí, jak jste dokonalí ve srovnání s nimi. Bojí se vás. Život ve vaší osobní realitě vám bude představovat stále více nových lekcí, abyste si uvědomili skutečnost, že milovat zlo znamená odpustit si své vnitřní zlo (negativní slova, negativní myšlenky, strachy, které vše stvořily, strach je například také myšlenka) ve vztahu k někomu nebo něčemu. Buď v minulosti, nebo v budoucnosti, nebo v přítomnosti. Bohové ovládají realitu jedinou myšlenkou. Pokud jste na cestě k tomu, abyste si to uvědomili, pak si ve své osobní realitě začnete všímat reakcí z vesmíru v podobě konkrétních životních situací, které se vám zprvu mohou zdát ̎malé a bezvýznamné ̎. Vše zde je vytvořeno Zdrojem. Dobrý. Zlo. Když se podíváte směrem ke zlu, zlo k vám přijde.

Vysláním negativity něčím směrem se vy sami zapojíte do negativity - přiběhne spousta hráčů, aby vás to naučili. Dokud se neunavíte utrpením a neodvrátíte svou pozornost od bolesti, neobrátíte hlavu směrem k lásce a odpuštění. Představte si hejno labutí letících se na jih, značně oslabené, téměř umírající, přistávající vyčerpáním na zem, jejichž vůdci zemřeli. Vrány v čele hejna krmí každou labuť a pomáhají hejnu vzlétnout. Poté, co se celé hejno naučilo znovu létat, stoupá k obloze. Pak si pár labutí uvědomí, že místo na jih míří vrány na sever. Labutě se prostě potřebují otočit, jen otočit hlavu a zamávat křídly a nebojovat s vránami za letu. Rozhlédněte se kolem sebe - možná už je kolem vás spousta lidí jako vy a nemusíte s nikým bojovat, stačí ̎dohnat své ̎, otočit se o sto osmdesát stupňů a poděkovat ̎vráně ̎ za pomoc přežít v těžkých časech a co nejlépe se s nimi rozloučit.
Za prvé, odpuštění sobě samému, že jsi ty nebo tvoji předkové nezachránil své vůdce a sám ještě nejsi schopen vedení stáda - to je to, co se teď všichni potřebujete naučit, abyste odstranili hluboký pocit viny svých velkých rodinných tvůrců. Když pošlete světlo a lásku, vděčnost zlu, zmizí, opustí vaši osobní realitu.

Máte stále větší zájem na sobě dále pracovat. Vždy se sebou. Vyčištěním vlastního vědomí od univerzálního smetí, které vám přináší jakékoli negativní stavy, od informací, které jsou v DNA rodiny po mnoho staletí, tedy vyčištěním podvědomí, stejně jako nevědomí, se dostanete ven světlá země, osvobozující váš osobní prostor od temnoty. Ty, bohužel, nezachráníš každého, každý má svou vlastní cestu, své právo na svobodu volby cesty. Zachraň sebe. Miliony budou následovat. ̎

Zdroj: https://absolutera.ru/article15141

Zpět