419 Inteligence HUB pro vítězství světla Cobra

[ Ezoterika ] 2020-07-21

Vymazávání flotily Draco v sublunárním prostoru probíhá podle plánu. Veškerá přítomnost Draco mimo Lunární orbitu byla zcela vymazána a veškerý prostor za Lunární orbitou je nyní prohlášen za osvobozený prostor. Mnoho andělských bytostí nyní vstupuje do sluneční soustavy z kosmického moře lásky, které nyní vyplňuje mezihvězdný prostor v celé Galaxii a vytváří takzvanou "hudbu sfér", která sahá od Kuiperova pásu až k lunární oběžné dráze.

Byli vyčistěni éteričtí pavouci Chiméry na oběžné dráze Měsíce, i když někteří z nich stále existují poblíž Země. Během galaktických válek v posledních několika milionech let shromáždil Draco mnoho exotických technologií na planetách, které dobili, a proměnil je v superzbraně. Jední z aspektů operace Mjolnir je zachycení, výzkum a zničení těchto superzbraní. Jednou z nich je speciální technologie inverzní skalární mřížky na lodích Draco, která potlačuje lidské kundaliní a převádí planetární energetické pole z harmonické platónské posvátné geometrické mřížky do obrácené kvazi-lichoběžníkové záporné mřížky.

Světelné síly využívají technologie vířivé reinverze k obnovení planetární sítě zpět do harmonického stavu a jsou relativně úspěšné, protože na povrchu planety daleko od lidských sídel již existují oblasti, kde se již úspěšně obnovil přirozený pozitivní stav sítě.

Pokud si přejete podpořit pozitivní proces přeměny mřížky, jste zváni k meditaci Květu života tak často, jak se cítíte vedeni, od nynějška do konce roku 2020.

Přestože jsou všechny plazmatické topletové bomby odstraněny, v kvantovém superpozičním stavu jsou stále některé vázané na lidské implantáty, které slouží jako kvantové superpoziční uzly základní inverzní mřížky, která tvoří páteř maticového konstruktu na povrchu planety. ... Tyto topletové bomby nepředstavují velký problém, protože jsou mnohem snáze čitelné než bomby s plazmovými toplety a budou společně s flotilou Draco vyčištěny.

Pokud si přejete tento proces urychlit a usnadnit, můžete provést implantační triangulační cvičení dle online meditace.

Mnoho plazů se shromažďuje ve svých podzemních základnách v blízkosti povrchu planety a Draco je používá jako štít, aby zabránil přístupu Konfederace k povrchu a dalšímu narušení energetické sítě.

Pozitivní je, že Plejáďané oznámili, že dokončili vývoj protokolu pro emoční léčení. Pokud si přejete dostávat emocionální uzdravení od Plejáďanů, opakujte třikrát "příkaz 771", a Pleijádské lékařské lodě vám pomohou jejich léčivými paprsky. Pomáhá nechat vleže 20-30 minut na proces hojení.

Plejáďané také sdělili, že pozitivní nanotechnologie stardust k odstranění koronaviru není tak účinná, jak doufali, protože Draco mají silnou nano kontratechnologii, která do jisté míry blokuje pozitivní technologii. Plejáďanům se však podařilo v únoru a březnu do značné míry snížit smrtnost viru a kolektivní imunita bude brzy celosvětově dosažena. Plejáďané sdělili, že očekávají, že virus odejde sám, protože do konce roku nenajde nové hostitele, kteří by si ještě nevyvinuli imunitu. Na Covid bylo nalezeno mnoho léků, a některé jsou velmi účinné.

Vědci začínají objevovat toroidální tvar vesmíru a stopy předchozích kosmických cyklů. Začínají chápat strukturu lidského mozku v jedenácté dimenzi jako odraz vesmíru, jak je to popsáno v 11dimenzionálních modelech teorie strun. V běžných médiích se začíná objevovat měkké odhalení života na Marsu. Ve zveřejnění se silně angažuje Čína.
.. odkazy uvedeny v originále.

Zdroj: http://2012portal.blogspot.com/2020/07/music-of-spheres.html?m=1

Zpět