4279 Hakann Q&A: Potíže se spánkem A.S.

[ Ezoterika ] 2023-05-10

Poznámka od channelera: normálně nedělám soukromé channelingy, ale můj přítel mě požádal, abych mu jeden udělal. Z této zprávy mohou mít prospěch i ostatní. Také, pokud máte nějaké zdravotní potíže, navštivte lékaře nebo podobně, pokud potřebujete..
Q: Před pár měsíci jsem měl negativní zkušenost s houbami, o které jsem vyprávěl? Hodně jsem se zlepšil, ale stále když medituji déle než dvacet s hlubokým dýcháním a zvukovými frekvencemi, zaznamenávám úzkost, slabost a negativní myšlenky, které mi brání spát.
A: Vím, že požádat o pomoc vyžaduje trochu odvahy, a proto máte můj respekt. Naštěstí nic není trvale rozbité nebo poškozené. Magické houby však bohužel oloupaly několik vrstev rychleji, než bylo ideální. Je dobře, že se ty vrstvy odlouply, ale ne takovou rychlostí. To je důvod, proč stará nevyřešená emocionální bolest nyní způsobuje zmatek ve vašem životě. Účinek je zesílen, protože energie jsou na Zemi právě teď tak vysoké, že se stará bolest ʺtlačí venʺ rychleji, než kdy jindy a vyžaduje pozornost a řešení.
Jakmile vyřešíte základní emocionální bolest, přestanete zažívat tento náročný zmatek. Nakonec vás toto období může velmi dobře vést k hlubšímu duševnímu klidu.
Nejsi jedinečně vadný kvůli staré nevyřešené bolesti. Dělá to téměř každý na Zemi. Někdo by bez staré bolesti a bez iluzí doslova dokázal létat nebo se teleportovat, a jak víte, v tuto chvíli to dokáže jen velmi málo lidí na Zemi.

Doporučil bych vám provést následující:
Nejprve bych vás chtěl vyzvat, abyste nahlas požádali moudré a dobrotivé bytosti, síly a aspekty existence o pomoc v souladu s nejvyšším božským plánem. Rozhodující je část ʺv souladu s nejvyšším božským plánemʺ.

Za druhé, ujistěte se, že jíte dostatek sacharidů. To pomáhá s vaším emocionálním stavem. Ovoce, ovocná šťáva a rýže jsou skvělé. Brambory jsou také dobré pro většinu lidí. Pro některé lidi je lepek v pořádku a jiní by se měli vyhýbat věcem, jako je chléb - můžete si to sami vyzkoušet. Jakékoli jídlo, které vám několik hodin poté způsobí letargií, je jídlo, které byste měli přehodnotit, i když je na papíře zdravé.
Něco v duchu tradiční asijské stravy je zdravé: hodně bílé rýže, trochu ovoce a zeleniny a velmi malé množství tuků a bílkovin. Tento způsob stravování s vysokým obsahem sacharidů, nízkým obsahem tuku a nízkým obsahem bílkovin vedlo ke stereotypu Asiatů, kteří jsou štíhlí, žijí dlouho, jsou zdraví, mají dostatek energie na tvrdou práci a jsou dobří v matematice. Většina obyvatel Západu jí méně sacharidů (a zejména méně ovoce) a více tuků a bílkovin, než bychom doporučili. Pokud udržíte příjem tuků velmi nízký - asi 15 gramů tuku za celý den - pak konzumace velkého množství sacharidů nakonec povede ke stabilizaci vaší hmotnosti na zdravé úrovni. Zpočátku můžete trochu přibrat, protože vysoký příjem sacharidů umožňuje vašemu tělu ukládat více vody a glykogenu, ale nejedná se o další tuk, ale o hmotnost vody a glykogenu. To je zdravé. (pozn. o čokoládě asi nemluví...)

Za třetí, pokud meditace delší než dvacet minut v současné době znamená, že se stáváte tak úzkostnými, že nespíte dobře, pak bych v tuto chvíli nemeditoval déle než 20 minut. Místo toho bych ten další čas trávil procházkou venku nebo sezením v přírodě nebo posloucháním správné hudby. Čelil bych vaší bolesti s duchovním léčitelem. Je odvážné čelit těmto pocitům, ale je moudré to udělat společně s duchovním léčitelem.

Za čtvrté, navštívil bych duchovního léčitele, nebo zkusil nějaký dokončovací proces. Může být náročný, únavný a intenzivní, ale může být také velmi léčivý.
Proces dokončení vyvinula Teal Swan a s řadou věcí nesouhlasím, také se někdy chová způsobem, s nímž nesouhlasím, ale její samotný proces dokončení je stále vynikající a doporučuji to.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/10/hakann-qa-trouble-sleeping/

Zpět