4148 Vyšší já: Přirozený způsob života Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-04-16

Časy konce slouží svému účelu tím, že poskytují všem duším příležitost růst rychleji než kdykoli dříve, kdy byl život pomalý, a příležitostí bylo velmi málo a daleko od sebe. V moderní době jen málokdy uplyne den, aniž by se objevilo několik situací, které by mohly pomoci zvýšit vaše vibrace. Může to být tak málo jako laskavé slovo nebo gesto, ale možná si neuvědomujete, jak moc to pomáhá. Dokonce i tak málo jako veselý pozdrav může člověka pozvednout. Když máme příležitost setkat se s většinou duší, může být přátelská a příjemná, přesto se mnoho lidí zdráhá projevit své skutečné pocity.
Bezpochyby prožijete v problémových časech a při pohledu zpět bylo jen málo příležitostí, kdy jste se cítili v míru. Lepší časy však čekají a přijdou bez ohledu na snahu Temných zasahovat. Nenechte se tedy vtáhnout do situací, které vás stahují dolů, v případě potřeby od nich odejděte. Lidé mohou být nesmírně laskaví a užiteční, pokud jim to dovolí, a je to jejich přirozený způsob života. Od přírody mohou být nestálí a rychle se vztekat, ale to není jejich přirozený způsob. Je však možné ovládat své reakce na to, co se kolem vás děje, a zachovat si mírový pohled, čehož lze dosáhnout nácvikem trpělivosti. Jedním z hlavních problémů, které lidé mají, je udržet si trpělivost a ovládat svůj temperament. Určitě jste ve velmi náročných časech a buďte si jisti, že se budete cítit o dost lépe, když budete moci mít své pocity plně pod kontrolou. Víme, že je těžké být zajedno se vším kolem vás, ale je to součást vašich zážitků, které vám pomohou zůstat v klidu, když všude kolem vás může být zle. Tím můžete pomoci vnést do situace klid a možná zabránit tomu, aby se vymkla kontrole. Jsme vždy s vámi a poskytneme vám veškerou podporu, když se rozhodnete zvýšit své vibrace.

Vzhledem k tomu, že se ve světě děje tolik věcí, které na vás vyvíjejí tlak, víme, že je to těžké, ale pokud jste úspěšní, pomáháte také svému okolí. Klid je nezbytný za všech okolností a jakmile dokážete ovládat, jste na dobré cestě k úspěchu. Víme, že se to snadněji řekne, než udělá, ale musíte mít cíl, o který se budete snažit, který vás udrží na správné cestě. Víme, že mnozí z vás si jsou plně vědomi toho, co je nezbytné k dosažení úspěchu, a oslavujeme vaše odhodlání uspět. Faktem je, že budete cítit lépe, dosáhnete svých cílů, a dá vám to extra sílu pokračovat dál.

Soucítíme s těmi z vás, kteří za okolností mimo vaši kontrolu prožívají těžké časy, ale znovu vám říkáme, že vám nejsou zadávány úkoly, které by přesahovaly vaši schopnost je zvládnout. Váš životní plán je diskutován před vaší inkarnací a vy jste s ním souhlasili. Jsou chvíle, kdy se tak chcete zvednout, že jste připraveni na sebe vzít víc, než doporučujeme, ale obvykle převládá zdravý rozum. Je zřejmé, že každé úsilí, které vynaložíte, abyste byli úspěšní, vám pomůže dosáhnout vašich cílů.
Kamkoli jdete, působíte uklidňujícím dojmem, a z tohoto důvodu k sobě často přitahujete lidi. Kdyby jen viděli vaši auru, která vyzařuje krásné jasné barvy jako duha. Zdá se, že barvy, které jsou jasné, vás oslovují a vydávají povznášející energii a podobné barvy byste viděli v aurách léčitelů a duší, které se vyvinuly díky své oddanosti světlu.

Jak se budete vyvíjet, začnete také vidět aury a možná se dozvíte o jejich specifické hodnotě, přičemž indigová barva je nejvyšší vibrací. Ty duše, které čtou aury, mohou poradit, kde potřebujete uzdravení. Ve skutečnosti lze vidět nástup tělesné nemoci a také existující stavy. Čím jasnější barvy tím více vyvinutá duše. Jste ve skutečnosti jako chodící knihovna, kterou mohou číst duše, které mají bystřejší zrak a vědí, jak ji používat. Léčitelé mají kontrolu nad svou energií a mohou ji používat k léčení tím, že ʺmyslí na její barvuʺ podle toho, co chápou, že je potřeba. Bylo prokázáno, že takové léčení je úspěšné, ale může být negováno, pokud tomu příjemce nevěří a blokuje ho. Někdy dochází k samoléčení, lze to použít tím, že ʺvidíteʺ potřebnou energii, která naplňuje vaši auru, také zcela přirozeně.

Obecně řečeno, zdravý životní styl povede ke zdravému tělu. Pro péči o sebe můžete udělat mnoho. Vše závisí na stavu vaší energie a na vašem vlastním způsobu myšlení. S těmi dušemi, které přirozeně rozdávají léčivou energii, je radost být, protože se díky nim cítíte dobře už jen tím, že jste v jejich přítomnosti. Takové pozitivní duše mohou také dosáhnout velkého uzdravení bez jejich vědomí. V určité době téměř každá duše zažila ʺfaktor dobrého pocituʺ tím, že byla jednoduše ve společnosti určitých osob. Když dokážete pochopit krásu léčení, pochopíte, že mnohé se odehrává zcela přirozeně.

Postupem času více duší pochopí, že mají léčitelské schopnosti a uvědomí si sílu myšlenky. Funguje to k lepšímu i horšímu, a proto jsme vás žádali hlídat i své myšlenky. Uvědomte si, že pokud někomu přejete špatné zdraví nebo podobný osud, vrátí se vám to, protože to k sobě také přitáhnete. Pokud však neposílíte své myšlenky energií, můžete o takových věcech bezpečně mluvit. Opouštím vás s láskou a požehnáním a ať Světlo rozzáří vaše dny a cestu k dokončení. Tato zpráva přichází skrze mé Vyšší Já, mé Boží Já, a každá duše má stejná spojení s Bohem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/16/mike-qAInseys-higher-self-natural-way-of-living/

Zpět