4308 Klonovací realita Kabamur

[ Ezoterika ] 2023-05-20

Rád bych všem připomněl největší podvod na lidské rase. Nikdo o tom nemluví, protože lidé nevěří, že by to mohlo být skutečné - rychlé klonování lidí. S tímto podvodem už je možný jakýkoli další. Informace, které sdílím, pocházejí přímo z telepatického kontaktu s Plejáďany. Nedá se to zkoumat na internetu. Informace budou v rozporu s jinými informacemi, které jste slyšeli. Ale když se zamyslíte nad tím, co říkám, bude to dávat větší smysl než cokoli jiného.

Roky předtím, než všichni konspirační teoretici promluvili o dvojnicích nebo hercích v maskách, jsem tady mluvil o klonování. Přesto mnoho lidí tuto informaci odmítá, protože je příliš divná.

˝Pravda je podivnější než fikce, protože, že fikce se musí držet možností, Pravda ne. ˝ - Mark Twain
Rychlé klonování poskytli americké armádě v 50. letech 20. století Zeta šediváci jménem negativních Orionských Reptiliánů. Vojenský průmyslový komplex je ovládán satanskou kabalou, která umožňuje využívat tuto technologii ve svůj prospěch. Z DNA člověka mohou za 5 měsíců vypěstovat duplicitní tělo. Dokážou přenést vzpomínky do klonovaného těla a naprogramovat ho pomocí řečových vzorů a manýrismu. Klon je biologický duplikát bez DNA, bez schopnosti reprodukce, někdy s přidanou technologií. Klon není přesná shoda. Náš vzhled je výsledkem jak genetiky, tak letitých životních zkušeností, proto mají klony fyzické rozdíly.

První celebrity byly klonovány za účelem finančního zisku v 70. letech a v 90. letech se to rozšířilo i do politiky. V roce 2000 to bylo všude v médiích a průmyslu. Začalo to armádou a v černých zařízeních NSA po celém světě. Klonování používají pouze černé klobouky, nikdy bílé. Jde o peníze a kontrolu. Existuje mnoho áčkových osobností, které používají klony ve filmech nebo k vystupování na jevišti.
Ne každý, kdo používá klony, je satanista, někteří byli jen oklamáni, aby si mysleli, že mohou dosáhnout nesmrtelnosti. Někteří dobří lidé byli nahrazeni zlými klony. V moderní době došlo k mnoha tajným zatčením, a kabala používá klony, aby nahradila své zástupce. Nikdo neprozradí klonování, protože je pro obyčejné lidi příliš těžké tomu uvěřit. Bílé klobouky nevyužívají dvojníky nebo klony. Bílé klobouky zatýkají, černé klobouky nahrazují své vlastní. Nikdo nám nechce říct pravdu z různých důvodů.

Trump a jeho lidé naznačili, že lidé jako Biden, Xi a Putin jsou ˝jiní ˝ a ˝vypadají jinak ˝, nebo ˝nevědí, zda jsou naživu ˝ nebo používají slova jako ˝loutka ˝. V populacích mnoha zemí je rozptýleno mnoho klonů, kteří jsou velmi učenliví a poslušní občané. To je to, co kabala chce pro planetu.

Černé a pohmožděné oči mohou znamenat aktualizaci klonování. Spojují technologii s mozkem přes oko a přenášejí nové informace do klonu. Aktualizovány jsou pouze důležité klony v médiích, politice nebo průmyslu. Nyní jsou některé klony aktualizovány přes nohu. To je důvod, proč někteří významní lidé nosí ortopedické boty nebo kulhají. Klonování nezahrnuje parazity zvané vril. Toto je fikce představená někým jménem Donald Marshall. Je to zcela technologický proces. Vril příběh jen dělá klonování těžší uvěřitelné. Klon nikdy není původní osobou. Lidé jsou duše a klony jsou bez duše. Mohou existovat klony vedle živé osoby nebo nahrazující původní osobu. Duše je vždy s původním tělem. Neexistuje žádný přenos vědomí. Vaše vědomí sídlí s vaší duší. Lidé jej nemohou vložit do jiného těla. Klon je vždy samostatná osoba. Přenášet lze pouze vzpomínky.

Pokud je mi známo, Plejáďané jsou jediným zdrojem, který přesně odhalil rychlé klonování lidí. Odhalující komunita se zamotala do falešných informací bez rozlišování zdrojů. Joe Biden je klon. Originál byl opraven. Obamovi jsou klonováni. Clintonovi jsou klonováni. Kdyby jen pravdomluvci pochopili, že většina těchto lidí již byla odstraněna, mohli by najít více klidu. Joe Biden byl starý muž a proces klonování starého muže znovu a znovu získal pouze senilní klony. Nejsou tu žádní herci, kteří by nás chtěli bavit, a žádné bílé klobouky, které by prozrazovaly tajné plány. Nejtěžší na tom je pochopit, že až do Směny nebude žádné veřejné oznámení o klonování nebo hromadném zatýkání. Nic z toho nemůže být známo před vzestupem, protože by to vedlo k masovému chaosu a násilí po celém světě.

Odvrácenou stranou toho je, že Galaktická federace dovoluje temným silám, aby nám lhali, protože chce, abychom se sami probudili k podvodu. Tato realita je test. Vždy máme morální svobodnou vůli bez ohledu na to, zda máme nebo nemáme tajné informace. Klony se neposouvají, protože klony nejsou skuteční lidé s dušemi. Až dojde k Posunu, tato realita bude pouze se zlými lidmi a klony. Nový transhumanistický světový řád převezme tuto 3D Zemi, zatímco vzestoupení lidé budou žít v ráji na paralelní 5D Zemi (Sheen).

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/20/the-cloning-reality/

Zpět