4021 Výzva k akci Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2023-03-17

Milá pozemní posádko:
Mám zprávu od někoho nového, kdo je spojen s Novou Zemí a procesem vzestupu. Je také spojena s Apollem. Jmenuje se Lumina.

Zdravím vás: Jsem Lumina. Jsem zde, abych s vámi hovořila o vzestupu Země a vaší roli v něm. Ráda bych vás také pozvala, abyste se zapojili do tvůrčího procesu, pokud jste k tomu povoláni. Vyzýváme pozemskou posádku. Jsme zde, abychom pomohli pozvednout vědomí Země a veškerého života. Vytváříme krásnou Novou Zemi a vy jste její součástí.

Tvoření začíná vizí. Žádám ty z vás, kteří se cítí být povoláni, aby se v sobotu 25. března v 11:00 pacifického času zúčastnili kolektivního hovoru o přiblížení vize. V tomto hovoru budeme vytvářet své záměry a vize pro naši Novou Zemi. Společně přineseme své sny o Novém světě pro mír, harmonii, radost, hojnost a lásku atd. V tomto hovoru budeme také pracovat na pozvednutí našeho vědomí do 5. dimenze a výše.

Pokud se chcete zúčastnit, položte si následující otázky:
Jak by měla vypadat Nová Země?
Jak ji budete cítit?
Kam byste chtěli vložit své energie a zaměření svého srdce na Nové Zemí?
S kým byste chtěli spolupracovat a do jakých akcí chcete vložit svou energii?
Jaké by podle vás měly být priority, až vstoupíme do vyššího vědomí?
Máte určitou roli, kterou cítíte, že budete hrát v procesu vzestupu Nové Země?
Co vás vede k rozhodnutí žít v novém vyšším vědomí?
Jaké jsou vaše dary a jaké jsou vaše odborné znalosti? Může to být něco jako zábava, hudba, umění, technologie, vzdělávání, výzkum, věda, medicína, práce s dětmi nebo zvířaty, knihovnictví a administrativa.
Nyní shromažďujeme náš tým a potřebujeme vaši pomoc. Toto je výzva k akci, takže pokud se cítíte být její součástí, kontaktujte prosím Valerii: valeriedonner@protonmail.com.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2023/03/17/a-call-to-action-straight-from-the-heart-via-valerie-donner-march-17-2023/

Zpět