4002 Co je to ʺúplné zveřejněníʺ? Kabamur

[ Ezoterika ] 2023-03-13

Nestačí vědět, že nejsme sami. Je třeba vědět, kteří mimozemšťané jsou zde a proč. Ve skutečnosti se s žádnými ET nesetkáte dříve než po Posunu (bez rozšířeného vědomí je příliš mnoho strachu), ale Plejáďané nabízejí plné odhalení každému, kdo je schopen ho vyslechnout. Potíž je v tom, že většina lidí čeká na odhalení od stejných autorit, které před nimi celou dobu skrývaly pravdu. Úplné odhalení nepřijde od lidí, kteří chodí do hlavních zpravodajských pořadů a nechávají si šeptat do ucha od představitelů Pentagonu o reverzní technologii od UFO neznámého původu. Většina z nich stále visí na tom, aby dokázali, že mimozemšťané vůbec existují, a nejsou schopni rozeznat jednu rasu mimozemšťanů od druhé. Mějte na paměti, že vojensko-průmyslový komplex většinou neví, které pozitivní ET rasy jsou v současné době v kontaktu se Zemí, a kontakt s Galaktickou federací zůstává omezen na rozdělené skupiny bílých klobouků. Mnoho z těchto bílých klobouků, které přímo spolupracují s Galaktickou federací, má zablokovanou paměť, aby se zabránilo konfliktům s plány jejich duší.

Vzhledem k tomu, že vojensko-průmyslový komplex nemá žádné zasvěcené informace, je jeho hlavním cílem udržet vás v nevědomosti o tom, že jsou zde pozitivní mimozemšťané nebo jaké jsou jejich motivy. Důvodem je, že za nejtemnějšími frakcemi armády stojí démonické entity, které jsou ohroženy těmito pozitivními ET, což jsou naši skuteční stvořitelé Elohim, naši Andělé světla a naši Duchovní průvodci, kteří připravují náš vzestup do 5D. Někteří z mediálně známých lidí při odhalování mají dobré úmysly a někteří jsou motivováni egem. Ať už jsou jejich záměry jakékoli, nikdo z nich nikdy nebude schopen říci, kdo se uvnitř UFO nachází.

Nepotřebujete zasvěcence, aby vám řekli, že nejsme sami. To už víte. Je čas rozlišit pozitivní mimozemšťany, kteří se snaží být viděni, od negativních mimozemšťanů, kteří s námi manipulují z míst, která nejsou vidět. Kteří zasvěcenci jsou dostatečně probuzení, aby rozeznali anděly od démonů? Kteří jsou dostatečně probuzení, aby věděli, že světelní andělé cestují ve vesmírných lodích? Někteří vládní úředníci jsou vyděšení a chtějí vypadat, že s odhalením souhlasí, protože už nemohou zabránit tomu, aby tato UFO byla viděna. Mnozí z nich nás chtějí zmást ohledně nebezpečí UFO nebo nás přesvědčit, že jsou všechna řízena lidmi. Úplné odhalení není otázkou studia dat. Neexistuje žádná věda, která by mohla odhalit pravdu. Máme co do činění s mezidimenzionálními bytostmi o miliony let vyspělejšími, které si vybírají, kdy budou viděny.

Všechna UFO, která jsou v současné době vidět, jsou Galaktické federace a blízcí spojenci. Přátelé a rodiny duší. Tyto bytosti doslova řídí plány našich duší. Bez duchovního porozumění k odhalení UFO - dojít nemůže. Negativní mimozemšťané jsou omezeni na astrální (nefyzickou) rovinu Země a negativní plavidla jsou držena daleko od Země. Nehrozí nám nebezpečí ze strany UFO, ale ze strany lidí, kteří jsou na Zemi ovládáni neviditelnými entitami. Havárie mimozemšťanů jsou velmi vzácné a dochází k nim pouze u méně vyspělých ras, jako například v případě havárie v Roswellu. Zůstala po nich plavidla a technologie, které zachránila armáda, a také technologie, kterou Plejáďané předali vojenským bílým kloboukům. V minulosti existovaly tajné lidské vesmírné programy, ale to vše je v dnešní době velmi omezené, protože jsme tak blízko Posunu. V současné době nelétají lidé v UFO s jasnými světly a nesnaží se být viděni. Některým lidem stačí vědět, že Zemi navštěvují mimozemšťané, ale pro jiné, kteří jsou více probuzení, jsou důležité detaily. Požadujte od těchto údajných zasvěcenců více. Kladení lepších otázek provokuje k lepším odpovědím. Pokud odpovědi nepocházejí od autorit, Posun stejně odhalí pravdu. Mezitím budou Plejáďané odhalovat dál.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/13/what-is-full-disclosure/

Zpět