4443 Ten: Pole stvoření Sophia Love

[ Ezoterika ] 2023-06-02

Jediný
Q: Můžeš mi říct, co jsem dnes ráno cítila?
A: Prožíváte, jaké to je vnímat cestu kolektivu. To, co se včera večer změnilo, je, že byl popraven ̎válečný mistr ̎. To drasticky mění průběh boje a urychluje trajektorii. V tuto chvíli jste na rychlejším postupu. Znamená to zrychlení. To je to, co cítíte. Cítíte se ̎mimo ̎, protože se zvýšila rychlost vašeho pohybu směrem k osvobození. Cítíte se ̎pozadu ̎ a jako byste na to všechno nebyli připraveni. Další věc, kterou cítíte, je, že jste ̎zmeškali loď ̎. Cítíte se pozdě nebo pozadu, a to vás rozčiluje.
Nic ̎špatného ̎ se nezrychlilo. Bylo to nečekané vítězství a mnoho hráčů se v důsledku odchodu odstraní. Pro hnutí je to dobrá zpráva. Je to dobrá zpráva pro planetu a její obyvatele.

Můžete si všimnout významných posunů ve směřování. Propad je skutečný. Všechny síly jsou díky tomuto odchodu omlazeny. Všechny síly jsou nyní inspirovány, protože bez tohoto hráče bude úklid rychlejší. Ti, kdo vidí, že se to může stát člověku na takové úrovni, skáčou z lodi nebo se odkopávají nebo se stávají ̎státními důkazy ̎. To vše Alianci pomáhá. To vše znamená rychlejší ukončení bitvy. To pociťujete jako rozrušení a změnu. Není to snadná atmosféra. (pozn. to by mě zajímalo, kdo to byl.. pokud máte tip, můžete mi ho poslat do emailu - na konci hlavní stránky)

Byl jsem probuzen v časných ranních hodinách (5.27.23). Proběhl následující rozhovor -
********************************************************************
Jediný
Věci se staly. Nyní o nich budeme hovořit. Ovladače byly poraženy. Jejich přímý vliv zde skončil. Jejich vláda skončila. Co bude dál, se můžeme jen dohadovat. Lidští hráči jejich her se o své porážce mohou, ale nemusí dozvědět. Vědí však, že jakmile budou odhaleni a prozrazeni, mohou ztratit vše. Je na Člověku, aby určil, co se teď bude dít. Hlavní síla ovladačů je totiž právě pryč. Uvidíte, a nyní zcela jasně, kdo stále podporuje strach a rozdělení. Budou to lidé, kteří nevidí žádný problém v tom, aby na strachu vydělávali; tj. využívali ho k vydělávání peněz.

To, co se nyní odehraje, bude nanejvýš výmluvné. To, co byste měli vidět, pokud chcete věřit v to, že v čele stojí Aliance pro ̎dobro ̎,- jsou velká odhalení všeho druhu. Kabala již není hrozbou. Válka byla vyhrána. To, co se nyní stane, bude rychlé a bude to velkolepé odhalení. Mnohé bude zřejmé těm, kdo znají Pravdu. Rychle rozeznáte loajalitu jednotlivých hráčů a zjistíte, kdo nebo co je pohání. Bude to zřejmé. Tento příběh se odehrává po celá léta. Nyní však bude motivace a touha každého z vás tím, co pohání váš život. To je důvod, proč jsme se (v poslední době) tolik zaměřili na kontrolu vaší vědomé tvůrčí schopnosti. Bude to užitečné a v atmosféře dneška se to jen rozšíří. Bitva je u konce. Světlo zvítězilo.
Nyní vás ̎drží ̎ pouze ti lidé, kteří prodali své duše za zisk a jejichž hnací silou je pouze vlastní ochrana a prospěch. Dávejte pozor. Herní pravidla budou brzy zajímavá. To je to, co jsem vám dnes chtěl říci. Ještě si promluvíme.

