4058 Proč Minecraft - bazén, zahrada Cosmic agency

[ UFO ] 2023-01-28

Mari Swaruu
Dnes se s vámi podělím o lehčí téma, než se vrátím k hlubším paranormálním a vědeckým tématům. Chtěla jsem trochu vysvětlit, proč používám Minecraft k reprezentaci lodí, hlavně Toleky a Suzy. Jak většina z vás ví, nemohu předat přímé snímky uvnitř těchto lodí ani žádný detail, protože to přímo porušuje Základní směrnici. Znamenalo by to jednostranné přímé zveřejnění a ostatní lidé nesouhlasí. Kdybych mohla, ráda bych se s vámi všemi o vše podělila, ale prostě to nejde. Federace má zájem na udržení iluze takzvaného ʺ3D Pozemského Matrixuʺ, takže se ze všech sil snaží zastavit vše, co lze považovat za jakýkoli důkaz, i když je mírný. Toto je další obrovské téma, kterému se brzy budeme věnovat, z mého osobního pohledu.

Může to být považováno za výmluvu, proč nesdílet skutečné obrázky, jako by vůbec žádné nebyly, já vím. Co je skutečné a co ne, záleží na každém z vás, ale týká se to pouze vašeho vidění světa a ne žádného jiného. Sdílím zde můj svět obsažený v ocelovém a titanovém plášti dlouhém 1734 metrů. Pro tuto chvíli je to vše, co mám. Celý můj svět a planeta se nacházely míli daleko. Chodby, moje chodby a moje prostory, ty, ve kterých bydlím, ty, které dnes jen zřídka opouštím.

Jelikož je zde Yazhi jediné dítě, jsem zde také jediný teenager a po jiných lidech v mém věku se mi stýská. Někdy nevím proč, protože ti, které jsem znala před rokem a půl, byli velmi Matrixoví a neměli jsme skoro nic společného. Možná je to pocit, že jsem jiná, ne Taygeťan a taky ne člověk, s jednou nohou na každém světě, i když vím, že za posledních asi 16 měsíců jsem se stala spíše mimozemšťanem, jak by si mnozí z vás mysleli. Toto je nejdelší doba, po kterou jsem byla pryč ze Země, od té doby, co jsem tam přijela jako malá holka. Vím, že tady nemůžu zůstat navždy, vznášet se v kovovém hradu, který vás všechny oblétá, ani ne tak vysoko ve vesmíru. Tuto loď můžete vidět pouhým okem z povrchu Země, ale vaše věda a vaši úředníci ji nazývají jiným jménem, tvrdí, že je jejich, a proto ji také maticuje a normalizuje, zejména pro mysl lidí, aby neviděli dál.

Moje dny zde trvají asi 180 minut, takže mohu vidět východ a západ slunce mnohokrát za 24 hodin, ale uvnitř této lodi sledujeme simulované denní a noční cykly, které trvají víceméně jako na povrchu, abychom si udrželi zdravé biologické rytmy. Toho je dosaženo variacemi osvětlení a nočními zvuky, které nás uklidňují, když je čas spát.

Z okna své ložnice vidím v noci v dálce světla nesčetných měst, zatímco sleduji bouřky v Amazonii s úžasnou show blesků, která se někdy rozšiřuje až do vesmíru, protože ne všechny typy blesků padají dolů. Mnoho z nich stoupá do stratosféry a způsobuje fantastické stromovité blesky zvané ʺskřítciʺ s fantastickými elektrickými barevnými variacemi, od bílé přes modrou až po fialovou.

Ve volném čase jsme začali s přáteli hrát Minecraft jen tak pro zábavu, a jak jsme stavěli domy a lodě, začali jsme znovu vytvářet skutečné domy, které jsme si pamatovali a žili jsme v minulosti. když jsme začali uvažovat o možnosti postavit Toleku, uvnitř i vně, viděli jsme to jako obrovskou výzvu, protože by to bylo extrémně náročné, jednoduše proto, že loď je tak velká. Sedm lidí, včetně mě, začalo na začátku roku 2022 během našeho volného času pracovat na budování Toleky v Minecraftu, jen jako činnost, kdy si spolu na něco hrají. Nikdy to nemělo být zveřejněno, bylo to něco soukromého a osobního.

Vím, že existuje mnoho realističtějších CGI programů a platforem, ale my jsme je tu neměli a stále nemáme. Smyslem Minecraftu není jen vytvořit si obrázek, protože s Minecraftem jsme vytvářeli mapu videohry, která je použitelná, a kterou můžeme vejít dovnitř a být uvnitř, a dokonce v ní dělat věci společně. Chci říct, že je to uvnitř plně fungující 3D svět, dveře vydávají zvuky při otevírání, tlačítka při stisknutí a mnoho dalších věcí uvnitř skutečně funguje. Osobně miluji Toleka Minecraft a stálo obrovské úsilí to vybudovat. Jak řekl jeden z mých přátel, k interpretaci všeho ve světě Minecraftu potřebujete velkou míru surrealistické interpretace a myšlení.

Se svým kanálem YouTube, který jsem neměla v době, kdy jsme začali budovat Toleka Minecraft, jsem viděla sdílení vnitřních obrázků a videí jako způsob, jak ukázat trochu více ze svého světa zde, kde žiji. Není to dokonalé, je to velmi hranaté, ale stále to miluji, jako byste milovali nějakou starou deskovou hru i přes propracované moderní videoherní konzole.

