404 Symptomy vzestupu Jim Self

[ Ezoterika ] 2020-07-17

Když procházíme posunem vědomí, dochází v našem těle ke změnám. Měníme svět kolem nás a zvyšujeme schopnost našeho těla držet Světlo. Když měníme elektromagnetické frekvence v našich fyzických a emocionálních tělech, mnozí z nás začínají myslet na sebe jinak. V závislosti na tom, jak v našem těle udržujeme odpor a naše omezení, se čas od času setkáváme s fyzickými a emocionálními příznaky.

Pokud máte "příznaky vzestupu", ani po několika návštěvách lékaře vám nic nezjistí. Stáváte se bytostí, která drží vyšší a rychlejší frekvence vědomí. Měníte se. Snižujete hustotu těla. Nejlepší řešení je relaxovat, bavit se, tato fáze opětovného nastavení brzy skončí.

Bolesti, bolesti a celkové fyzické nepohodlí

Veškeré fyzické nepohodlí souvisí s energetickou rovnováhou. Když provádíte změny, abyste energeticky léčili, mohou se v těle ozývat místa, která drží staré vzorce. Nabitý blok je nutné odpojit. Pozorností ho umocníte - zákon přitažlivosti.

Cvičení, která mohou pomoci:

Zemnícím kabelem propojte bolest se zemí, nebo vypusťte energii. Možná vám bude užitečné představit si bolest jako barvu/květinu. Sbírejte energii / barvu a mimo své energetické pole ji explodujte. Roztočte pole - pokud jste zažili úroveň 1, víte, jak to udělat. Metodu používejte vědomě a cíleně během každodenní meditace.

Bolesti hlavy

Obvykle jsou bolesti hlavy způsobeny jinými lidmi a jinými energiemi, které jsou ve vaší hlavě. Když úmyslně čistíte svůj prostor, včetně středu vaší hlavy - tato energie někdy odolává odstranění, a může narůstat ještě víc ... ucpe propusť. Když se propusť uvolní, může se ucpat novými způsoby, dokud je voda (energie) neodplaví. Pomůže vám použití nástroje barvy k vyčištění středu vaší hlavy. Používejte ho i preventivně, jako tréning, nejlépe denně. Lidé a tato energie mohla být ve vašem prostoru po velmi dlouhou dobu. Uvolnit je a vypustit může trvat několik kol.

Záblesky energie, pálení nohou

Elektrická energie, kterou prožíváte, může být potvrzení, že se energie pohybuje ve vašem prostoru na vyšších a jasnějších úrovních. Ať už děláte jakoukoli duchovní a energetickou práci, přináší to do vašeho života více světla. Trik je dostat je z cesty a uvolnit! Je to, jako byste provozovali 210 voltů elektřiny s vodiči, které umožňují pouze 110. Zkuste otevřít čakry o 10%. Představte si, jak se otvírají jakýmkoli zábavným způsobem, který vám vyhovuje. Můžete také zaměřit pozornost na své kanály v nohách a ty také trochu otevřít.

Zoufalství a deprese

Pocity zoufalství mohou mít mnoho příčin. Zde jsou dvě:

1. energie není vaše, ale pochází od lidí kolem vás. Mnoho lidí, kteří nemají nástroje, cítí posun a reagují na něj zoufalstvím. Mnoho dalších jsou citliví, když se na to dívají. Nezáleží na tom, jestli je příčina zoufalství vaše nebo ne. Použijte nástroj barvy a barvu zjasněte. (pozn. zvedněte hlavu, nebo se dívejte se na oblohu).

2. vzpomínáte si na domov a vnímáte kontrast dramatu a hluku kolem vás. Zkuste najít energii domova v současném životě. Všímejte si, co je půvabné, laskavé, krásné. Oceňte kousek domova teď a tady.Zdroj: https://masteringalchemy.com/blogAscensionSymptoms

Zpět