4267 Přechod z 3D do 5D Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-05-07

5D svět - výchozí bod naší nové éry

Temné síly, které měly na planetě Zemi po statisíce let neomezenou svobodu, nyní čelí našim nápomocným mimozemským bratrům a sestrám, našim Silám světla, digitálním Vojákům a Vlastencům, kteří díky velkému úsilí dosáhli pokroku a nadobro odstranili tyto negativní síly z planety Země. Byly to právě negativní síly, které sabotovaly pozitivní iniciativy, aby znemožnily prolomení negativní izolace. Nyní už však byla jednou provždy prolomena. Na Zemi jsme obdrželi pomoc našich mimozemských Palladianů s jejich vrozenou touhou aktivovat duchovní a mentální síly na našem světě. Jsou úzce propojeni se světem pracovníků světla. Palladiáni podporují cenné úsilí, radost, světlo a lásku na naší planetě, aby podpořili náš vzestup do světa 5D. Mimozemšťané jsou schopni přinést velký pokrok v mentálním a duchovním vědomí lidí na planetě Zemi. Vězte, že Palladiané a pozemšťané jsou si v mnohém podobní. Palladiáni žijí a pocházejí ze souhvězdí hvězd známém jako Plejády. V Plejádách je 7 hvězd. Pocházejí od hvězdy zvané Taygeta, jejim domovem je planeta Erra. (pozn. plejády teda musí být fakt hustě multidimenzionálně osídlený... škoda, že to mám ráda jinde... a ne, neznamená to, že bych tam v příštím kole měla namířeno... a nakonec je to v konečné nekonečnosti stejně jedno... to bude dílo, až budu na konci revidovat všechny své poznámky.... čímž se již nyní všem svým průvodcům za případné nepochopení omlouvám... stejně to chápou... míra jejich laskavosti a pochopení je nezměrná... tož jednou tam nashledanou)

Spáči se musí přesvědčit, aby uvěřili a poznali, kdo jsou jejich skuteční nepřátelé a tyrani, a zjistit, že pandemie Covidu je propagandistická lež s cílem vyhladit lidstvo na planetě Zemi. Čím dříve se lidstvo probudí, pochopí lži a podvody, tím lépe pro nás všechny. Nebuďte skromní, nechť je to výzva pro každého, aby se zapojil a naplnil maximální potenciál. Naše planeta je důkladně znečištěna velkým množstvím toxických chemikálií, záření, lží, podvodů, dezinformací, deformací, falešných zpráv podporovaných polopravdami, podvody a zfalšovanými obrazy. To ve skutečnosti není nic jiného než klamavé vymývání mozků. Naše fyzické tělo je "důkladně otrávené a znečištěné", což způsobuje radiace a znečištění ovzduší, stejně jako těžké kovy a nebezpečné toxiny prostřednictvím farmaceutických léků a potravin. To vše se ukládá v lidském organismu, proti čemuž je nutná fyzická detoxikace. Velký obrat již začal! Tento proces již nelze zastavit! Na Zemi se sbíhají energie shora i zdola. Nyní nastal po mnoho tisíc let dlouho očekávaný okamžik posunu vpřed do našeho nového 5D světa!

Světlo je zjevení a změna
Kabala Deep State byla poražena, zůstaly jen kabalistické loutky a jejich kumpáni, kteří budou nyní po kouskách vyčištěni, až se většina lidstva probudí. Pochopte; nový svět je již realitou; obrat již začal přímo před vašima očima. Začněte zapomínat na vše, co jste se dosud naučili, a to nadobro. Úkolem každého z vás je nyní předat tuto dobrou zprávu všem lidem, které znáte. Pomozte jim zvýšit povědomí, a obnovte důvěru, kterou kdysi všichni měli! Zpráva o tom, co se stane, bude největší zprávou v dějinách lidstva na planetě Zemi. Utlačovatelé Deep State Cabal se svými zločineckými loutkami a jejich lží, dluhovými bankami, masovými vraždami, masovým sledováním, teroristickými útoky, sestřelováním letadel a náboženskými podvody se rozpadají. Více než 13 století dezinformací vedených elitami brzy skončí. Odhalení znamená světlo a změnu pro uzdravení lidstva a naší planety. Lidé uvnitř i vně vlád začnou mluvit pravdu s větší energií a jasností a s menším strachem než kdykoli předtím v historii lidstva. Jejich slova budou vyslyšena, zachována a znásobena mimo dosah našich utlačovatelů. Mnoho věcí vyjde na světlo, abychom viděli svět ve správném světle, odhalení těchto pravd umožní poznat, jak bylo lidstvo oklamáno.

Povinné očkování způsobuje dlouhodobé zdravotní problémy. Očekávají se velká odhalení o endemické profesionální korupci ve zdravotnictví. Ukáže se, že farmaceutická medicína je manipulativní nástroj určený k tomu, aby lidé onemocněli, místo aby je léčila. Nástrojem této manipulace jsou důmyslné jedy maskované za drahé léky nebo vakcíny. Ty jsou předepisovány jako nezbytný lék, stejně jako závažné operace, které zase vyžadují drahé léky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/07/transition-from-3d-to-5d/

Zpět