4453 Multivitamíny Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-06-07

Odpočinek je nezbytný, protože dobíjíte své vnitřní baterie pro další fázi, která nastane za několik dní. Možná vás zajímá, zda tato nová fáze souvisí s lunárními aktivitami, nebo je dalším krokem do nového já. Je to obojí a není to ani jedno, neboť astrologické události vás neovlivňují tak jako kdysi. Tyto události jsou nyní spíše přístupovými branami než postrčením vpřed. Své odlišnosti nebo zdánlivě zvláštní chování již nemusíte definovat pomocí nebeských znamení. Astrologická znamení se nutně nezměnila - například Měsíc nadále posouvá tekutiny vašeho těla a oceány - změnili jste se vy. Místo abyste se báli nebo váhali nad blížícím se zatměním, úplňkem, rovnodenností nebo jakoukoli jinou astrologickou událostí, využíváte energie výše zmíněných a mnoha dalších změn k tomu, aby vám pomohly urychlit váš růst. V jistém smyslu se astrologické posuny staly multivitamíny pro vaše nitro. Astrologické události nyní poskytují bonusové materiály pro vaši bytost. S každou událostí se stanete více takovými, jaké si přejete prožívat a projevovat. Během některých astrologických posunů budete fungovat tak, jak očekáváte, a s jinými, sami sebe překvapíte svými potřebami a směřováním. Konkrétní událostí, která se nyní odehrává, je úplněk.

Místo toho, abyste sebe i ostatní mátli, objevíte celosvětově zvýrazněné aktivity, myšlenky a činy Střelců. Tyto myšlenky a činnosti využijete k prozkoumání těch částí nového já, které se propojují. Aktivují se ty části vašeho já, které jsou ve shodě se Střelcem, a prvky Střelce, kterých jste se dosud báli nebo se je snažili ignorovat, se posunou k přijetí všeho, co je ve Střelci. Tento věk Vodnáře je o přijetí. To je nemožné, pokud odmítáte přijmout části svých nových segmentů nebo světa. Jak budete proplouvat tímto rokem, budete stále více přijímat svou celistvost i ostatní.

̎Všechno je svým způsobem krásné ̎ je dokonalá věta pro to, kým se stáváte. Rozšiřujete své srdce tím, že přijímáte všechny sebe, včetně těch kousků každého segmentu uvnitř vaší bytosti. Vaše současné segmenty byly vybrány pro specifické fyzické a emocionální schopnosti a jejich komplexní astrologické schopnosti. Kdo si kladl otázku, jak milovat druhé, když se zdají být tak odlišní od vás - nebo, lidštěji řečeno, špatní, začíná rozšiřovat své chápání nového tím, že přijímá sámi sebe se všemi svými mnohostrannými segmenty. V průběhu několika následujících měsíců zažijete mnoho okamžiků ̎Aha ̎, které měsíc po měsíci podle astrologických událostech budou otevírat dveře vašeho nitra. Už nejste lineární nebo bezmocnou bytostí. Každou minutou se stáváte mocnějšími. Síla diktovaná přijetím a pochopením - nejprve sebe sama a pak i ostatních se stejnými segmenty.

A protože každý, kdo přechází za hranice 3D, má stejné mnohotvárné segmentové prvky, objevíte v průběhu roku více sympatií. Záliby ve smyslu pochopení potřeb a postojů druhých, protože poznáte a přijmete celek, kterým jste nově vy. Nebudete již naříkat nad svými zkušenostmi nebo výtvory, které nyní považujete za negativní pocity a činy. Pochopíte, že pro každého přecházejícího je nezbytná celá škála emocí a astrologických aspektů. Nové vy je precizně vytvořená bytost, která zahrnuje všechny prvky předchozích lidských zkušeností a navíc prvky jiných dimenzí a frekvencí. Už nejste jednoduchou bytostí složenou z několika málo prvků nebo zkušeností. Jste multidimenzionální uvnitř i vně své bytosti. První krok do této astrologické multidimenzionality uděláte v několika příštích dnech, kdy budete plně prožívat a vychutnávat si své střelecké segmenty - stejně jako při dalších astrologických událostech. A jak to budete dělat, pochopíte, proč se ostatní mohou lišit v názorech na nějakou činnost nebo akci, ale že oni jsou vy a vy jste oni. Tak to má být.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/07/life-tapestry-creations-inner-being-multivitamins/

Zpět