4149 Andělé: Věřte tomu, co cítíte Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-04-16

Moji drazí přátelé, máme vás moc rádi,
Žijete ve vzrušující době! Tolik z vás se obává stavu světa, a přesto z naší věčné perspektivy váš svět právě teď nabízí tolik krásných možností. Můžete se navzájem spojit jako nikdy předtím. Můžete sdílet informace jako nikdy předtím. Můžete komunikovat, být svědky a zažít více než kdy předtím. Svět se stal vaší rodinou a celá země vaším domovem. Částečně je to díky vaší moderní technologii. Váš internet otevřel brány připojení pro celý váš svět. Před touto technologií vyrůstala většina jedinců v relativně uzavřených systémech. Byli ovlivněni přáteli, rodinou, církví, komunitou a možná i nějakými pečlivě kontrolovanými zprávami, a jen málo dalšího. Nyní máte přístup k nápadům, inspiraci, inovacím a téměř všemu, co si přejete. Můžete připravit recept ze země, kterou nikdy nenavštívíte, a povzbudit nebo pomoci cizinci, kterého nikdy nepotkáte. Více než kdy předtím v historii lidstva jste schopni zažít své vzájemné spojení.

Stejně tak vám vaše nově vznikající technologie poskytnou přístup ke zcela novým způsobům, jak kombinovat informace a uvést vaše kreativní nápady do formy. Oslavujeme vaši expanzi a průzkum. Technologie vás neovládají, protože vy jste tvůrci. Vy jste ti, kdo si vybírají, jak ji budete používat. Není to ani dobré, ani špatné. Je to prostě nástroj, který se řídí vibračním zákonem stejným způsobem jako zbytek stvořeného vesmíru. Používejte svou technologii s láskou a najdete lásku. Použijte to se strachem a zjistíte, že je to děsivé. Použijte to v hněvu a spojíte se s hněvem. Nic není mimo zákony vibrací. Takto jednoduše funguje váš vesmír.

Ve skutečnosti svět není o nic lepší ani horší, než byl v dávných dobách. Tehdy jste prostě neměli sociální sítě! Nemohli jste vidět to, co ostatní nechtěli, abyste viděli. Teď můžeš. Nyní jste svědky toho nejlepšího a nejhoršího z lidstva. Nyní můžete vidět věci tak, jak se dějí. Co je však odhaleno, může být vyléčeno, a přestože některé věci, kterých jste svědky, jsou děsivé, dobrou zprávou je, že s nimi - jako celek - něco děláte. Vzali jste si ty, které nikdy nepotkáte, do svých srdcí a modliteb. Někteří z vás někdy ve svém životě poslali peníze nebo prostředky své lidské rodině. Někteří z vás adoptovali děti, podepsali petice nebo v klidu seděli v pohodlí svého domova a veškerou svou lásku zaměřili na ty méně šťastné. Vaše spojení je dobré.

S větším vystavením světu je však zapotřebí větší rozlišovací schopnost. Více než kdy předtím je pro vás důležité ovládat své vibrace, abyste mohli důvěřovat svým pocitům. Když jste ve vysoké a láskyplné vibraci, to, co vám dělá dobře, je dobré, a to, co cítíte špatně, není to, na co se chcete soustředit. To je nyní obzvláště důležité, protože nemůžete vždy věřit tomu, co vidíte a slyšíte. Nejedná se o nový fenomén. Vždy existovali ʺprodejci hadího olejeʺ, kteří dávali jed (nebo vodu) do pěkných obalů a prodávali ho jako tonikum. Vždy se našli tací, kteří dokážou říct přesvědčivou lež nebo nakreslit falešný obraz. S vašimi sociálními médii, internetem a novými technologiemi je schopnost falšovat informace ještě větší než kdy předtím! A také schopnost sdílet úžasné nápady a informace, propojit se novými způsoby a přijmout skutečnost, že jste lidská rodina.

Takže drazí, stále hledejte lepší myšlenky a pocity, protože se můžete spolehnout na energii vysokých vibrací. Netrapte se tím, kdo říká pravdu a kdo ne. Řekněte si pravdu - že žijete v milujícím a velkolepém vesmíru, který vás vždy vede k tomu, co si přejete zažít. Nejste vydáni na milost a nemilost technologiím, systémům nebo jiným lidským bytostem, bez ohledu na to, jak impozantně vypadají. Jste pouze a vždy vydáni na milost a nemilost své vlastní vibraci.
V láskyplné vibraci se sladíte s pravdou o Božství uvnitř a tato Přítomnost vás vždy povede v lásce.
Bůh ti žehnej! Máme tě moc rádi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/16/the-angels-trust-what-you-feel/

Zpět