4205 Probuzení v realitě Maria Chambers

[ Ezoterika ] 2023-05-01

Proces probuzení, vzestupu a vtěleného osvícení nelze uspěchat. Musí se rozvinout ve svém vlastním načasování. Může být frustrující? Často ztrácím chladnou hlavu a začnu řvát do duše. ʺDobře, duše, víš, kdo jsem a co potřebuji. ʺ Tak proč už to nedodáváš???!!! ʺ

Kde je mé světelné tělo? Připadám si jako věčná housenka, která donekonečna čeká, až se promění v motýla. Některé dny se cítím tak těžký, tak unavený. Zdá se, že má mysl je pryč. Nepamatuji si věci, cítím mlhu. Vždy se zdá, že mám peněz dost, ale proč bych nemohl mít velké množství financí? Cítím se tak oddělený od věcí, od ostatních lidí. Cítím se neutrálně k tomu, co se děje ve světě. Už necítím potřebu ani touhu stavět se na nějakou stranu v otázkách, sociálních nebo politických. Už nejsem stejná Maria.

Karmínový kruh
Moje spojení s kruhem sahá až do Lemurie a Atlantidy. S touto energií jsem se znovu spojila v tomto životě prostřednictvím webových stránek, https://www. crimsoncircle.com/ Můžete si znovu přečíst spoustu bezplatných informací v knihovně webových stránek, která sahá až do roku 1999. Jako skupina nebo rodina duší (říkáme si Shaumbra) jsme plánovali dát celý život našemu lidskému vzestupu a jako duše se vydat zrychlenou cestou. To znamenalo provést veškerou integraci člověka a duše v tomto jediném životě, spíše než rozložit na několik životů. Nikdo z nás neměl ponětí, jak náročné to pro člověka bude.

Chtěli jsme přinést vědomí na planetu v této době, zejména během informačního věku, v době počítačů, internetu a umělé inteligence. Chtěli jsme zajistit, aby nová technologie byla naplněna novým vědomím. Pokud toto čtete a rezonuje to s vámi, jste součástí tohoto nového vědomí.

Pro mnohé z nás Shaumbra bude náš poslední život na planetě. Cítíme, že naše poslání je splněno, a kromě toho, že si budeme užívat smyslnou povahu fyzického života, odejdeme a budeme dělat jiné druhy práce v jiných sférách. Možná někteří z nás navštíví jednu z mnoha nových zemí, které se vytvářejí. Vy a já jsme zde, abychom pomohli vyrovnat energii Země. Naplnit ji více ženskými energiemi. Naplnit naše vědomí, aby je nepřevzaly technologie, a lidé se nestali ještě lineárnějšími, mentálně zaměřenými, kde je nutkání, tlačení k výsledkům a chybí kreativita. Místo toho jim pomáháme, aby se stali více dovolenými, více zaměřenými na duši.

Nebeský kříž
Nebeský kříž, který začal 23. března, označuje dobu, kdy se přistupuje k naší duši snáze, duše a člověk se setkávají v centru rovnováhy. Znamená to čas otevření mezi fyzickou a nefyzickou sférou a kdo je připraven, najde hluboký posun ve svém vědomí. Naše božství nyní převezme kormidlo, což znamená, že naši andělští asistenti již nebudou potřeba. Ale buďte si jisti, že budou blízko a čekají, až se k nim připojíme, jak se naše vědomí stále více přesouvá do jiné sféry. Můžete se těšit na několik pozitivních věcí. Fyzická gravitace, která vykrystalizovala naše lidské příběhy, se začíná odlehčovat. Staré zbytkové problémy z tohoto a dalších životů se začínají řešit, např. fyzická nerovnováha, nedostatek hojnosti, vina, stud a pocit nehodnosti. Zamlženost mysli se začíná zvedat, když si pamatujeme, kdo jsme.

Každý problém je vydestilován do moudrosti Mistrem uvnitř. Když se odpoutáme od našich příběhů z tohoto a dalších životů, vychází stará čísla. Musíme dovolit naší duši, aby vzala problémy za nás. (Všiml jsem si, že jsem pociťoval smutek, vinu a hněv, který je namířen hlavně proti mně. ) Pokud na nich trváme, naše duše to pochopí tak, že v tomhle chceme dál hrát. Příběh nechá běžet ještě chvíli... a bude tady, až budete připraveni přestat.

