396 Zlatý věk Svetinus

[ Ezoterika ] 2020-07-09

Rozhovor se Suzan Bright, autorkou několika duchovních knih.

Vidya: Když jsem se poprvé probudila, zažívala jsem velké množství radosti. Asi o týden později jsem jela strmou cestou v horách a auto se mi vymklo z kontroly. Otočila jsem se o 180 stupňů a byla jsem přímo na okraji strmého útesu. Bušilo mi srdce, ale necítila jsem strach. Bylo mi jasné, kdo jsem jako čisté vědomí. Měla jsem toto tělo, které bylo důležité, ale nebyla jsem tím, kdo jsem. Byl to jeden z mých výstupních bodů. Měla jsem na výběr, ale rozhodla jsem se zůstat.

V této linii je na výběr. Myslím, že všichni z nás, kteří se znají jako Pracovníci Světla, jsme se rozhodli být právě zde. Proces Vzestupu je v tuto chvíli nejúžasnější událostí ve vesmíru. Z toho, co jsem slyšela, nebyl proces vzestupu, kdy si lidé berou svá hmotná těla - nikdy předtím. Máme mnoho galaktických entit, které nás sledují a povzbuzují, pomáhají nám. Jak to chápu, příležitost k vzestupu se objevuje přibližně každých 26 000 let, když je Gaia v určité části Mléčné dráhy. To je, když na Zemi přichází mnoho opravdu vysokých vln energie, které lidem pomáhají dělat toto vzestoupení s Gaiou. Gaia několikrát prošla procesem vzestupu. A tentokrát, jak to chápu, Gaia říká: "Je to tu! Nechci dělat cyklus přepnutí zpět do 3D, abych začala znovu stoupat. Chci tedy co nejvíce duší, abych tentokrát vzrostli se mnou." Gaia vezme tolik duší, kolik bude připraveno povstat s ní.

Sue: Slyšela jsem, že si zachováme naše fyzická těla, takže "stoupáme" tak, jak jsme. Jsem k tomu trochu skeptická.
Vidya: to vůbec není magické. Je to stejný typ myšlení, jako 21. prosince 2012 [konec mayského kalendáře]. Lidé si mysleli: "Zítra se probudím a ocitnu se v páté dimenzi." - To se samozřejmě nestalo. Proces Vzestupu je vnitřní práce, nenastane jen tak. Vyžaduje mnoho vnitřní práce, zejména pro ty z nás, kteří prožili mnoho životů. Mnozí z nás sem přišli nejen před staletími, ale před tisíci lety, a máme věci, které musíme očistit, než se můžeme pohnout do Páté dimenze. Nemůžeme s sebou vzít naše věci.

Jak to chápu, tato událost bude obrovským slunečním výbuchem energie přicházející z kosmického slunce, skrze naše vlastní Slunce. To nás opravdu povzbudí v procesu vzestupu, protože to mimo jiné usnadní proces hojení, který musíme udělat. Bylo řečeno, že se o několik dní později ponoříme do blaženosti, protože energie budou naplněny láskou a radostí. Ale pro ty, kteří nejsou na cestě vzestupu, pravděpodobně tato událost bude opravdu obtížná. Myslím, že na časové ose, na které jsme nyní, se tato událost pravděpodobně stane v příštích několika letech - a pak bude několik vln výstupu, které se objeví v páté dimenzi.

Sue: Takže existují dvě skupiny lidí - ti, kteří se snaží pracovat na sobě, aby očistili svou temnou hmotu, aby mohli s Gaiou přejít do vyšší dimenze, a ti, kteří nejsou na tuto práci připraveni.

Vidya: Správně. Prostě nejsou připraveni jako duše. Neměli dostatek zkušeností, nevyvíjeli se dostatečně, takže se chystají opustit planetu tak či onak předem. Podle toho, co chápu, jak stoupá poslední vlna duší, budou ti, kteří jsou stále na Zemi ve druhé skupině, převedeni na jiná místa ve vesmíru, kde ještě probíhá třetí a čtvrtá dimenze, aby mohli pokračovat ve svém vývoji svým vlastním způsobem.

