4499 Rozpad starého 3D Diana Cooper

[ Ezoterika ] 2023-06-07

Tento měsíc budou pokračovat otřesy a kolapsy, protože rozpad starého 3D světa se zrychluje. S příchodem léta bude vřít doutnající hněv, protože masy lidí na celém světě usilují o rovnost a spravedlnost. I když je hněv naprosto pochopitelný, je to reakce na strach. Úkolem pracovníků světla je zůstat klidní, soustředění a s nadhledem. Když převezmeme odpovědnost za myšlenky, slova, přesvědčení a činy, které vytvořily naši osobní situaci, můžeme změnit to, co přitahujeme. Když dostatečný počet jednotlivců zvýší svou frekvenci a vytvoří ve svém životě rovnost, lásku, spravedlnost, respekt a mír, rozšíří se tato vyšší vibrace do celého světa. Nakonec je rychlejší zapnout své vnitřní světlo než bojovat s temnotou.

Samozřejmě, že jakmile jsem napsala tato slova, byl jsem testována! Musela jsem zrušit svého poskytovatele širokopásmového připojení, což měl být jednoduchý úkol. Telefon byl permanentně obsazený, live chat kroužil ve smyčce a nemohla jsem ho zrušit. Cítila jsem, jak ve mně narůstá frustrace! Nakonec jsem jim s křížkem po funuse napsala dopis a vysmála se sama sobě. Kumeka mi řekla, že kdybych zůstala klidná, soustředěná a důvěřovala, vesmír by se zařídil tak, aby můj hovor okamžitě přijali. Názorně mi připomněla, že své poznání musíme skutečně ztělesňovat a žít.

Červen je jedno z mých nejoblíbenějších ročních období, kdy jsou ptáci zaneprázdněni krmením svých mláďat a jejich obranou. Ráda je pozoruji. Právě jsem viděla drozdici, která tráví většinu času sbíráním žížal na mém trávníku, jak energicky odháněla obrovskou sojku od jejího hnízda. Projevuje takovou odvahu a obětavost. V souladu se vzestupem všeho na planetě se zvýšila i frekvence ptačího zpěvu. Nedávno mě uchvátil skřivan, který se nade mnou třepotal při venčení psů. Radostně zpíval nad světem. Pozorování přírody mi připomíná, že mám počítat svá požehnání.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/07/disintegration-of-old-3d/

Zpět