Otázky
Q: Zmínila jsi brutalitu procesu a temnou noc duše... Že jsi musela odstrčit rodinu a přátele, jak je to nutné a zároveň bolestivé. Opravdu je to nutné?
A: Je to jedna z nejtěžších věcí, kterou si každý člověk projde. Nemá smysl cukrovat! Zmiňujete jakési kouzlo, které vstoupilo do vašeho myšlení. Mohu potvrdit to kouzlo a často je to jediná věc, která mi brání úplně vypadnout. Je to něco jiného než blažené pocity, které jsem zažila dříve. Je hlubší a připadá mi to jako přímá linka do mé duše, bez jakéhokoli zásahu.
Vydláždili jsme cestu těm, kteří přijdou po nás, a naše průkopnictví jim mnohé usnadní. Jsme tu k dispozici, pokud nám pomůžete s radostným způsobem, který je pro nás k dispozici. Ať už jde o výuku, vedení workshopů, přes umění nebo hudbu, abychom jmenovali alespoň některá.
Nebo to může být tak jednoduché, jako jen relaxovat a užívat si života.

Avatar
I když jsme si to možná na vědomé úrovni neuvědomovali, hráli jsme zde na Zemi velkou hru, ve které jsme avatary. Předstíráme, že nás ostatní urážejí, že nás ostatní učiní šťastnými, zabijí, nebo že jsme těmi, kdo zabíjí a jinak ubližují. Ale realita je taková, že vše mimo nás je jen odrazem toho, co je uvnitř nás samých. Realita někoho jiného nás skutečně nemůže poškodit nebo ovlivnit, pokud si to nevybereme. A všichni jsme se shodli na šabloně masového vědomí, jak na mě odkazuje John McCurdy, stejně jako na konceptu Avatara.

Tato časoprostorová realita působí velmi reálně, přesto je to všechno jen velká iluze. Co z toho všeho plyne, co očekáváme? Jaké strachy k nám přitahují věci, které se necítí dobře? Můžeme se ocitnout v situacích, které můžeme být obětí, a cítíme se tam uvízlí. Ve skutečnosti jsme svobodní a vytvořili jsme svou konkrétní realitu. Je to frustrující, protože se chceme dostat ven a nevíme jak. Máme všechny tyto emoce, které se kolem lidí a okolností cítí tak skutečné. Nechceme se cítit jako oběti.

Snažila jsem se pochopit, sladit tento koncept s tím, co je v mém reálném životě, ale nemohu, alespoň ne z pohledu mé mysli. Mysl na to nikdy nepřijde. Ale v našem srdci víme, že je to pravda. Abychom ale mohli hrát hru naplno, zůstat ve svých rolích, museli jsme zapomenout na to, kdo skutečně jsme, věčné bytosti. Nyní však přichází čas vzpomínání. Nyní můžeme mít vše, nebo hru, pokud se rozhodneme hrát i nadále - a být svým věčným já. Ale pravděpodobně nebudeme chtít pokračovat ve hře. Jakmile se znovu spojíte se svým velkým já, nemáte již žádný skutečný zájem hrát v masovém vědomí. (pozn. tušíš, co tě bez hry čeká?)

Přestanete se stavět na stranu v otázkách, jako je sexismus nebo republikáni versus demokraté. Nebo se snažit pomoci nebo opravit cokoli nebo kohokoli, protože teď znáš pravdu. Všechno jsou to jen zkušenosti. Všechno jen příběhy. Dokonce i ty, ve kterých cítíte vinu za to, že jste v tomto nebo jiném životě neudělali ʺsprávnouʺ věc. Jakkoli je to těžký koncept, ve skutečnosti neexistuje žádné správné nebo špatné. Pravda je, že všechno jsou to jen perspektivy a zkušenosti. Ale, jak jsem řekla, můžete pomáhat ostatním, kteří k této pravdě vyzařují radostným způsobem.

Zdroj:
>https://eraoflight.com/2023/04/22/the-awakening-keeping-it-real-part-2/Zpět