4475 Poselství semenům - Jaký je váš účel, abyste zde byli? Cosmic agency

[ UFO ] 2023-06-06

Gosia: Po posledním videu ohledně možnosti oficiálního odhalení UFO v letošním roce a podobných událostech, a přestože každý, kdo sleduje náš kanál, by měl již rozumět, proč nemůže očekávat, že by se to stalo požadovaným způsobem, stále někteří upadají do sklíčené nálady, přemýšlí o svém účelu na Zemi a jestli za to stojí bojovat, protože jak říkáme, Matrix stejně nemá brzy padnout.

Všem z vás, kteří to tak cítí, většina z nových odběratelů našeho kanálu, dovolte, abych se vás přímo zeptala: opravdu jste očekávali, že k takovým změnám dojde letos nebo v brzké době? Opravdu nemá váš život jiný směr nebo smysl kromě toho, že vidíte odhalení a pád 3D systému? Myslíš si, že proto jsi přišel na Zemi? Vidět lidi ̎osvobozené od útlaku ̎ a nic jiného? Je to opravdu celý tvůj život? Pokud ano, chápu to, taky jsem to cítila.

Jak tomu nyní rozumím, i když si všichni přejeme lepší podmínky pro lidi, není jediný důvod, proč jsou hvězdná semena tady na Zemi, aby viděli rozpad Matrixu. Těch důvodů je pro každého z nás mnoho, říkám nekonečně, někdy dokonce ani jediný. Planeta Země je nesmírně bohatá na zážitky, ve všech stupních a variacích, a to, co s nimi uděláte, závisí jen a vždy na vás. Je to váš výtvor, vaše hřiště, vaše interpretace. Používejte to, hrajte si, učte se, rozšiřujte se, podívejte se, jak to funguje, jak se zde cítíte, čeho můžete a nemůžete dosáhnout a proč ne. Bavte se při překonávání překážek. žijte!

Odhalení nebo ne, pozitivní změny nyní, za 5 let nebo nikdy, vaše duše je stále zde, protože si to vybrala, a ne, není to jen proto, abyste viděli lidskou společnost hnanou k oficiálnímu odhalení a mezihvězdné existenci. Ve skutečnosti neexistuje žádný důvod, aby se tato civilizace stala mezihvězdnou, s otevřeným kontaktem s mimozemskými rasami, pokud tam jsou stovky jiných planet, které už tak činí. Tato specifická planeta má jiný účel a jedinečný soubor výzev. V budoucnu se může stát mezihvězdnou, možná ne, ale určitě má před sebou mnoho výzev. Takže neseďte a nečekejte na vzestupy, odtajnění nebo pád vlád. Žijte svůj život takový, jaký je, aby byl tento zážitek nezapomenutelný, jedinečný, váš, se všemi jeho vzestupy a pády. Je to váš výlet!

Nepřipoutejte se k okamžitým výsledkům, k přímým očekáváním společenských změn. Mnozí mohou přijít, nemůžeme to vědět, všichni jsme stále zde a nehodláme se vracet, ovlivňovat kolektivní vědomí prostřednictvím jednotlivců, jak věříme, že je klíčové. Pokud ale změny nenastanou, nezoufejte a nezapomínejte žít tento život z mnoha dalších důvodů, pro které se vaše duše rozhodla být zde nebo pro které se nyní rozhodnete žít. Není třeba obětovat své zkušenosti na Zemi, svůj čas se sebou samým, se svými rodinami, jen proto, že jediné, co opravdu chcete, je vidět padat 3D Matrix.

Upřímně si nemyslím, že to je hlavní důvod, proč jsme my hvězdná semena vlastně tady. Možná se ptáte, jestli to tak má být, Matrix 3D hřiště pro duše, proč se tady snažit pomáhat? A pomoci s čím? Jakkoliv jsem tomu předtím věřila, nemyslím si, že boj za pád 3D Matrixu je pro mě smyslem toho všeho. Upřímně řečeno, nemyslím si, že v tomto životě uvidíme 3D zmizet, nebo jestli vůbec někdy. Ale myslím, že pro to pracujeme alespoň proto, aby kontroloři/lidský kolektiv nevytvářeli hlubší a zlověstnější tyranské stavy. Můžeme tu být, abychom hru vyrovnali, abychom ukotvili expanzivnější a pozitivnější energie, aby lidé neupadli do ještě temnějších voleb pro své pozemské zkušenosti. A je to tím, že mnoho duší zapomíná, nechávají se chytit do pasti, zneužívat a ovládat, a důvodů je mnoho.

Představte si hvězdná semena jako strážné anděly, které vedou, inspirují, ukazují jiné cesty a rozšiřují vaši cestu, ukazují na vyšší standardy, etiku a způsoby bytí. Jen pro existující. Ničitelé systému? Očividně taky. Narušitelé Matrixu? Očividně ano. Ale možná, a především, naše role je role strážců lidstva, přičemž pouhá naše přítomnost a činy mu čistí cestu od potenciálně nebezpečnějších pastí a hrozeb.

