430 Cobra a Dr. McNamara 🥕 Cobra

[ Ezoterika ] 2020-07-01

-zkráceno- 1. července 2020 se konala 78. schůze FESIG (skupina zaměřená na volnou energii). V první části prezentoval Dr. Joseph McNamara Tachyonovu komnatu, po níž následovala debata o probíhající válce o vědomí.

Cobra je autorem informací o tachyonové komoře, má informace o tachyonových technologiích Plejáďanů a také k odhalení těch, kteří nyní organizují současnou situaci "války o vědomí" i na úrovni Federace. Dr. Joseph McNamara pracoval více než 20 let jako lékař, od urgentní péče přešel na rodinné lékařství a vlastní praxi, spolupracoval s organizací Earth-Keeper. Další řečník Ralph Ring pracoval v oblastech magnetické, levitace a teleportace.

Tachyony jsou subatomické částice, které se pohybují rychleji než světlo (nejsou jediné) a napouští hmotu duchovním světlem, například z našeho galaktického centra. Tachyonizace je patentovaný technologický proces, který naplňuje fyzickou hmotu zvýšeným množstvím tachyonů a trvale mění kvantové vlastnosti atomových jader, aniž by měnil chemické složení látky (pozn. programování materiálu... odolné ultratenké plechy ze rtuti, atd. ), nevytváří žádný typ elektromagnetického pole ani radioaktivity.. snižuje entropii fyzické hmoty, dokáže zvrátit proces stárnutí a posiluje imunitní systém. Procesy entropie a centropie probíhají současně. Složitost lidské bytosti narůstá zhruba do věku kolem 20 let, pak se zahajuje obvykle nevratný proces entropie vedoucí k smrti fyzického organismu. Tachyony mohou napravit nerovnováhu v našich čtyřech dolních tělech - fyzické, mentální, emocionální a éterické (mj. fyzické a psychické choroby). Tachyony definoval v roce 1977 Gerald Fein, zmiňují se v mnoha epizodách série Star Trek. V atmosféře jsou přeměňovány piony na frekvence potřebné k vývoji, organizaci a tvoření dokonalé formy. Jsou vazebnou energií vesmíru a vytváří dokonalé formy. Nesou kvantový podpis a spojují fyzickou hmotu zpět se zdrojem.

Tachyonové komory jsou nyní po celém světě, umožnily příchod tachyonů z vyšších dimenzí skrze blokádu různých kvantových částit různých úrovní, která nás dělí od zbytku naší sluneční soustavy a vesmíru. Byla vytvořena temnými silami asi před 26 000 lety, což je galaktický rok. Je udržována kvantovou anomálií, která je zkreslením kontinua časového prostoru a na kvantové úrovni. Komory jsou kvantové generátory, které filtrovaly čas a prostor, stejný proces detoxikuje tělo, vyrovnává imunitní systém a čakry. Plejáďané a další kosmické civilizace používají tachyony jako svůj základní zdroj energie pro hyperpohon vytvářením hyperprostorových červích děr, ale také pro léčení a přenos informací a přesun.

Fyzik Michio Kaku říká: "Bůh je matematik, používá tachyony, vytváří hudbu, struny rezonují napříč jedenácti dimenzemi, rozpojují prostor a hmotu". Doporučuji shlédnout film Země zítřka (2015), kde budují svět z tachyonů. Když se Světlo shora a Světlo zespodu setkávají přímo na povrchu planety, je to okamžik průniku komprese. Tento výskyt se nazývá Událost. Událost zahrnuje, ale není omezena na hromadné zatčení cabal, spíše je to spouštěcí událost, která zahajuje proces vstupu do zlatého věku. Cobra je kódové jméno a není spojen s armádou, ani Draky a může a nemusí být součástí Hnutí odporu. Důležitá je zpráva a ne posel. Několik krátkých odpovědí Cobry na otázky posluchačů:

Šungit má úžasné léčivé vlastnosti. Má schopnost absorbovat hodně energie, takže ho lze použít k čištění lidského energetického pole, ale jeho účel se výrazně liší od účelu kamenů cintamani. Cintamani kameny jsou vkládány do planetární energetické sítě jako součást jednoho z největších projektů pro novou Atlantidu, který je pod dohledem St. Germaina. Ve skutečnosti cintamani kameny jsou klíčové kotvy pro andělské bytosti, které léčí a restrukturalizují planetární energetickou síť . Účel šungitu odlišný od účelu kamenů cintamani.