Když jsem hledala rozhovor, o který bych se s vámi dnes podělila, našla jsem ještě jeden, krátký a dává větší potvrzení skutečnosti, že je opravdu ̎konec ̎. Před o něco více než týdnem se Jeden během krátkého rozhovoru o penězích podělil o následující:
̎Existuje globální náprava. Nemůže být uzákoněna, dokud nebude jisté, že z ní zbývající správci nemohou těžit a zneužívat ji. Musí být zcela odstraněni. K tomu, aby toto odstranění bylo dokončeno, zbývá ještě několik, velmi málo, odstranění. ̎

To bylo řečeno předtím, než se stalo cokoli z toho, co se dočtete v příspěvku na blogu. Říká nám to, že existuje plán, a také to, že až bude uzákoněn, budeme v pořádku. Není uveden žádný konkrétní časový plán, pouze to, že ̎globální náprava ̎ musí počkat, dokud nebudou odstraněni všichni zkorumpovaní hráči. Skutečnost, že nám bylo řečeno, že jsou pryč, nám říká, že se věci mohou pohnout rychle. Od soboty, kdy to zaznělo, to postupně zapadá a každý den je to o něco lehčí!
Rozhovor, o který jsme se s vámi dnes podělili, patří k těm nejpřínosnějším a nejzábavnějším, jaké jsme dosud zažili. Zabývá se naším velmi lidským sklonem k pochybnostem a činí tak zábavnou formou... Doufám, že se vám bude líbit!
*********************************************************************

Jsou věci, které je třeba říct.
Vstoupili jste na pole čistého stvoření. Neboť pole tu vskutku bylo odjakživa. Ale bez očí, které by ho viděly, pro vás neexistovalo. To je klíčová součást vaší reality, o které nelze mluvit dostatečně často Existuje totiž nekonečné množství způsobů, jak ji vnímat, stejně jako existuje nekonečné množství očí v procesu vnímání. Proto existuje více mluvčích Pravdy, mnoho. Analogie se zrnky písku na pláži je výstižná. Vy totiž nejste jen tento jeden pár očí, který čte tato slova na této obrazovce. Je vás nekonečně mnoho.

Samotný akt počítání je zde zpochybněn, když se hovoří o celém stvoření. Přesto odbočíme. Naším cílem zde a nyní je rozšířit váš pohled na potenciály. Chceme vám představit pojmy, o kterých jste možná dosud neuvažovali. Alespoň ne v tomto vašem současném ̎životě ̎ a v tomto vašem současném ̎teď ̎. Přijmeme myšlenky stvoření, které rozšiřují vaše poznání, neboť pole je plné možností a potenciálu a vy si jen musíte být vědomi umístění plodů. Jakmile je poznáte, můžete si vědomě vybrat, který druh ovoce vám vyhovuje.

Uvědomte si, že tvoření je nepřetržité. Vědomé tvoření je něco úplně jiného. Hovořili jsme o procesu tvoření a vyjmenovali jsme metody. Dnes se budeme zabývat jeho jemnými atributy. Jedná se o konkrétnější složky a také o to, co se nejčastěji vyskytuje. Jste živí v poli. Jste součástí tohoto pole, a proto jste v partnerském vztahu s ostatními součástmi.

Příklad:
Toužíte po zmrzlinovém kornoutu. Okamžitě si vykouzlíte příchuť, místo a způsob, jak tuto zmrzlinu dostat do rukou. Vaše představa nyní zahrnuje další věci a lidi - jízdu autem nebo na kole, otevřený obchod se zmrzlinou s příchutí, kterou chcete, peníze na její nákup atd. Všechny tyto věci pro vás vytvářejí představu ̎času ̎ ve vašem fyzickém světě. Jinými slovy, v tuto chvíli není vaše touha po zmrzlině uspokojena okamžitě. Potřebné prvky se musí přitáhnout a zkoordinovat. Tyto věci jsou součástí vašeho fyzického světa. Přijímáte jejich nezbytnost. Vaše očekávání se přizpůsobují podle toho, jak přijímáte tyto další faktory. Nyní máte praxi ve vytváření zmrzlinových kornoutů. Nemáte praxi ve vytváření větších věcí. ̎Víte ̎, že jejich vytvoření je možné, přesto jste to ještě neviděli. Ne konkrétně.

