4001 Ashian: Před šokem, po šoku Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2023-03-13

Milovaní nositelé světla a všichni, kdo souzníte s těmito slovy, zdravíme vás, protože vstupujete do nejbouřlivějšího období v historii lidstva.

Chceme hovořit o nárazových vlnách, které se již odrážejí kolem vaší kolektivní psychiky, protože stará struktura se zhroutila a nová ještě není odhalena. Nejenže byly negativně nabité energie vypuštěny a aktivně si hledají nové ʺdomovyʺ - hledají negativní energii bolesti, strachu, úzkosti, stresu, aby se jí mohly živit -, ale lidská kolektivní psychika ví, že nastal čas konce hry. Možná si to nepřipouštějí, ale šok z pádu kabaly a na ní závislých struktur je tak hluboký, že ho pociťují všichni, i když si to neuvědomují, což zvyšuje jejich úzkost.

Q: V posledních dnech jsem si mimořádně hluboce uvědomovala, že je něco velmi ʺšpatněʺ; pohybuje se mnou energie, kterou neznám a která mi je mimořádně nepříjemná - točí se mi hlava, mám bušení srdce, je mi nevolno - a také se mi objevují obrazy nebo pocity lidí, kteří pláčou hrůzou. Nepřeháněla bych, kdybych řekla, že si teď v hlavě připadám jako v hororu.

A: Ano, jsme si vědomi. To, co prožíváte a popisujete, bude rezonovat s mnoha energetickými pracovníky a empatiky, kteří dosáhli vibrací, kdy pracují pro kolektivní dobro. První, co bychom vám řekli, je, abyste si tyto pocity přiznali. Přiznání je vidění (nikoliv zavírání očí nebo posilování), poskytuje kanál pro úzkost a to, co je uznáno, se rozptýlí. Mnozí si sice vědomě neuvědomují změny v zákulisí, ale jejich duše si je uvědomují. Časová prodleva při zavádění Události probuzení je zčásti proto, aby kolektivní psychika měla čas uvědomit si, co se děje. Tato příprava probíhá nevědomě, nejasné vědomí, že zlo je poraženo a staré struktury se hroutí, jak o tom mluvíme. V tom je také obsažen klíč, který každá bytost zná, aby našla cestu tímto obdobím a přetvořila svůj život způsobem, který rezonuje s jejím vyšším já.

Q: Takže je to jakási nevědomá příprava?

A: Ano, to je dobrý způsob, jak to popsat.

Q: Jak se s tím vyrovnat? Jak pomáhat ostatním, aby se s tím vyrovnali?

A: První věc, kterou je třeba připomenout - čím je práce s energií jemnější, tím je účinnější.
Energie působí z jemného - psychického, emocionálního, mentálního - až do tohoto fyzického projevu ve vašem těle, prostřednictvím symptomů, které popisujete. Vysílání fialového plamene na pocity a obrazy, které se objevují, je jedním ze způsobů, jak snížit stupeň závažnosti, s jakou se odehrávají. Dalším způsobem je požádat božskou bytost, vzestoupeného mistra nebo anděly o transmutaci nižších energií. Modlitba velmi pomáhá, pokud vychází ze srdce. To je jen několik způsobů, jak pracovat s jemnými energiemi.

Musíte také pečovat o své tělo, protože tyto myšlenky a pocity se odrážejí ve vaší fyzické podobě. Vytvořte si vlastní ʺmenuʺ řešení péče o sebe, od jógy a meditace po koupele, tanec a kreslení - uzemní to pocity rovnováhy ve vašich tělech a pro kolektiv. Naše závěrečná poznámka: není třeba být dokonalý, procházet tímto obdobím v naprosté rovnováze. Bylo by to zkreslení. Každý bude muset čelit určitému aspektu šoku a bolesti a vypořádat se s nimi, jak bylo rozhodnuto před inkarnací s vaším vyšším já. Projděte svým procesem, jak nejlépe dovedete. My od vás nic neočekáváme, ani vaše vyšší já. Neexistuje žádné známkování, žádné ʺsprávnéʺ nebo ʺšpatnéʺ, prostě jen jste a děláte to nejlepší, co v daném okamžiku můžete, vyzbrojeni vědomím, že projdete těmito ʺpekelnými ohniʺ a vy i lidstvo se navždy proměníte, jako fénix povstávající z popela.

A: Jsme s vámi všemi. Zavolejte nás a my vás budeme utěšovat.
POZNÁMKY: Těsně po tomto sezení zaznělo něco v tom smyslu, že toto je ʺokamžik archyʺ: archa lidstva byla připravena, vody nyní stoupají. Tuto bouři přečkáme. Stejně jako holubice přinesla olivovou ratolest na znamení, že potopa skončila, budeme proměněni ve své fénixovské já, což je naplnění procesu fyzické a duchovní svobody ztělesněné v metafoře holubice a olivové ratolesti.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/13/ashian-pre-shock-and-post-shock/

Zpět