Dnes je Toleka Minecraft podrobný, Taygetské vrchní velení ho klasifikovalo jako příliš podrobné, a protože obsahuje citlivé informace o lodi, nemohu sdílet celou mapu. Mohu se s vámi podělit pouze o určité oblasti, které mi Taygeťané dali svolení ukázat, alespoň prozatím, ale musíte vědět, že to, co vidíte, je součástí celé lodi postavené v Minecraftu, od přídě po záď, od kýlu po vrchol, uvnitř a venku. Stavba trvala sedm lidí několik měsíců, pracovali mnoho hodin denně, někteří více než jiní. Včetně malé Yazhi, která několik týdnů chodila do programu sama, když byli všichni ostatní pryč nebo spali, a všude instalovala skryté pasti a bomby, aby viděla, kdo do nich spadne. Byla to velká legrace, protože jsme museli hledat její pasti místnost za místností po celé lodi, jako nějaké bombové komando, protože když vyletěli, zničili malou část lodi a my ji museli okamžitě přestavět. Dobře, že je pro zábavu vždy umístila na snadno opravitelná místa.

Dnes s vámi sdílím video z části lázní, tělocvičen a bazénů na lodi. Ty jsou umístěny v nejnižší obytné palubě lodi, dole vpředu, s pouze jednou palubou inženýrských služeb pod ní. Část přední části hlavní ubikace posádky nebo místností, které jsou dnes skutečně prázdné. Šedá madla na stěnách mají pomoci lidem pohybovat se uvnitř, pokud by loď ztratila umělou gravitaci a lze je použít jako žebřík.
Vpravo se nachází chodba k tanečním salonkům, se schodištěm a dvěma velkými koupelnami se skříňkami a sprchami. Velké taneční místnosti mají dřevěnou podlahu a jsou prázdné. Používají se na cokoli, co vyžaduje prostor, jako je například trénink bojových umění, gymnastika, tanec pro zábavu nebo z jakéhokoli jiného důvodu.

Směrem k přední části lodi je malý balkon se sedadly a schodišti, které vedou na horní paluby a dolů do tropické oblasti/parku plného palem. Na každé straně parku a zarovnané směrem ke stěnám lodi nebo trupu jsou velké fontány čisté vody padající z ozdobných skal. Strop má speciální lampy, které napodobují sluneční světlo a dokonce i denní dobu. Nalevo jsou vchody do dvou hlavních tělocvičen s napodobenými zdmi z červených cihel. V podstatě cihla jako 3D nálepka přes kovové stěny a oblouky pouze pro dekorativní účely.

Stále postupujeme parkem a nakonec se dostáváme ke dvěma hlavním bazénům, které jsou spojeny vodním průchodem a pěkným mostem. Na každém konci bazénů jsou velká zaoblená okna, která vedou do vesmíru, takže při plavání můžete vidět hvězdy nebo Zemi proplouvající pod nimi. Já tam plavu ve své Minecraft postavě, zatímco můj přítel to všechno natáčí.

Vpřed jsou dvě jídelny, které se používají pro večírky a všechny druhy zvláštních příležitostí a také červený salón. Na zádi schody prochází horními otevřenými průchody s průhledným hliníkovým zábradlím. Odtud vidíme celý park. V tuto chvíli vám nemohu ukázat kompletní obrázek exteriéru celé lodi, protože je tak velký, že jej Minecraft nedokáže vygenerovat najednou. Potřebujete speciální program, abyste mohli pořídit kompletní obrázek celé herní mapy. A i když se Minecraft může zdát jako hra docela jednoduchý, loď ve hře má tolik informací a tolik programových doplňků a modifikací, ʺmodůʺ, že je na počítač náročná a potřebuje silné, dobré grafické karty, aby to šlo spustit. Má velmi dobrou úroveň detailů, ale mějte na paměti, že celá loď byla postavena ručně, kousek po kousku hráči ve hře, s ohledem na to, že povahou samotné hry je jít dovnitř a stavět ručně.

Některé hromadné příkazy byly používány hlavně k vyplnění a kopírování některých objektů, ale samy o sobě jsou obtížně ovladatelné a také vyžadují dobrou úroveň dovednosti, abyste je mohli správně používat, protože nemají tlačítko zpět. Musíte se vypořádejte se svými chybami jiným způsobem a náprava může stát hodně času a práce. Další velkou výzvou je znovu vytvořit místa v reálném životě pomocí Minecraftu, všechny potřebné výpočty, proporce a vzdálenosti jsou skutečnou noční můrou.

Centrální zahrada nebo park je jedno z nejzvláštnějších míst běžných na všech hvězdných lodích třídy Toleka. Je to velmi pěkné a klidné místo plné vysokých stromů a krásných rostlin s květinami. Má centrální stezku, která překračuje řeku plnou tropických ryb krásným dřevěným mostem. Řeka začíná na jednom rohu, na zádi s vodopádem, teče podél několika malých rybníčků, včetně velkého uprostřed pod mostem. Tenhle je v reálném životě obdélníkový - nejde o omezení Minecraftu, a končí na druhé straně, kde se voda filtruje a recykluje.

Můj avatar stojí na mostě, zatímco jeden z mých přátel natáčí scénu.

Na každé straně lodního parku poskytují obrovská kulatá okna fantastický výhled do vesmíru, když jste v přírodě. Celý strop má speciální lampy, které simulují sluneční světlo pro rostliny, aby je udržely zdravé, včetně noční simulace. Celá oblast je také vybavena generátory větru, deště a mlhy pro rostliny a stromy. V parku je velká zeď plná břečťanu s okny a balkony ze čtyř velkých bytů nebo oddělení. Momentálně v nich nikdo nebydlí, takže si v nich s Yazhi hodně hrajeme a jednu z nich používám také jako fotografické studio pro své fotky, které jste všichni viděli na mém kanálu.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/why-minecraft-pool-area-and-main-garden-english

Zpět