Použijeme náš příklad se zmrzlinou, abychom to posunuli dál. Podařilo se vám dát do pořádku peníze a dopravu a nyní stojíte v obchodě. Stojíte u pultu. Před vámi je mnoho možných druhů zmrzliny - kelímek nebo kornoutek? Jeden kopeček, dva nebo tři? Posypka, fondán, marshmallow nebo karamel? Vanilková, jahodová nebo čokoládová? Možností je nekonečně mnoho. Takto funguje tvorba a vy jste právě na prahu realizace této zmrzliny. Obsluha vám řekne: ̎Vítejte! Jak vám mohu pomoci? Dnešní specialitou je pistáciová zmrzlina v misce! ̎

Řeknete: ̎Ne, díky. To není to, co chci. Nechám to být. ̎ A pak odejdete domů a začnete celý proces znovu? Ne. Řeknete: ̎Ahoj! Dala bych si čokoládu, prosím. Dva kopečky v kornoutu. ̎ Při vytváření větších věcí se stává, že v tom nemáte praxi, a velmi často odmítáte možnosti, které se před vámi objeví, a začínáte celý proces znovu. Vesmír, pole tvoření, tak nemá jinou možnost než uposlechnout vašich pokynů a znovu začít skládat dohromady kousky, které vás dostanou tam, kam chcete. Budete konfrontováni se vším, o co požádáte.

Pokud opakovaně žádáte o stejné věci, musí proces začít znovu.
Způsob, jak se tomu vyhnout, je předložit své tvůrčí přání. Naplňte ho emocemi, které budete cítit, až ho budete mít. Pak se chovejte, jako byste byli v onom obchodě se zmrzlinou a očekávali, že před sebou uvidíte více druhů. Oceňte každou z nich za to, co znamená - podařilo se vám to. Zmrzlina je před vámi! Každou chvíli váš zrak padne na tu, po které nejvíce toužíte. Až se tak stane, vyberte si ji! Řekněte ano! Všem ostatním příchutím věnujete úsměv a řekněte: ̎Aha... vidím tě. Dáváte mi najevo, že moje oblíbená příchuť brzy přijde. Děkuji, že ses ukázala a povzbudila mě! ̎

To, čemu je třeba se vyhnout, je ̎ne ̎. Věc, které je třeba se vyhnout, je opakování procesu. To tvorbu zpomalí. Jemnou povahu tohoto jevu si vnitřně uvědomíte. Jakmile to pocítíte, pochopíte svůj vlastní proces.
- Tvoření funguje u všech stejně.
- Tvoření funguje pokaždé stejně.
- Specifika se pro každého z vás a pro každé stvoření liší - přesto je proces totožný.

Ještě je třeba říci jednu věc: námitky jsou stejně tvořivé jako záměry. Námitky jsou často prodchnuty emocemi, které jsou palivem pro každý tvůrčí čin. To neznamená, že ̎nikdy nic nenamítejte ̎. Znamená to, že pokud jde o složky vašeho života, které nechcete, vyhněte se jejich zveličování.
Je to tenká hranice, po které kráčíš, můj drahý člověče. Byli jste totiž krmeni stravou destruktivních záměrů a viděli jste kvůli tomu negativní výsledky. Opět bude řečeno, že je máte použít spíše jako odrazový můstek než jako volbu barvy toho, co nyní budujete. Nejlépe je pochopit a pak se přes ně přenést. Tímto způsobem bude kontrast s vaší Novou Zemí živý a hluboce procítěný. Je to jeden z důvodů vaší současné přítomnosti - zažít bohatou šíři emocí v jednom životě.
Daří se vám velmi dobře. To, co před vámi leží, je ohromující.
To je vše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/02/the-one-the-field-of-creation/

Zpět