4223 Telosiané - Správná cesta Marie Josée Andichou

[ Ezoterika ] 2023-04-30

Vždy vás rádi doprovázíme ve vašem vývoji, a to nejen lidském, ale zejména duchovním. Jak jsme vám často říkali, život je duchovní, pouze duchovní. Když říkáme ʺDuchovníʺ, nemáme na mysli náboženství, která lidi omezují a brání jim v růstu v pochopení toho, kým jsou. Často jsme mluvili o náboženstvích, která lidským bytostem nepřinášela vždy to nejlepší a omezovala je, jak jsme právě řekli, v chápání toho, že jsou mocnými bytostmi a především božskými bytostmi díky úžasné částečce Světla, která jim dává život: jejich duši. Velmi často, a to po tisíce let vašeho pozemského času, dělali kněží, náboženští vůdci vše pro to, aby toto pochopení vymazali z vaší paměti. Nicméně, a vy si to nyní skutečně uvědomujete, lidská bytost je v plném vývoji a chápe, kým je. Trvalo tisíce let, než k tomu došlo. Semeno Lásky a Světla, které zasel váš Velký Mistr Ježíš před více než 2000 lety, však přináší ovoce. Semeno klíčí stále silněji a to, co tehdejší lidé nechápali, se nyní objevuje. Pochopení toho, kdo jste, proměňuje nejen vaše fyzické bytosti, ale i váš život na Zemi. Bez celkové proměny lidského těla a mysli nemůže dojít k transformaci, na tom se pokrokově shodneme, ale k proměně života na Zemi samotné a toho, co se děje kolem vás.

Můžete vidět, co se nyní děje ve vaší zemi, ve Francii. Lidé chtějí a přejí si, aby byli vyslyšeni, aby jim bylo nasloucháno, aby byli respektováni. Proto jsou vaši vládní představitelé poněkud obtěžováni demonstracemi. Jenže, děti Země, je důležité žádat, abyste byli respektováni tím, že budete respektovat život kolem sebe, to znamená, že nebudete prožívat násilí v těchto demonstracích. Jistě, řeknete si: ʺNechceme násilí, chceme být vyslyšeni a respektováni, ale skupiny ʺgrázlůʺ jsou připraveny žít násilí pro potěšení, tak co můžeme dělat? Jak jsme vám již mnohokrát řekli v mnoha poselstvích, dojde k rozdělení lidí na Zemi: budou zde ti, kteří si přejí žít co nejmírnější transformaci, co nejšťastnější pro blaho všech, a budou zde ti, kteří si stále přejí zůstat v tomto matrixu negativity, materialismu a násilí, protože nebudou chtít změnit svůj životní systém. Neznámé je někdy pro některé lidi velkým strachem. Proto budou existovat lidé, kteří budou stále zůstávat ve svém hnízdě vědomí třetí dimenze, protože si říkají: ʺCo se s námi stane, když změníme svůj způsob života? Co se stane, když přijdu o všechno, co vlastním? Co se stane, když změním práci, i když se mi nelíbí?

Mnoho lidí si klade tyto otázky, a proto budou mít velké potíže s proměnou svého života, zůstanou v tom, čemu říkají ʺmalé pohodlíʺ. Semínko Lásky zaseté Velkým Mistrem Ježíšem se nedotkne jejich srdcí, ale naštěstí velká část lidstva v hloubi srdce cítí, že se v jejich tělech a srdcích něco mění, a to dokonce velkou rychlostí. Říkáme vám o tom proto, že budete stále více pociťovat proměny v sobě. Budete vedeni, aniž byste si to skutečně přáli, k tomu, abyste žili jiným způsobem, a to vás často překvapí. Uvědomíte si však, jak moc vám tato změna přinese pohodu, radost a brzy se bez ní nebudete moci obejít. Až pocítíte, že potřebujete stále více radosti, sdílení, úcty ke všemu živému, pak poznáte, že jste na ʺsprávné cestěʺ, na cestě Osvobozujícího Světla, které přináší Štěstí a Krásu v očích každého člověka. Drahé děti Země, nebuďte smutní z násilí, které se odehrává na celé vaší krásné planetě. Je to důsledek velké transformace, která probíhá ve vašem lidstvu. Ta v každém z vás vyvolává velký vnitřní zmatek a někteří lidé ji více či méně akceptují. Vy, kteří chápete, co se děje, nabídněte těmto trpícím bytostem své Světlo, neboť veškeré násilí je důsledkem různého utrpení jednoho od druhého. Buďte v míru svého srdce, nabídněte ho kolem sebe, na vše, co žije a je šťastné

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/30/the-telosians-the-right-way/

Zpět