431 Založil jsem Q skupinu - JFK Sr. Losha

[ Ezoterika ] 2020-07-22

Sleduji, co se děje ve vašem světě, a zejména ve vašich Spojených státech v poslední době ... a to nejdůležitější, co se děje s takzvaným hnutím QAnon.

Jak mnozí z vás četli v mé poslední zprávě, ukončil jsem ji slovy "Kam jde jeden, jdeme všichni?" Ano, naznačoval jsem svůj souhlas s vlastním hnutím a podporoval jsem ho ... ale bylo to trochu víc než to. Jak někteří z vás slyšeli ve vašich alternativních médiích, byl jsem původcem skupiny Q. Je to tak, ale v té době to nebylo zváno Q Group. Q označení to dostalo nedávno. Před mnoha lety jsem věřil, že můj život na Zemi byl v nebezpečí ... chtěl jsem zajistit, aby otázky velmi závažných oblastí podvodů, které jsem objevil, a které byly plánovány vaším deep state (již tenkrát), byly nepřetržitě potírány v boji proti jejich špinavým akcím.

Ano, hovořím o Federální rezervní radě, kterou jsem se chystal před mou smrtí ukončit. Také jsem chtěl znovu představit zlatý standard a měl jsem informace o mimozemských událostech, a domníval jsem se, že je třeba je zveřejnit. Druhá strana podnikla několik akcí, kvůli nimž jsem se snažil připravit tuto nastávající Q skupinu. Aby pokračovala v boji proti těm činnostem, které jsem se zoufale snažil ukončit. Možná jsem začal skupinu, která se nyní jmenuje Q Anon, ale stala se ještě silnější a jsem velmi hrdý na všechny, kteří se na ní podílejí, a na to, že jsem otočil kormidlo na toto velmi důležité hnutí proti deep state.

Někdy závidím vám všem, kteří jste v tuto chvíli fyzicky přítomní, protože i když se děje mnoho tragických věcí, děje se také něco vzrušujícího. Je velmi vzrušující i jen sledovat, jak hnutí QAnon míchá kartami silných sociálních médiích! Velmi mě to uspokojuje. Přesto, i když bych tam byl rád s vámi, brousil zbraně a razil cestu vpřed do nového světa, chápu všechno, co se stalo s ohledem na můj život tam. Jsem lépe schopen poskytnout o něco vyšší perspektivu ohledně všech událostí na Zemi v tomto okamžiku, z výhodného místa, které teď mám.

Všechno funguje tak, jak má, i když to může vypadat strašně depresivní a frustrující a dokonce občas šílené. Mnohokrát jsem se tak cítil, když jsem byl v Bílém domě jako prezident. Mé úmysly byly dobré, ale byly oblasti, ve kterých jsem nemohl zcela uspokojit potřeby různých skupin lidí a dokonce i zemí, v určitých situacích ... stále hluboce lituji nevyřešeného stavu oblastí, ve kterých jsem je nechal. Určitým malým způsobem mám pocit, že poskytování těchto zpráv v této době, během tohoto velmi bouřlivého času na Zemi, je z mé strany trochu pokání ... je také mou nadějí, že tyto zprávy budou přijímány s otevřeným srdcem, otevřenou myslí, a ochotou jednat.

Moje múza na Zemi velmi váhá, zda se připojit k těm "venku", a to je jeden z důvodů, proč jsem si ji vybral. Součástí její role v tomto životě je podniknout další kroky ... a teď to dělá a já jsem na ni hrdý. Každý z vás má specializaci ... oblast odborných znalostí, kolem které můžete podniknout kroky. Možná ani nevíte, co se v této oblasti v tuto chvíli děje, ale pokud se na chvilku ztotožníte a nasloucháte, nakonec uslyšíte tichý hlas, který vám ukazuje, kde leží vaše vášeň ... kde leží vaše odbornost.

Právě teď potřebujete vaši odbornost. Je prvořadé, aby byl každý hlas slyšet v tuto chvíli ... každá duše je potřebná k tomu, aby přidala své individuální závazky k "celému" hnutí. Všichni z vás, duše, které se spojily do jedné velmi důležité skupiny spřízněných duchů, jsou a budou nesrovnatelní s jakoukoli jinou skupinou. Dosáhnete skvělých věcí a ani to nezabere mnoho času, protože všichni už jste strávili tolik času přípravou na tento okamžik ... individuálně i kolektivně.

Když se spojíte jako mocná podobně smýšlející skupina, jste nezastavitelní! Ti na druhé straně to zjistí velmi rychle a velmi intenzivně ... ve skutečnosti, právě to zjišťují.

Chtěl jsem vás jen inspirovat, trochou poplácat po zádech vás všechny, protože jsem hrdý na každého z vás a na to, jak jste nedovolili použití velmi úmyslných a klamných taktik mainstreamových médií vás podkopat a přimět vás, abyste se přestali snažit - přestali žít - přestali dýchat -- doslova. Nechci být příliš dramatický, ale to bylo součástí jejich plánu pro vás všechny. Bez pochyb dokazujete, že nesestoupíte bez boje, budete bojovat až do šťastného konce ... bude to velmi šťastný konec, v Božím načasování ... slibuji ... bude to vyžadovat práci na všech našich částech, nicméně jsem vždy s vámi v duchu, pomáhám vám jakýmkoli možným způsobem a miluji každého z vás celým svým srdcem.

Zdroj: https://sananda.website/jfk-via-losha-july-22-2020/

Zpět