4131 Božský plán Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-04-10

Vědomí a Jednota narušují sílu Deep State
Když se lidé probudí a uvědomí si, že smysl života ničí uplatňovaná vládní politika, mimo jiné zvýšení daní, konstatují, že toto opatření nikdy nemělo žádný pozitivní efekt! Boj za osvobození planety Země a lidstva brzy skončí. Nevzdávejte se teď, ale pokračujte s rozšířenou energií. Přístav už máme na dohled, nyní jde jen o to bezpečně doplout, vstoupit do světa prosperity, hojnosti a neomezené lásky. Odměnou je svoboda, hojnost a prosperita.
Skutečně probuzení se nyní ptají, zda jsou způsobilí pro vzestup do nového 5D světa? Očekává se, že alespoň třetina světové populace bude schopna složit závěrečnou 5D zkoušku. V podstatě všichni aktuálně inkarnovaní lidé mají šanci zúčastnit se 5D zkoušky. Nejlepší známky k absolvování nejsou vyžadovány, dokonce i průměrné mají dobrou šanci projít. Předpokladem je však poctivost, upřímnost, otevřenost k ostatním a bezpodmínečná láska k lidem, zvířatům a přírodě. Buďte spokojeni se svým zdravým rozumem a životem, zapomeňte na zkorumpovanou vládu, protože bude brzy odstraněna. Někdo říká, že peníze vás dělají šťastnými, ale za peníze se kupují pouze materiální věci.

Štěstí a skutečné bohatství pochází zevnitř např. výroba skutečných věcí a poskytování služeb, které jdou proti dluhu. Toto nepotřebuje další vysvětlení. V zákulisí se bortí domeček z karet utlačovatelů. Stále více z nás vidí provázky, kterými si vás jako loutky svázali. Toto jsou dnes zvolení politici, lidé nyní pozorují, jak je loutkáři režírují a staví, už nejsou skryti ve stínu jako dříve.

Vše, co k nám přichází, je ve správný čas a okamžik. Kosmická inteligence má na starosti všechny pohyby v nekonečném Vesmíru a také určuje načasování dlouho očekávaného průlomu. Globální, vakcínami vyvolaný kult sebevražd je velmi reálný a je výsledkem masové hypnózy kombinované s rozšířenou touhou po sebezničení. Mnoho lidí vedených mainstreamovými médii řízeným šíleným psychologickým terorismem se nyní vědomě či nevědomě pokouší ukončit svůj vlastní život. Míra sebevražd od začátku odstávky Covidu raketově vzrostla a následovalo zlověstné řešení bezplatného očkování proti Covidu. Zdá se, že mnoha lidem chybí sebeúcta, protože se obrátili zády k Bohu a místo toho ctí techniku, vědu, peníze nebo slávu, takže jim nezbývá nic jiného, než žít pro víc peněz a slávy. Když to neuspokojuje, usilují o sebezničení, aniž by si uvědomovali, že každá lidská bytost je božský zázrak, stvořený k obrazu Božímu.

Nechat si vstříknout smrtící biologickou zbraň určenou k ukončení lidských životů je urážkou Boha a aktem duchovní a fyzické vraždy. Závoj, který uvězňuje naše duše na této planetě prostřednictvím procesu reinkarnace je nyní odstraněn, aby se lidstvo osvobodilo od útlaku, aby se vyvíjelo tak, jak to vždy Stvořitel zamýšlel.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/10/the-divine-plan/

Zpět