Mnohokrát jsem mluvil o finančním resetu. Nejde jen o přehodnocení jedné měny. Jde v podstatě o globální finanční reset, ke kterému dojde, když hnutí odporu vytvoří hack v elektronickém celosvětovém finančním systému. To se provede za účelem odříznutí všech finančních prostředků z rozpočtu, aby tento nový finanční systém byl spravedlivý pro všechny na povrchu planety. ZIM nejsou součástí finančního resetu. NESARA je součástí globální GESARA, který je jen část finančního resetu, pouze jeden aspekt, ale má určité právní zázemí, na kterém bude tento nový finanční systém vybudován. V rámci globálního resetování bude existovat dluhový jubilejní rok, bez kterého nemůžeme spustit nový systém. Nepředpokládáme akceptování dluhopisů ani s prokázaným původem.

Při poslední velké meditaci 30. června se nám podařilo posunout časovou osu. V dlouhodobém horizontu to bude mít drastické důsledky, pozitivní důsledky pro planetu. Temné síly mají svou extrémně negativní časovou osu. Snaží se to projevit, ale světlé síly se konečně začínají dostávat na vyšší úrovně. Zlom a přechod roku 2020 do věku Vodnáře, jak jste asi všichni zažili, byl nesmírně šílený, protože existuje tolik šílenství, které bylo potlačeno a potřebuje být uvolněno a rychle očištěno. Proto je všechno tak šílené.Na kvantové úrovni byly vytvořeny velké posuny, které se v určitém okamžiku projeví ve fyzické rovině. Na vyšších úrovních bylo učiněno velké rozhodnutí a probíhá velká změna. V příštích několika měsících by mohlo dojít k násilí, protože existuje mnoho věcí, které byly na povrchu planety potlačeny. Bylo nashromážděno mnoho frustrace, která bude muset být uvolněna tak či onak. Jedna část nebo jeden účel této aktivace měl toto minimalizovat. Bez této aktivace bychom mohli celosvětově vést velké války a velké násilí. Pracujeme na minimalizaci. Nemůžu mít přesnou předpověď, ale rozhodně bude nějaké podráždění. Vyskytne se nějaké násilí, proběhnou nepokoje. Objeví se finanční nestabilita, ale světlé síly udělají, co mohou, aby minimalizovaly dopad této transformace na globální společnost. Temné síly samozřejmě manipulují s lidskými emocemi. Spouštějí hněv a manipulují s ním. Plán temných sil je třetí světová válka. Je to na nás. Myslím, že jsme stále v poslední bitvě. Nemohu zaručit, že se nic z toho nemůže stát, ale máme moc to změnit tím, že budeme ostražití tím, že budete kotvit světlo, kdykoli je to potřeba a možné. Za posledních 10 let jsme mnohokrát zabránili světové válce. Můžeme tomu bránit, dokud nedosáhneme konečného vítězství.

Všechny nové technologie budou uvolněny až po Události, kdy temné síly zmizí. Zatím stále kontrolují finanční systém a média. Není možné představit tyto druhy technologií, protože budou zastaveny. Když nastane událost, budete upozorněni EMS Emergency Broadcasting System. Je dobré mít dostatek jídla a dostatek hotovosti na nákup všeho, co v těchto dnech budete potřebovat.

AI singularita se nestane, bude tomu zabráněno. Je to jako teoretický plán věřících AI, ale to se nestane. Tento plán má fatální chybu, kterou dosud nezjistili, nebude fungovat podle jejich plánu. AI se nebude vyvíjet. Existují určité bariéry, které AI nemůže překročit, a tyto bariéry zastaví vývoj AI. Pokud jde o Ameriku a uzavření, neočekávám, že se cestování do Evropy otevře v příštích třech měsících nebo možná i více.

Musk byl při vývoji Starlink manipulován. Satelity posilují blokádu určitým druhem elektromagnetického plotu a Světelné síly to plánují neutralizovat. Není součástí temného Cabal, ale v některých oblastech své činnosti je manipulován. Černé bahno / goo bude zcela jasné a odstraněné ze sítě.

