4019 Velký kvantový přechod: Metla Lev

[ Ezoterika ] 2023-03-18

Stručné shrnutí 32 operací.Světla od začátku roku do první dekády tohoto měsíce. Některé operace čekají teprve na odhalení.

Přímo i nepřímo byli všechny přípravou na nahrazení dočasné kauzální matice Země novou a trvalou plánovanou na 21. až 23. března. Bylo to možné po drtivé porážce temných v karmickém Duelu světů. Proč je tato náhrada tak důležitá? A co to změní v životě každého z nás?

Dnes víme, že naše DNA je jednou ze tří hlavních makromolekul (další jsou RNA a proteiny). Ukládá, přenáší se z generace na generaci a realizuje programy pro vývoj a fungování našeho organismu, jeho jednotlivých orgánů a systémů na buněčné úrovni. Fyzická DNA má kopii v našem kauzálním těle, která hromadí energii našich myšlenek a pocitů a v souladu s nimi koriguje náš život. Tento dvojník se nazývá vlnová nebo kauzální DNA. Přirozeně neobsahuje žádnou ʺkyselinuʺ, ale je základem hlavní energetické slupky, kterou do nás vstupuje Světlo Absolutna a Zdroje (případně téměř neprosakuje kvůli naší rostoucí karmě).

Kauzální DNA je mechanismus, který zajišťuje splnění našeho poslání na 3D Zemi, které nám Vyšší Já před inkarnací stanovilo. Programuje Matrix, který o nás obsahuje základní informace: kým v tomto životě budeme, muž nebo žena, barvu vlasů, očí a celý vzhled, údaje o vnitřní stavbě organismu, genetice atd. Pokud je potřeba zpracování karmy, je kauzální DNA naprogramována tak, aby aktivovala určité nemoci ihned po narození, nebo po dosažení určitého věku. Jejich spouštěčem mohou být některé události, například výrazné překročení úrovně karmy současné inkarnace.
3D Země má podobný mechanismus. Její kauzální matice ukotvená v jádru Loga řídí jeho manifestační tělo, tj. naši planetu. Všechny jeho životně důležité aktivity: atmosféra, klima, větry, sopky, zemětřesení, tsunami a všechny další přírodní procesy.

Analogicky s lidskou DNA se do pozemské kauzální matice stahují všechny ʺgenetickéʺ informace - planetární konstanty, prvky, jejich vzorce a normy materializace, struktura jádra Logosu a planetární krystalová mřížka atd. Probíhá tok času, evoluce, synchronizace s energiemi jiných planet, hvězd, souhvězdí a galaxií Místního Vesmíru a celého Velkého Kosmu.

Po tisíciletí tento mechanismus ovládali Černí Archoni s pomocí Calladiona, hlavního programátora Matrixu, který přešel na jejich stranu. Teprve v roce 2023, po tisících operací na fyzické a Subtilní rovině Země a Místním Vesmíru, to spolutvůrci spolu s přátelskými vesmírnými rasami a světelnými válečníky ukončili. Pokud nedojde k žádnému novému překvapení temných, při nadcházející jarní rovnodennosti dostane naše planeta nový, trvalý Matrix.

Spolutvůrci ho v březnu dvakrát testovali. Během prvního eseje, prostřednictvím aspektu Gaie, zavedli Matrix do Monád několika světelných bojovníků. Ve druhém ho zasadili do pole 3D Země přes město světla, které pozemní tým postavil na Subtilní rovině jednoho z evropských horských jezer. Jak se očekávalo, v těchto bodech se vodivost a rychlost vysokofrekvenčních proudů, vstupujících na planetu přes Slunce z galaktického středu, prudce zrychlily.

Plná aktivace nové kauzální matice v globálním měřítku jistě dramaticky zvýší celkové vibrační pozadí a přetížení pro každého, kdo jen těžko snáší frekvenční údery posledních týdnů. Adaptace na nové vibrace může být provázena četnými nepříjemnými příznaky, které se již začaly projevovat na genetickém, buněčném a celkovém stavu našeho těla a duševní pohodě.

