4336 Mira z Plejád: Na pokraji Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2023-05-23

Jsem Mira z nejvyšší rady Plejád, a jsem velmi šťastná, že mohu komunikovat s lidstvem. Konečně jste na pokraji vstupu do sfér vysokých dimenzí a opouštíte nízké energie 3D, které vám bránily být multidimenzionální galaktickou bytostí, jakou jste byli před příchodem na Zemi. Vylepšení jste začali přijímat, jakmile proces Vzestupu převzalo Božství. Buďte připraveni přijmout zapomenuté povinnosti, například pomáhat všem, kteří potřebují pomoc. Většina z vás cestovala do různých částí Kosmu, aby zachránila před Temnotou zotročené civilizace. Přijali jste závazek stát se misionářem a jít kamkoli plnit své povinnosti. Vaše poslání na této planetě se kvůli četným reinkarnacím příliš protáhlo, což se nyní zastavilo zničením reinkarnačních strojů.

Naše léčebné komory vám obnoví ztracené vzpomínky a přemění vaše těla na multidimenzionální. Mezitím se doporučuje každodenní meditace k udržení vysokých frekvencí. Během meditací si můžete vyžádat naši přítomnost. Bude nějakou dobu trvat, než se znovu začleníte do života, který jste před miliony let opustili.
Spící část lidstva zůstane ve 3D, protože jejich duše chce být v nízkých vibracích. Prosím, vítejte jejich volbu, i když s ní nesouhlasíte. Nacházíte se na místě, kde jste připraveni přijmout novou realitu bez výčitek a zanechat za sebou vše, co představuje Temnotu.

Zoufalství Temných entit přežít dosáhlo nové úrovně. Snažily se postavit stanici-loď, která by se vznášela s nimi na palubě v Kosmu. Zatímco mluvím, velení Aštaru jejich stanici právě zničilo. Netrpělivě očekáváme příležitost přivítat vás na palubě našich lodí za účelem léčení nebo osobního setkání. Náš tým se těší, že vás všechny brzy uvidí, a nemůžeme se dočkat, až vám poskytneme obohacující a transformující zážitek. Přijměte, prosím, mou lásku a podporu. Vaše cesta na planetě Zemi je téměř u konce. Děkuji vám, velvyslanci Galaktických sil světla.
Zůstaňte silní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/23/mira-of-the-pleiades-on-the-verge/

Zpět