5G je v podstatě zbraň, která ovlivňuje lidské vědomí a ovlivňuje imunitní systém. Proto to chtějí rozvíjet. Nejde o přenos dat, ani o dohled. Jde o elektromagnetické pole, které ovlivňuje, nebo bych řekl, potlačuje vědomí a potlačuje imunitní systém.

Nebudu se přímo vyjadřovat, ale řekl bych, že na planetě je velmi málo lidí, kteří mají skutečně spojení s Plejáďany. Existuje mnoho lidí, kteří tvrdí, že channelují Plejáďany, ale řekl bych, že pouze lidé, kteří měli fyzické zkušenosti s Plejáďany nebo se Siriány nebo s Arkturiány, jsou spolehliví, protože měli ve svém fyzickém těle vytvořeno spojení. Channelování Plejáďanů obvykle nestačí k získání spolehlivých informací. Existuje mnoho skupin, které mají různé stupně kontaktu po celé planetě.

Města světla, nebeské bubliny, jsou ve skutečnosti oblastmi nové reality ... reality bez anomálie se vytvářejí také v blokádě, ale obvykle daleko od lidí a hluboko v přírodě, kde nejsou žádné lidské bytosti. Když tam je malá anomálie a oblast expanduje. A po události bude dost vědomí, takže někteří lidé začnou tvořit společenství, rodiny duší a budovat novou strukturu oblastí světla, společenství světel, města světla a ty se budou rozšiřovat. A v určitém okamžiku budou zahrnovat mimozemský pozitivní kontakt. Tato města světla budou sloužit jako mosty spojení, přemostí povrchové lidstvo a Galaktickou konfederaci v určitých bodech. Ve skutečnosti je to podobné jako hologramy uvnitř mraků (fata morgána), protože některé mateřské lodě Galaktické konfederace vypadají jako křišťálová města nebo města světla. Vyskytly se případy, kdy byly viditelné v mracích, nebo dokonce otevřeně na obloze. Bylo to fotografováno v Africe a na některých dalších místech. Ti, kteří jsou dostatečně vyvinutí a dostatečně očištěni, se připojí k této realitě měst světla. Zbytek lidstva bude muset být evakuován na jiné planety, když nastane polární posun. Budou transportováni, teleportováni, evakuováni na jinou planetu, která podpoří jejich vývoj a planeta Země vystoupí na vyšší frekvenci. A zůstanou zde pouze ti, kteří se shodují s vyšší frekvencí.

V době po Události se Města Světla dostatečně rozvinou. Bude navázán kontakt s hvězdnou platformou, městy světla, která sestoupí. Lidé si budou moci prohlédnout určité oblasti těchto nebeských měst, bude to velký krok pro lidské probuzení. Bude to dlouho poté, co bude Cabal pryč. Nestane se to před událostí. Ve městech je vše založeno na vědomí, takže to není fyzická existence. Jsi jako duše, která může samozřejmě vytvořit fyzické nebo energetické tělo. Celý život je však organizován z oblasti vyššího vědomí pro pole bezpodmínečné lásky a spolupráce. Je to tedy harmonická společnost, která v podstatě žije v ráji.

Situace je v pohybu a zahrnuje svobodnou vůli. Zapojeno je mnoho faktorů. Je možné uniknout skrz pruhy reinkarnační mřížky do Světla, ale není to zaručeno. Teď je pravý čas být tady. Není sice moc příjemný, ale je to velmi důležité. Je to jako End Game, už se nebude opakovat. Jako bychom byli v posledním kole hry, intenzivnější. Musíme udělat vše pro to, abychom tuto planetu skutečně osvobodili.

Když jsme mrtví, umřeme. Musíme jít do Světla. Světlo je podstatou naší bytosti. A pokud půjdete do Světla, budete cítit pozitivní energii a přejdete tunelem na druhou stranu. Je dobré počkat asi tři dny aby éterické tělo mohlo zcela opustit fyzické tělo. Technologie na Měsíci, která vracela do inkarnací, již neexistuje. Ve skutečnosti je každý skutečně uvězněn v reinkarnačním cyklu, protože reinkarnační cyklus není jen fyzická rovina, je také na vyšších rovinách. Jste uvězněni v astrální rovině nebo v mentální rovině. Nemůžete opustit planetu. Bílé světlo je jen portál, skrz který překračujete. Přesunete své vědomí z fyzického do éterického. Je to jen portál. Je to most. Takže nesouhlasím s myšlenkou světelné pasti. Když lidé umřou, prochází tunelem, prochází portálem a pak jdou do éterické roviny a poté po nějaké době většina z nich jde do astrální roviny, když uvolní své připoutání na fyzickou úroveň, a někteří z nich jdou ještě výš do mentální roviny.

