3987 Kvantové léčení Alikina

[ Ezoterika ] 2023-03-08

Zdravím vás, drazí! Dlouho jsem nepsala... Jsou chvíle, kdy nemohu psát, protože jsem v jiném stavu mimo realitu, kdy do mě proudí nové informace ze zdroje vyššího poznání. Dokážu něco strukturovat na papíře, dokud mi to nejde do hlavy, neotevírá se to hladce. Ve dnech, kdy přijímám informace, chodím jako ve snu, cítím v sobě jen vibrace a tíhu, která chce vždy ulehnout a spát. Svět kolem mě je jako sen, jako iluze. Stále se pohybuji, komunikuji, ale sama si uvědomuji, že už zde nežiji. Zavírám oči, usínám, a pak mocně, rychle střípky, zápletky v množství variačních proudů, ale vše je tak jasné, že si uvědomuji, že vše jde skvěle, že existují všechna východiska z obtížných situací, jasná a správná rozhodnutí. Informací bylo hodně a pocit, že se do nich investovalo nejen ve mně, ale i v každém, kdo byl otevřený. Takový stav byl v době změny energií měsíců - ze zimy na jaro, v okamžiku otevřených portálů spojení s proudy univerzálních energií. Zajímavé je, že abych vám je mohla začít předávat, musím se dostat do zvláštního stavu rozbalení - naladění a ihned začít psát. Zjednodušeně řečeno se tomuto stavu obvykle říká ʺChannelingʺ - začala jsem psát hned, aniž bych věděla, o čem to bude. Prostě jsem na papír vložila poselství od Univerzální mysli:

Nedávno jsme probírali téma obnovy a omlazení těla pomocí vašeho záměru a vibrací vašich potvrzujících slov. Při tom všem, když je vyslovujete, musíte věřit a vidět svým vnitřním zrakem tento proces, který probíhá uvnitř vašich buněk, vašeho těla. A nejen pozorovat, ale pracovat s energiemi vzestupu, což musí být i vaše základní energie: vaše duše, srdce a vědomí. - Pokračujte v jejich vedení do vědomí buněk. Stále častěji se stává, že meditujete, ve vědomí se blížíte nové dimenzi, ale tělo je stále ve staré matrici - těžkých energiích, jinými slovy mu svými návyky bráníte, aby se plně naladilo na vysoké energie.

Sledujte okamžiky ve svém životě. Děje se to takto:
- Když se bojíte vážných nemocí a při každé bolesti nebo nachlazení jdete k lékaři a pak si kupujete prášky a injekce. A ještě hůře - nepochopitelná očkování, která nevedou k uzdravení a omlazení. Pouze naruší váš imunitní systém a uvedou vás do stavu destrukce. Lékaři, kteří pocházejí ze starého systému, nemají o ʺkvantové imunitěʺ ani ponětí, farmacie je parazitický průmysl, který parazituje na programu: nemoc - stáří - smrt, který je součástí konspiračního programu temnoty proti lidstvu.
Nyní je jasné, že bez spojení Ducha a Těla v jediné energii vzestupu nebude úplný přechod možný.

- Existuje riziko, že vaše duše, vaše vědomí vzestoupí, ale vaše tělo nikoli. Protože to pod vlivem starého matrixu nebude schopno vydržet vysoké vibrace a vy o něj přijdete. To znamená, že pokud nyní například z celého srdce toužíte po vzestupu, po novém lepším světě, ale hned se necháte očkovat proti chřipce, nastane disonance - vaše energie se oddělí od těla, což může vyvolat náhlé těžké onemocnění, až po rakovinu nebo smrt. Pokud žijete ve svém Duchu, vnímáte se z pozice Stvořitele, naučte se hospodařit se svou Božskou energií a okamžitě, ze starého zvyku ze starého matrixu, začněte ʺortodoxní půstʺ.

- Tělo bude také reagovat dvojznačně. Existuje rozpor s vaším novým nastavením. Jednou jste začali naslouchat svému tělu a jíst přesně to, co vaše tělo mysli vyžaduje, aby podpořilo proces transmutace do nového stavu. Poté jste najednou začali svým buňkám omezovat přísun správných látek. - Vaše buňky opět dostaly příkaz zůstat ve staré matrici - proces je přerušen. - Buňky, tělo se v tomto okamžiku mohou snadno rozhodnout, že odmítnou dále pracovat a podřídit se takovému neadekvátnímu vedení. Jinými slovy, ze starého nízkofrekvenčního matrixu bychom měli vystoupit nejen se svou duší, vědomím, ale pokud možno současně i se svým tělem.

Možná se ptáte: ʺA když se objeví akutní bolest, co potom?ʺ.
- Zaprvé je to znamení, že už dochází k disonanci v energiích, a zadruhé se snažte pochopit příčinnou souvislost této bolesti. Vraťte se v mysli do té doby, kdy došlo k události - příčině, která vedla k této bolesti... Podívejte se na tuto epizodu z pozice všemohoucího ducha, který nyní může neutralizovat všechny nepotřebné složky, předejít této příčině a nedovolit jí, aby se rozvinula. Jednoduše svým záměrem ducha tuto událost zrušte, představte si, že se tato událost nestala a vy jste příčinu obešli v jiné ulici a nesrazili se s ní. Například - neuklouzli jste a neupadli, vaše nohy a ruce jsou v pořádku - dostali jste se domů bez modřin a zlomenin. Pošlete tuto vizi do svých buněk - do té části těla - kde je bolest. A řekněte jim - ty a já jsme v pořádku, jsi zdravý, jsi v jednom kuse, cítíš se prefektně. Řekněte jim - my dva jsme v pořádku, jste zdraví, jste v pořádku, cítíte se dobře.

Pokud bolest nezmizí sezení pro samoléčbu:
1. Vědomě se spojte s fialovým univerzálním léčivým proudem a pusťte ho do svého těla, nasměrujte ho na místo, kde je bolest a zánět. Obklopte celou tuto oblast fialovou léčivou energií a představujte si léčivou fialovou barvu:
- Vypálí veškeré potemnění, veškeré záněty a zanechá za sebou jen čisté, odlehčené nečistoty.....
- Obnovuje pohyb krve v cévách, kapilárách....
- Čistí mezibuněčné tekutiny od zákalů a toxinů, odcházejí všemi kanály ven z těla.

2. Nasměrujte do těla ʺSmaragdový proud univerzálního zdravíʺ, zelené průhledné barvy. - Tato energie obnovuje všechny buněčné funkce a pomáhá tělu k plnému zotavení. Pokud se jedná o zlomeninu, představte si, že je tato poraněná část zcela zahalena smaragdovou září a všechny slzy jsou spojeny a posíleny. Bolest samozřejmě zmizí.
- Projděte také celým tělem těmito paprsky léčivých a obnovujících energií. Začněte zdola nahoru a zpět, prohlédněte si všechny části těla jako na rentgenu a nasměrujte léčivé energie pevně tam, kde pociťujete nepohodlí.
- Nespěchejte a důkladně projděte všechny části těla. - To může trvat 10 až 30 minut.
Cítíte, že bolest již zmizela?

To je vše, tímto způsobem je možné se uzdravit jednorázově, ale v případě potřeby je možné provést léčebná sezení i několikrát. Během čtení těchto řádků jedno ʺkvantové léčebnéʺ sezení již proběhlo. V rámci našich možností můžeme nyní snadno využít všech zdrojů Vesmíru, které jsou vždy připraveny nám pomoci, stačí o ně jen požádat, a to z práva Stvořitele...

Zdroj: https://absolutera.ru/article14724

Zpět