Matrix tak, jak ho máme na Zemi, nemusí úplně zmizet, protože jeho zmizení může být dokonce příliš invazivní pro mnoho duší, které ho stále chtějí, ale to, co chceme a pracujeme, je ta nejméně tísnivá verze Matrixu. ona, nejlehčí způsob ve kterých duše prožívají své hry a své učení. Takže Cabal a zpátečníci si nemyslí, že mohou mít všechno. Aby temné síly nepohlcovaly lidské mysli v tak drastické míře. Možná, že se to během toho všechno nakonec zhroutí a uvidíme, jak budou lidé osvobozeni. Ale opravdu to chtějí? Mají se ještě hodně co učit.

Ať je to jak chce, nedělejte, aby se celý váš životní účel točil kolem oficiálních odhalení nebo jakýchkoli velkých pozitivních společenských změn v Matrixu, je to příliš zakořeněné ve společnosti, než aby to bylo tak rychle vymýceno. Pamatujte si, že to existuje už dlouhou, dlouhou dobu a mezi tím je spousta resetů, takže neočekávejte, že to všechno během jedné nebo několika generací klesne. My hardcore starseeds a mnoho členů posádky Toleky jsme byli svědky toho, jak se to všechno odehrává po tisíciletí, přičemž to, co se odehrává na Zemi, je prodloužením a pokračováním starověkých Orionských válek. Dalo by se říci, že jde o velmi prastarý a epický konflikt mezi silami ̎světla a tmy ̎. Tohle je prastará válka, tak nebuďme příliš naivní.

Místo toho, co navrhuji, je jednoduše udržovat svou osobní frekvenční sílu, jak se od vás předpokládá, protože to je prostě to, kým jste jako duše. frekvenční nosič. Hvězdné semínko, síla zvenčí, ukotvující svou energii na planetě Zemi. Co to znamená? Žijte svůj život, buďte sami sebou, pozorní, kreativní, učte se, nechte svou duši plynout tak, jak chce, vždy s etikou a ohleduplností k ostatním. Vždy z těch nejpozitivnějších prvků vašeho interiéru.

Sledujte své myšlenky, sledujte, jak interagujete se svým okolím, přemýšlejte o svém důvodu, proč jste zde, vždy jich je více a mohou se dokonce měnit v závislosti na životní fázi, ve které se nacházíte. Nespojujte, opakuji, NESPOJUJTE účel svého vstupu do pozemského života s oficiálním mimozemským odtajněním, pozitivním zatčením, odhalením lží atd. To vše se může a nemusí stát, dokud zůstanete na planetě a možná i díky některým svým činům. Mezitím však pokračujte v nasávání této zkušenosti, bez ohledu na to, co se tam venku děje nebo ne. Věřím, že to je nejlepší způsob, jak zajistit vaši nejpozitivnější pozemskou zkušenost. Alespoň se tak chovám a funguje to. Dělá mi to radost z mé pozemské návštěvy navzdory všemu ostatnímu.

Měli byste také vědět, že pokud jste zde v tuto chvíli, je to proto, že vy, síla, kterou ztělesňujete, ta, která je mimo jakoukoli fyzickou inkarnaci, dokonce i za vaší mimozemskou identitou, jste se rozhodli, že potřebujete umístit svou přítomnost na Zemi. . Vy jste ta síla a je tu skrze vás. A pokud ano, ví, co dělá, a že by tu teď měla být. Možná úplně nerozumíte, že vaše přítomnost na Zemi je nutná, nebo že nemáte jiný účel než být svědkem oficiálního zničení 3D systému a oficiálních ̎odhalení ̎. Důvěřujte této síle, kterou ztělesňujete.

Žijte svůj život, buďte se svými blízkými, dělejte to, co milujete. Zapomeňte na okamžité výsledky. Zveřejnění a pozitivní změny mohou, ale nemusí nastat. Žij svůj život navzdory všemu. Existuje mnoho důvodů, proč tu být. Najděte alespoň jeden a nepromarněte svou šanci být na Zemi. Než se nadějete, bude po všem. Pokud se rozhodnete nadále pomáhat, udělejte to, protože jste to vy a nic víc. Není naší odpovědností zachránit lidskou rasu, před nikým z nás. Osobně pokračuji s nulovým očekáváním čehokoli, ne od lidí, ne z této říše, ne od Federace, ne od nikoho. Kromě sebe - dodat to, co cítím, že dlužím, přinést něco do této roviny, otřást kolektivními smlouvami.

A především a paralelně žít svůj život naplno. V tomto a kdekoli se nacházím. A ano, i zde, mezi konflikty, utrpením, zmatkem a pochybnostmi. Tváří v tvář 3D systému ̎nebýt já ̎, dělám si tento Matrix svým vlastním a používám jej pro svůj vlastní prospěch. Když můžu, ty taky!

nezoufej Nečekejte. Prostě to vím!

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/mi-mensaje-para-las-semillas-cual-es-tu-proposito-de-estar-aqui

Zpět