Cykly, ve kterých se nacházíme, jsou tak složité, že minimální doba ledová je jen jedním z možných scénářů, protože máme galaktický cyklus, kosmický cyklus, procesní cyklus Země, všechny končící současně. Záleží tedy na tom, jak bude směr těchto cyklů zaměřen. Mohli bychom se dostat do minidoby ledové velmi brzy, v příštích několika letech, nebo nemuseli, záleží na tom, jak se bude hrát galaktický cyklus a jak se bude v několika následujících letech vyvíjet naše globální vědomí. V tuto chvíli je vše extrémně složité a extrémně v toku. Přesný plán je hluboce utajený. Ani slovo o přesném plánu, co se stane kdekoli. Nyní žijeme v této staré, nudné realitě, kde není žádné odhalení, máme nespravedlivý systém. A když se věci opravdu začnou hýbat, bude to docela drastické a bude to docela výbušné a bude to velmi, velmi zřejmé.

Těm, kteří spí, můžete pomoci šířením informací, protože když dost lidí šíří informace prostřednictvím alternativních médií, přes internet, přes sociální média, nabude to na síle. Někdy začnou všichni otevírat oči a už se to děje. Tato pandemie otevřela očí mnoha lidem, situace tak byla vytvořena. Hromadné probuzení. V následujících čtyřech až šesti měsících bude cenzura opravdu tvrdě tlačit. Existují určité důležité časové mezníky, kterých bude dosaženo a chtějí zabránit tomu, aby se objevila pravda. Ve hře jsou různé frakce s různými plány a mají různý pohled na to, jak se věci vyvíjejí, ale řekl bych, že jsou trochu znepokojené. Ve skutečnosti začíná transformace a lidé začínají vidět, že giganti sociálních médií nejsou tak nevinní. Přichází to v globálním vědomí a v určitém okamžiku to vyvolá očištění těchto společností, budou se muset přizpůsobit, pokud chtějí přežít, budou muset v určitém okamžiku změnit své strategie.

Skupina Chimera je pořád docela aktivní. Jsou stále přítomni hluboko v armádě, v kosmických silách, v DARPA a pokračují ve svých plánech. Stále se snaží udržet status blokády neporušený. Chimera se snaží nezasahovat do povrchového života. Snaží se zasahovat co nejméně. Chtějí být opravdu v zákulisí, jak je to jen možné. Vesmírná síla je vysoce infiltrována. Hlavní účel vytvořené vesmírné síly je jako poslední šance, že se bude moci planeta Země bránit před Galaktickou konfederací. Chtěli by to použít jako svou poslední obrannou linii, než dorazí lodě Konfederace. Plán Cabal je falešná invaze ET. Neexistuje vysoká možnost, že se to stane, protože existují protiopatření, ale stále existuje vzdálená možnost, že by se to stát mohlo. Temné síly nechtějí použít falešnou mimozemskou invazi, protože i To by je znevýhodnilo. Je to v podstatě hra, kterou nechtějí riskovat. Pokud uvidíte sestupující kosmickou loď, musíte cítit energii té kosmické lodi, své srdce a svou duši, vaše vnitřní vedení vám řekne, zda je dobrá, nebo ne. A řiďte se tímto vedením.

Řekl bych, že 80 až 90% Dracos je opravdu negativních. Myslím, že existují nějaké dobré Draco frakce. Jedním z nich je Thuban Dracos, který založil vysokou kulturu v Číně asi před 5 000 lety. A vlastně jsem potkal jednoho pozitivního Draca před mnoha lety, ale většina z nich není opravdu milá. Mají válečnou mentalitu, jsou vznětliví. Nejedná se o pozitivní bytosti. Většina z nich není. Někteří Thuban byli zapojeni do Montauk a nezacházeli s lidmi velmi dobře. U plazů je více než 95% negativních.

