428 Poslední bariéra Marta

[ Ezoterika ] 2020-08-02

Jak rozbít poslední bariéry oddělující třetí dimenzi od čtvrté a páté, která zahrnuje stále větší vědomou část populace Země. Každý, kdo čte zprávy od samého počátku, si pravděpodobně všiml, že z velké části všechny zprávy vyšších sil říkají to samé: svět lze změnit pouze pomocí energie lásky.
Už jste dostali stovky praktik, které pomáhají vytvářet tuto božskou energii v sobě a sdílet ji s ostatními a vaší planetou. Mnozí z vás se skutečně naučili tyto znalosti aplikovat v každodenním životě. A přesto existuje něco společného, co brání vašemu pokroku na duchovní cestě.

Koncept bezpodmínečné lásky je pro mnohé z vás stále něco nedosažitelného, ale ve skutečnosti je to základ, na kterém je postavena jednota, a který je klíčem k úspěchu při budování společnosti páté dimenze. Pokud se ukáže tento "základ" křehký, zkolabuje dříve či později celá stavba, která byla na něm postavena.

Proč je pro vás tak těžké překonat tuto poslední překážku?
Za prvé, za tisíce let se program Separace, který byl zaveden do vašeho vědomí, pevně zakořenil ve vašem podvědomí - byl v něm vtisknut natolik, že jej za posledních několik let dokázalo zničit jen málo z lidí. Nemusíte se za to obviňovat, protože vědomým úsilím je nemožné se zbavit toho, co vás doslova přerostlo. Vaše stereotypní reakce jsou stále vyvolávány setrvačností a vy nevědomky rozdělujete lidi na přátele a nepřátele, temné a světlé, inteligentní a hloupé, duchovní a bezduché.

Ve skutečnosti jsou všichni lidé velmi odlišní, a to je zvláště patrné nyní, když jste ve výjimečných podmínkách přežití ve spojení s karanténním a maskovacím režimem, který se na vás vztahuje.

V současné době je šíření lidí ve vysokých vibracích obrovské, a proto je skutečná podstata každé osoby posílena. Nelze ji zakrýt žádnou maskou. Přemýšleli jste někdy o tom, proč se pravidla pro nošení masek najednou zpřísnila, a v některých zemích již člověk není schopen koupit jídlo bez masky? Už jsme hovořili o škodlivých účincích masek na fyzický a duševní stav lidí. Existuje však další důvod, o kterém málokdo přemýšlí. Tato všeobecná depersonalizace lidí umožňuje zarovnat úroveň vibrací probuzené části lidstva.

Jde o to, že když si duchovní člověk s vysokou úrovní vibrací nasadí masku, nevědomky ztratí svou individualitu na podvědomé úrovni, což je přesně živý indikátor jeho duchovnosti. Pokud v obyčejném stavu taková osoba září, vyzařuje energie nejvyšších vibrací a velkoryse je sdílí s ostatními, pak se v masce sloučí s davem a jeho vibrace prudce poklesnou. Proto podmínky maskového režimu zpřísňují reptiliáni, kteří se zoufale snaží zůstat nad vodou. V opozici vůči Božské jednotě se pokoušejí vytvořit anonymní a poslušnou jednotu bytostí s nízkými vibracemi, připravených poslušně poslouchat jejich příkazy.

Když už musíte nosit masky, nebojujte, ale používejte pro vás ty nejméně obtěžující.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/zhizn-na-novoy-zemle-posledniy-barer/#ixzz6TzGeTPQT

Zpět