4264 Noční dobrodružství 2. Owen Waters

[ Ezoterika ] 2023-05-08

Opona zapomnění je zatažena přes naše vědomí pokaždé, když se probudíme ze spánku. Naše noční dobrodružství se obvykle odehrávají v duchovním světě čtvrté hustoty, což je jemnější říše než náš fyzický svět třetí hustoty. Noční aktivity jsou živější a reálnější než cokoli, co se děje během dne. Duchovní svět je místem, kde žije obyvatelstvo posmrtného života, často se tam setkáváte s přáteli a příbuznými, kteří odešli z fyzického světa. Noc může být skvělým časem shledání s takovými drahými přáteli, takže stojí za to vyvinout úsilí, abyste zvýšili svou schopnost vybavit si sen.

Vaše duchovní tělo přirozeně rezonuje s duchovním světem. Jakmile se každou noc osvobodí z fyzické skořápky, když vaše fyzické tělo usne, míří nahoru z fyzického světa třetí hustoty směrem ke světlu duchovního světa čtvrté. Po příchodu si všude všimnete extra světla: Naplňuje vzduch a vyzařuje ven z pevných předmětů. Je to proto, že materiál v duchovních říších je tvořen éterickou energií, která je vyšší energií než elektrická energie tvořící fyzickou hmotu. (pozn. není elektrická energie zhuštěná éterická? . pokud se vůbec něco hustí)

Vzduch v duchovním světě je naplněný éterickou energií, připravený být vtažen do nějaké užitečné formy záměrem každého jednotlivce. Lidé v posmrtném životě si mohou postavit nový domov stejně rychle, jak si dokáží představit každou jeho část. Zůstane v existenci, dokud mu budou věnovat občasnou pozornost. Pokud chtějí trochu zpestřit vzhled svého nového domova, mohou ho dokonce každý den vymalovat! Pokud odejdou a přestěhují se jinam, dům se v průběhu měsíců pomalu rozpustí zpět do atmosféry jako éterická energie. Skutečnost, že lidé žijící v duchovních říších vytvářejí domovy, nevylučuje vás, dočasného nočního návštěvníka, abyste udělali totéž. Ve skutečnosti je soukromé útočiště někde v duchovním světě úžasnou pomocí při zotavování se ze stresu denního fyzického života. V duchovním světě je spousta místa, kde můžete najít klidné, soukromé místo pro své útočiště. Jednou ze zvláštních vlastností duchovního světa je, že si můžete skutečně vytvořit svůj vlastní prostor, naplnit ho předměty svého vlastního návrhu, a bude to něco, co by nikdo jiný nevnímal, pokud by se nenaladil na váš myšlenkový vzorec jako tvůrce oné scény. Může být dokonce dostatečně velký, aby zahrnoval vaši vlastní představu oceánu s dokonalým západem slunce. Nebude to skutečné Slunce; bude to jen váš vlastní, soukromý, umělecký výtvor vytvořený pro vaše vlastní potěšení a vydrží tak dlouho, dokud mu budete občas věnovat pozornost. (pozn. super, každý den jiný, a vždy čerstvě vymalovaný)

Duch nebo astrální tělo je kvazi-fyzické. To znamená, že i když je ve srovnání s fyzickým tělem jemné a éterické, ve svém vlastním prostředí je stále pevné. V duchovních říších 4D se hmota skládá z éterické energie a je pevná na dotek. Pokud na svých cestách narazíte na jiného ducha nebo astrální tělo, budou se vám zdát pevní, stejně jako když narazíte na jinou osobu ve fyzickém světě. Skutečnost, že duchovní hmota je méně hustá než hmota fyzická, vám dává mnohem větší svobodu pohybu. Můžete se setkat s přítelem přes půl světa během jedné nebo dvou sekund cestovního času pouhým promítnutím svého duchovního těla na toto nové místo. Naladíte se na toho člověka, ať je kdekoli, mentálně se promítnete a objevíte se na tomto místě.

K rozhodnutí, jaké může být dobrodružství každé noci, stačí jednoduchý záměr. Po probuzení, jste na půli cesty k tomu, abyste si vzpomněli, co se stalo. Noční dobrodružství nabízí:
1. Navštívit přátele a příbuzné, kteří buď odešli, nebo jsou stejně jako vy dočasně na noc mimo tělo. (pozn. no jo, ale když už jsou zrecyklovaní?... a občas i rapidně výš...)
2. 4D vzduch plný energie zhmotňujte pevné předměty buď jen pro zábavu, nebo pro umělecký rozvoj.
3. Najít kousek země daleko od toho všeho a postavte si tam malé útočiště.
4. Potkat někoho vzdáleného, shromážděte svůj záměr a okamžitě tam promítněte.

Pamatujte si toto...
Výzvou je zapamatovat si taková dobrodružství. Klíčem je záměr. Řekni si,
"Dnes v noci mám v úmyslu (prožít toto dobrodružství) a po probuzení si to zapamatuji."
Mějte zápisník a pero hned vedle postele a nějaký zdroj světla (stačí i baterka). Zvykněte si vybavovat si sny, jakmile se probudíte, a zapisujte si vše, co můžete. Právě jste se vrátili z jiného světa do mozku, který měl volnou noc, takže tyto vzpomínky začnou rychle mizet, jakmile se probudíte. Při zapisování podrobností o snu se počítají sekundy.
Uvědomte si, že okamžitý snový stav je mělký ve srovnání s úplným ponořením se do duchovního světa. Nejsnáze se vybavují sny, které se objevují, když jste téměř připraveni se probudit. Jsou to typicky dramatické scény plné symbolů, které vám pomohou integrovat stres, který jste pociťovali v předchozích dnech. Klíčem k jejich pochopení je zeptat se, co pro vás každý symbol emocionálně znamená. Potom porozumíte stresu, který byl ve snu zpracováván, nebo poselství, které vaše vnitřní bytost přinášela na povrch, aby vás zaujala.

Jak se budete více procvičovat ve vybavování si snů, brzy se dostanete za počáteční snový stav a vzpomenete si na hlubší zážitky ze skutečného života, které prožíváte každou noc v duchovním světě. Dobrou zprávou je, že se dnes díky pokračujícímu efektu Posunu ztenčuje závoj mezi 3D fyzickým světem a 4D duchovním světem. Každým rokem si lidé po probuzení pamatují stále více. Někdy se můžete ocitnout mezi bděním a spánkem a opravdu si nejste jisti, v jakém stavu se nacházíte. Dnes je to kvůli ztenčení závoje zcela běžné. Jak Přesun pokračuje, fyzická hmota se plně přesune do 4D, nebude zde žádný závoj a plné vyvolání bude snadné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/08/nocturnal-adventures-part-2/

Zpět