1. Neustálý pocit únavy nebo vyčerpání, který lze pozorovat i při lehké fyzické námaze. Naše tělo ztrácí hustotu, ztenčuje se a pokračuje v intenzivní přeměně.
2. Trvalá ospalost a touha spát déle nebo častěji než obvykle. Mezi 2. a 4. hodinou jsou neobvykle živé a rušné sny nebo noční probouzení. Toto je reakce na restrukturalizaci našich fyzických orgánů a jemnohmotných těl. Když si během těchto procesů potřebujeme odpočinout, probudíme se.
3. Vysoká horečka, rýma, kýchání od rána do večera, celé dny i měsíce, migrény, vydatný pot, bolesti kostí a kloubů jako při chřipce nebo zápalu plic. Antibiotika nepomáhají. Naše tělo tak změní ʺtopnýʺ systém, buněčné strusky se spalují a zbytky minulosti jsou odstraněny z našich fyzických a jemnohmotných těl.
4. Neustálé zvonění v uších a závratě. Pocit dezorientace, ztráta smyslu pro místo. Je to reakce na pozadí s vyšší frekvencí a periodické stahování nebo zvedání závoje mezi 3D a 4D/5D.
5. Bolest na hrudi a srdce, arytmie. Jsou způsobeny vyladěním srdeční čakry na nové energie. U mnoha lidí je toto energetické centrum lásky a soucitu zablokované nebo ve stavu zrodu. Jeho aktivace je provázena návaly stesku, deprese a neochoty žít.
6. Gastrointestinální potíže, zácpa, průjem. Intenzivní křeče různých svalových skupin, třes, mravenčení v rukou nebo nohou, ztráta svalové hmoty a síly je způsobena změnami v oběhovém systému. Části těla vibrují ve 3D a uvolňují dříve zablokované energie, zatímco my pulsujeme ve vyšší dimenzi.
8. Dýchací potíže, pocit nedostatku vzduchu je reakcí na přeměnu atomově-molekulárního a chemického složení a zvýšení frekvenčního fondu v atmosféře.
9. Oslabení imunitního systému, problémy lymfatického systému. Některá předchozí onemocnění se vracejí v akutnější, ale rychle přecházející formě. Obtížnost řeči, je těžké najít správná slova a spojit je do frází. Neustálý hlad, potřeba cukru. Někdy chceme jíst, ale nemůžeme. Tak vycházejí kořeny neduhů, které se zachovaly na jiných informačních úrovních našeho těla.
10. Zapomínání. Z paměti nám vypadly nejen některé detaily, ale i celá období života. Označuje krátkodobý pobyt v hraniční zóně nebo ve dvou dimenzích současně a paměť je v těchto okamžicích zablokována.
11. Ztráta identity. Snažíme se vrátit do naší minulosti, ale už to nejde. To staré je nenávratně pryč. Někdy se při pohledu na sebe do zrcadla přistihneme při pocitu, že nevíme, kdo to je.
12. Přecitlivělost na prostředí. Davy, hluk, auta, supermarkety, společenské akce, televize a dokonce i hlasité hlasy - to vše sotva vydržíme. Snadno upadneme do deprese nebo se naopak snadno dostaneme do stresu a hypervzrušení. Tak se naše psychika přizpůsobuje novým, vyšším a silnějším vibracím.
13. Nechceme nic dělat. To není lenost nebo deprese, ale restart našeho biopočítače. Nenuťte se. Naše tělo ví, co v takových chvílích potřebuje - odpočinek a relaxaci.
14. Náhlé zmizení některých přátel a známých z našich životů, změna návyků, práce, místa bydliště, zájmových oblastí... Duchovně stoupáme a vše, co odešlo, již neodpovídá našim vibracím. Naše plány se náhle změní a my se začneme ubírat úplně jiným směrem. Naše Duše ví více než my a snaží se vyrovnat vnitřní energii aspirací. Je důležité naslouchat a důvěřovat svému srdci.
15. Akutní odmítání vnějšího světa, vědomí jeho absolutního nesouladu s našimi potřebami, emocemi a snahami. Takto se mentálně a emocionálně zbavujeme 3D energií, které v nás byly.

Nebojte se a nebraňte jejich odchodu, ale snažte se je přetvořit tak, aby neubližovali ostatním.
Místo nižší vibrační deprese, nespokojenosti, nedůvěry, antipatie, cynismu a neustálé podrážděnosti musíme uvolněné místo zaplnit jinými, vysokofrekvenčními a opačnými znaménkovými pocity a myšlenkami. Pouze tímto způsobem jsme se mohli přizpůsobit nové kauzální matici Země a transformaci, kterou urychlí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/18/the-great-quantum-transition-whipsaw/

Zpět