405 Jak překonat vášně Marta

[ Ezoterika ] 2020-04-15

Mnoho lidí je často ovládnuto celou řadou vášní, například k jídlu (sladké, mouka, maso, alkohol ...), věcem a dokonce i lidem. Vášeň je silný, obtížně překonatelný cit pro subjekt vášně, díky kterému člověk ztrácí kontrolu nad sebou, ztrácí své božské vědomí. Díky vášni člověk přestává být sám sebou, nemůže si pomoci a být svrchovaným pánem svého života - jeho tvůrcem. Mnoho lidí ví, že některé vášně mohou být opuštěny velmi snadno, když chtějí, a jiných je těžké vzdát, jako by se vtiskli do hloubky.

Jednoduchá lidská volba: "Vzdávám se této nízké energie (vášně, závislosti)" - často funguje jen na krátkou dobu, a pak se vášeň vrací a začíná ovládat a manipulovat s ještě větší silou. Mnozí s tím začínají bojovat, prostřednictvím vůle se snaží ovládat všechny touhy uvnitř. Chvíli to pomáhá, jako by vášeň zamrzne a mizí. Když se osoba v určitém okamžiku života uvolní nebo se cítí slabá, velmi čast se znovu vrací, jako by nikam neodešla.

To vše proto, že boj proti něčemu vede k boji. Pokud vášnivě bojujeme s naší vášní, pak s námi vstupuje do neviditelného boje, a "vynalézá nejrůznější triky a mezery". (pozn. to znám...😆)

Co pomáhá osvobodit se od vášně pro něco jednou provždy?

Vysoké energie, nárůst vibrací, probuzení vědomé přítomnosti ve všem a všude.

Nízkoenergetická moucha a temnota jednoduše "odpadne", očistí vědomí a myšlenky, harmonizuje emoce, zlepšuje energii, vyrovnává všechno uvnitř. Pokud se člověk chce dostat z vášní, nelze se odchýlit. Jednoduše neexistuje žádný jiný způsob! Všechno falešné, iluzorní a dočasné nás opustí pouze ve světle našeho vlastního božského bytí.

Co dělat, když se vás právě teď zmocní vášně - vaše vibrace nejsou až tak vysoké?

Každý má velmi silnou energii, božskou sílu - vlastní vnitřní Světlo, které nebojuje s ničím, ale jemně vyjasňuje všechno kolem, pomáhá nám vrátit svůj vlastní život a stát se jeho suverénním tvůrcem. (pozn. ... máte ten chleba zapotřebí?😆)

Nikdy nerozděluje svět na dobrý a špatný, ale jednoduše proměňujte vše kolem, měňte vnitřní i vnější svět.

Pokud máte pocit, že nad sebou ztrácíte kontrolu a nějaká vášeň vás začíná ovládat, pak se obraťte na své srdce, naplňte jej láskou a roztavte oheň vášně (pozn. ... nemám ten chleba zapotřebí, poslouží jinému😆).

Vaše duše se bude okamžitě cítit lépe, vaše vibrace okamžitě vzrostou. Žádná nízká energie se vás nedotkne, ani vás neovládne. Pokud nemůžete probudit své Božské srdce, pak požádejte o pomoc a podporu od Boha, světelných sil. Jsou vždy poblíž. Určitě vám pomohou, stačí jim jen věnovat pozornost.

(Arcibiskup Varlaam (Ryashentsev)

Je obtížné a téměř nemožné přímo bojovat s vášní a pokusit se odvrátit lákavou myšlenku: hříšná myšlenka se jen zintenzivní. Je nezbytné vyvolat v duši další myšlenky, které jsou proti ní, nebo ještě lépe, udělat něco jiného, a nechat lákavou myšlenku bez pozornosti: pak sama zamrzne, protože pozornost rozvíjí myšlenky a dává jim život...člověk musí trénovat ducha... ...není důvod vzdát se !!!Zdroj: https://novzhizn.ru/kak-preodolet-strast/

Zpět