4337 Laka: Hudba a setkání na Plejádách Judith

[ Ezoterika ] 2023-05-23

Milovaní přátelé Země, byli jsme s vámi v každém bdělém snu! Jednou z našich největších radostí z bytí bylo pomáhat vám při oslavách prvního Snu probuzení! Existuje mnoho způsobů, jak slavit, a každý sen umožnil prozkoumat mnoho forem umění, sochařství, architektury, jídla, zahradničení, hudby, tance a mnoho dalšího! Zvířata, šperky, způsoby, jak meditovat a milovat svého Stvořitele bez vytváření náboženství rozdělení, jsou jen některá z učení, která jsme s radostí sdíleli! V našem způsobu bytí je oslava života tím nejlepším stavem bytí!
V těchto krátkých chvílích si prohlédneme a sdělíme zajímavé aspekty.

Pohyb může vždy zvýšit vibrační frekvenci vašeho bytí, když si užíváte tanec, jak potvrdí AKATU ve svém nekonečném životě! Buďte svobodní, když jste sami, když posloucháte hudbu, která hýbe vaším duchem! Poznáte, že se vám zvedla nálada, když se ztratíte v radosti! Necítíte-li se v tomto směru omezeni, jděte dál a tančete s partnerem nebo dokonce ve skupině, která se sešla kvůli zábavě! Tanec uvolňuje endorfiny a vaše energie stoupá! Berte to jako hudbu pro duši, protože při tanci je každé vlákno vaší bytosti probuzené a bdělé! V Plejádách si užíváme všechny druhy tance! Létáme ve formě těla a otáčíme se ve vzduchu za zvuků hudby, když vytváříme svůj tanec v pohybu! Pomalu tančíme na zemi a často kroužíme kolem. Nastavujeme si vlastní atmosféru, abychom si užili každý okamžik! Malé děti se učí tančit pozorováním dospělých a brzy létají a vytvářejí vlastní taneční pohyby!
Naše nástroje jsou převážně křišťálové a při hře na ně vyzařuje světlo. Každý den oslavujeme život a ve většině dní se koná několik slavností v okolí! Scházíme se a sedíme na měkkých gobelínech nebo na sametově hebké trávě a sdílíme dobrodružství, příběhy a báječná jídla při poslechu skvělé hudby. Panové bubny a mnoho strunných nástrojů tvoří fantastický zvuk.

Naše nástroje jsou větší než ty na Zemi. Máme harfy, které jsou velmi velké a mají zvuk více nástrojů. Naše violoncella jsou velká, mají mnohem více strun. Máme flétny, kytary a housle s nádherným zvukem. Samozřejmě máme pro naše nástroje jiná jména, ale podle vzhledu si je budete spojovat se známým stylem. Plejáďané přinesli na Zemi mnoho nástrojů, takže chápeme vaši radost!
Scházíme se kvůli hrám, které zahrnují magii a světlo! Máme mnoho her, které umožňují kreslit obrazy myslí a nechat je zmizet pomocí záměru a trochy magie darované vílami! Těší nás, že víly jsou součástí našeho každodenního života. Jsou k vidění po celých Plejádách na celé zemi! Mnohé létají do domů a přinášejí hračky, které vytvořily jako dárky! Jak jsme se s vámi podělili, jsou loajální a ochranitelské, ale také laskavé a milující s mimořádně vysokou inteligencí.

Baví nás hra zvaná MEYAN, při které létáme v týmech, abychom přistáli se světelnou koulí v kruhu! To může trvat téměř celý den, protože nikdo není unavený nebo nechce přestat! Užíváme si závodění s plavidly na velkých prostranstvích, kde několik Plejáďanů a Arkturiánů pořádá piknik s jídlem a hudbou, zatímco rychlá plavidla létají nad hlavou a blikají světly! Světla a bzučení lodí jsou fascinující a všichni se smějí a prožívají nádherný den!
Užíváme si plavecké soutěže, které jsou hravé, ale umožňují nám, abychom měli sílu a pružnost a mohli pracovat s velkou rychlostí a hbitostí. Tento sport je oblíbený u všech věkových kategorií! Baví nás volně lézt na nejvyšší hory. Nemáme strach z pádu, protože létáme ve formě těla! Ale úkolem lezení je držet se a nelétat! Toto cvičení nás nesmírně baví! Potápění se do hlubin oceánu a sbírání krystalů je nádherný sport, který umožňuje odnést si domů velké množství barevných drahokamů k vytváření umění a programů pro přátele!

Malování a sochařství nás baví jako vyjádření naší duše! Chápeme krásu tvůrčího úsilí! Všechny aspekty sdílíme se záměrem umožnit vám začít vyjadřovat to, co cítíte zevnitř! Všichni jste božské duše se schopností udělat víc, než si myslíte! Začněte se svou nadanou představivostí a vězte, že máte neomezené možnosti vyjádření! Máte na výběr z mnoha tvůrčích zážitků, které si můžete užít! Vrátíte se k velkoleposti a necháte dualitu za sebou! Nikdy nebudete svázáni chaosem, který jste poznali v tomto posledním bdělém snu! Život má být radostný a klidný!
Oslavte svůj život v tomto okamžiku!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/23/laka-music-and-gatherings-in-the-pleiades/

Zpět