4204 Trénujte se pro větší povědomí Kenneth Schmitt

[ Ezoterika ] 2023-04-22

Když se rozhodneme být neseni v radosti na vibračním vědomí Stvořitele, vstoupíme do prostoru bezpodmínečné lásky.. To je ve vědomí ega neznámé, protože zde není žádný strach. Vědomí ega je založeno na strachu z utrpení a ukončení. Závažná volba vděčnosti a radosti za stav našeho bytí nám umožňuje vědomí v transcendenci za hranice ega. V této sféře můžeme zažít maximální extázi a naplnění všemi způsoby. Toto energetické pole posiluje veškerý život. Abychom si byli vědomi této reality, musíme si ji dát ve svém vnitřním poznání. K této realizaci dochází, když otevřeme své záměry a bez připoutanosti k omezením.

Omezující přesvědčení o nás samotných nás drží ve vědomí ega. Ve vědomí Stvořitele neexistují žádná omezení a náš vstup do realizace jeho reality se osobně transformuje. Celý náš život se mění k lepšímu. Nemusíme být k ničemu připoutáni, protože v každém okamžiku můžeme vytvořit vše, co chceme. Místo strachu se můžeme zaměřit na lásku a svou životní sílu a vyrovnání neposkytovat hrozbám. Je o nás zcela postaráno a jsme za hranicí negativity. Věčné vědomé vědomí má neomezené tvůrčí schopnosti. I bez vědomí našich tvůrčích schopností stále vytváříme kvalitu našich zkušeností pomocí našich myšlenkových vzorů a citových připoutaností. To je naše přirozenost a můžeme to záměrně řídit. Můžeme trénovat naši podvědomou mysl, aby se sladila s povahou našeho srdce -vědomí a kreativně s námi pracovala. Když je celé naše vědomí v souladu s naším vnitřním věděním, soustředíme svou tvůrčí sílu, což má za následek zkušenost s našimi tvůrčími záměry.

Každý z nás je jedinečný v každém okamžiku určujeme kvalitu našich myšlenek a emocí. To je naše tvůrčí energie a odráží se nám zpět jako kvalita našich zkušeností. Vše záleží na tom, jak se sami cítíme. Polarita a frekvence našich myšlenkových vzorců a pocitů o nás samých a našich podmínkách magnetické přitahují rezonující energii v kvantovém poli. Vždy existují všechny možnosti, které můžeme zažít prostřednictvím našeho uznání a cítění. Prostřednictvím naší představivosti a emocí můžeme do naší realizace vnést cokoli, když se jasně sladíme s naší intuitivní přítomností uvědomění.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/22/training-ourselves-for-greater-awareness/

Zpět