V sublunárním prostoru jsou stále nějací éteričtí pavouci Chimery, ale všichni plazmoví pavouci jsou úplně pryč. Éteričtí pavouci stále existují v sublunárním prostoru. To je prostor mezi Zemí a Měsícem, v určitých oblastech tam. Neexistují diamantoví pavouci. Benevolentní a pozitivní pavouci jsou vzácní. Není to úplně běžné. Je to vzácné.

Po události bude v určitém okamžiku galaktický puls, který spustí slunce a který spustí polární posun a tsunami, které v podstatě vyčistí planetu. Bude to konečné očištění planety. Lidstvo bude evakuováno těsně předtím, než k tomu dojde. Pozitivní věci před událostí nejsou snadné, protože Cabal kontroluje v podstatě všechno na planetě. Je dobré trávit nějaký čas v přírodě předtím i poté, poslouchat své vnitřní vedení, své vyšší já a být brutálně upřímní sami k sobě. Nelžte sobě. Jen buďte upřímní a přiznejte si vše, co si musíte přiznat. Vlastní popření je nejrozšířenější nemocí na této planetě. S vakcínami se snaží, ale selhávají.

Probudí se i supervojáci, ale je to choulostivé téma, protože většina supervojáků byla naprogramována traumatem. Poté, co jsou tyto programy uvolněny, je třeba to udělat opatrně. Když se super vojáci probudí, je to provedeno správným uzdravujícím a konstruktivním způsobem. Je to velmi choulostivé téma. Jeden z dalších scénářů. Světelné síly probudí super vojáky, kteří byli nuceni do programů a probudí se a začnou bojovat o Světlo.

Členové kabinetu jsou posíláni na galaktické centrální slunce a rozpadají se a restrukturalizují. Např. George Bush Sr. již neexistuje. Hromadná zatčení zatím neproběhli. Když k zatčení dojde, bude to prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků, bude to velmi zřejmé. Jejich pořady se neruší kvůli zatčením. Všichni lidé, kteří se dopustili velkých zločinů proti lidskosti, budou čelit spravedlnosti. Všichni. Temné síly stále ovládají povrch planety, a v podstatě berou jako rukojmí lidstvo. Jakékoli přímé akce proti temným členům by vyvolaly silné odplaty. Pokud dojde k operaci jakýmkoli způsobem, stane se tak, že to neohrozí lidskou povrchovou populaci. K hnutí black lives je řeknu, že jezuité by chtěli polarizovat obyvatelstvo. Chtěli by, aby se dva tábory navzájem nenáviděli a bojovaly proti sobě.

Atlantis vycházející z moře - To vše se stane po události. Všechna hlavní odhalení se tak dějí. Nibiru je falešný koncept, který byl vypuštěn, aby zmátl povrchovou populaci. Zecharia Sitchin byl vymyšlený příběh. Mají technologii k vytváření zlata. Proč by anunaki potřebovali otroky k těžbě zlata? Nedává to smysl. Právní fikce a dluhopisy jsou koncept Draco, nejen Draco, ale je to koncept Orion, který byl importován na tuto planetu. A tento právní fikční systém se změní na přirozené a zvykové právo. Po provedení této změny to bude jiná struktura. Právě teď nikde jinde neexistuje. Země je jediná planeta, která to má.

Tachyonové technologie jsou nyní silnější. Existuje mnoho důvodů. Vyvíjíme technologii - dostáváme plejádské pokyny, jak posílit naši technologii. A na planetě je čím dál méně anomálií, to je další důvod, proč jsou silnější. Nemohu potvrdit existenci MedBed, ale mohu říci, že tachyonové komory nedokáží tělo obnovit, například nemohou vypěstovat končetinu, ale určitě mohou zlepšit stav fyzického těla, protože zlepšují stav imunitního systému a ve skutečnosti mohou vyrovnat subatomovou strukturu fyzického těla s dokonalým prototypem.

Odkaz na meditace k různým událostem na původních stránkách

Zdroj: https://www.welovemassmeditation.com/2020/07/interview-of-cobra-and-dr-joseph-mcnamara-by-FESIG-on-j

Zpět