4130 Arkturiánská rada 9D: Lidé ve všech vesmírech, realitách a časových osách Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-04-10

Sbíráme dostatek dat, abychom zajistili všechny lidi na všech časových liniích, ve všech realitách a vesmírech. Rozšířili jsme rozsah pomoci, kterou nyní nabízíme, aby zahrnovala ty lidi, kteří právě teď neexistují ve vaší realitě, ve vaší časové ose nebo ve vašem vesmíru. Všechny vaše verze chceme podporovat, máte z toho prospěch. Nerostete jen jako jednotlivec, který je právě teď ve vašem fyzickém těle. Dokonce i vaše minulé a budoucí verze vám pomáhají vyvíjet se a stoupat.
Proto můžete sundat váhu světa ze svých ramen. Můžete se více uvolnit a vědět, že váš vývoj je přirozený proces. Nemusí to být boj. Nemusí to zahrnovat řadu zkoušek a trápení. Může to být docela hladké a snadné. Začínáte chápat, že váš vývoj vědomí je nezbytný a že je prospěšný všem bytostem ve všech vesmírech, můžete také přijmout myšlenku, že v tuto chvíli nemusíte nic dělat, dokazovat svou způsobilost k vzestupu.

Ano, jste tam, abyste pomohli lidem, ale pomoc, kterou přinášíte ostatním vědomím, je prostřednictvím vyrovnání vašeho vědomí; není to plnění úkolů. Nyní, když jsme se zaměřovali na tyto další verze vás, jsme si všimli tohoto lidského kolektivního vědomí, které právě nyní oslovujeme prostřednictvím tohoto kanálu. Jsme velmi ohromeni vaším růstem a vývojem; víme, že naše energetické přenosy pomohly, ale je tu také mnoho dalších úžasných učitelů, kteří vám pomáhají zvýšit vaši vibraci a stát se více tím, kým skutečně jste. Již jste svými pětidimenzionálními já v každém okamžiku každého dne poznáváte tuto pravdu a opouštíte nápady, myšlenky, přesvědčení a uvízlou energii, které vám brání v poznání sebe sama jako svého pravého já.

Představte si, že je vám velmi horko. Je obzvlášť horký a vlhký den a máte na sobě několik vrstev oblečení, včetně těch pěkně tlustých. Způsob, jakým se někteří lidé ochlazují, je pustit se do budování klimatizace, přičemž jednodušší a rychlejší je odstranit vrstvy oblečení. To je případ duchovního vývoje. Nemusí to být těžké a nemusíte na to jít tím nejnáročnějším způsobem, dokazovat, že jste chytří nebo přijít na to, jak postavit klimatizaci. Vydejte se snadnou cestou a dejte si záležet na tom, abyste se vědomě naladili na všechna ta druhá já a na to, co právě teď dostávají, čeho byli schopni dosáhnout z hlediska svých vibrací, a vězte, že také pomáháte každému z těchto ostatních vás . Vždy sloužíte, bez ohledu na to, jak to může vypadat, a právě tím, že právě teď přijímáte toto vysílání, pomáháte sobě, všem svým bližním a všem ostatním v celém multivesmíru. Toto je nádherný čas být naživu v lidském těle na Zemi, kvůli veškeré této pomoci a všem transformacím, které budou následovat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/10/the-9d-arcturian-council-humans-in-all-universes-realities-timelines-2/

Zpět