Nemám tušení, zda budou vědět, co se s nimi stalo. Myslím, že nejspíš ne. Pokud máte trojrozměrné vědomí, nejste si vědomi žádné z těchto vyšších pravd. Pravděpodobně se v tom životě narodí, stejně jako tady. Přicházíte sem jako dítě a nevíte nic o svých minulých životech. A zde na Zemi ve 3D byl celý reinkarnační systém poškozen. Ale teď to mizí. Lidé si začínají uvědomovat, že toto zkreslení brzdí náš vývoj.

Sue: Má fyzická smrt roli v procesu vzestupu. Mluvila jsem s mnoha lidmi o 5D, kteří nevěří, že smrt bude existovat.

Vidya: mnoho lidí si vybere smrt, protože jejich tělo je příliš staré nebo příliš nemocné, ale když zemřou, mohou vytvořit nové, většinou pětimenzionální tělo. Pokud vaše vědomí stouplo k Páté dimenzi, na smrti těla nebude záležet. Budete v 5D. Myslím, že mnoho ze seniorů zvolí smrt jen proto, aby mělo nové tělo. Vím, že tu zůstanu v tomto těle mnohem déle - což mě neznepokojuje - ale je to moje volba, kterou jsem učinila. Ti, kteří se rozhodnou projít procesem smrti, se buď rozhodnou vrátit do páté dimenze Gaii, nebo, pokud jsou hvězdná semínka, mohou se rozhodnout vrátit domů. Mnozí z nás, kteří pomáhají tomuto vzestupu, jsou semena hvězd odjinud ve vesmíru. Jsme starodávné duše a absolvovali jsme to několikrát.

Proto se můžeme rozhodnout vrátit do hvězdného systému, ze kterého jsme přišli. Rozhodli jsme se přijít sem na Zemi, abychom pomohli lidstvu v procesu vzestupu - abychom probudili lidi jakýmkoli způsobem. Jakmile se však naše mise dokončí, můžeme se rozhodnout vrátit se domů. Všichni máme své vlastní jedinečné dary, které pomáhají procesu vzestupu. Nemusíte být vůdcem, autorem ani učitelem. Mnoho lidí je držitelem kmitočtů - prostě umí udržet tuto vyšší frekvenci a odvádějí skvělou práci. Ve skutečnosti mnoho lidí netuší, že to dělá, ale začnou se probouzet a pochopí to.

Sue: Ano, myslím, že mnoho lidí je držitelem kmitočtů pro Gaiu. Náš svět je však v takovém nepořádku - způsobili jsme planetě tolik škod. Jak si myslíte, že to bude vyřešeno?

Vidya: Myslím, že v jistém smyslu je to již rozhodnuto. Záleží na tom, jaké zprávy chcete sledovat. Pokud sledujete hlavní zprávy, vše, co slyšíte, jsou všechny strašné věci, které se dějí. Ale pokud sledujete nezávislé novináře a duchovní učitele, říkají mnohem pozitivnější věci.

Ale tyto změny budou nějakou dobu trvat. Je to velmi podobné jako při čištění. Zpočátku dochází k reakci - odchází všechny odumřelé bakterie a toxiny a cítíte se strašně. Ale všechno by mělo vyjít na povrch - a to je přesně to, co se nyní děje. Policejní brutalita, rasismus nebo kontrola big farmy není nic nového. Pokračovala po celá desetiletí a v některých případech po tisíciletí. To vše vychází na povrch, aby to lidstvo mohlo uvolnit a vzestoupit. Je to prostě nezbytná přechodná fáze, ve které jsme nyní. Aby byla uzdravena a osvobozena, musí být odhalena veškerá tma, protože s námi nemůže jít do páté dimenze.

Sue: Moje kniha vypráví o utrpení, které jsme na Gaii způsobili, a jak se zdá, narodili jsme se v utrpení.

Vidya: Proces hojení začíná, když začnete vědět, že máte historii utrpení. Život ve třetí dimenzi trpí. Ale když stále vyprávíte svůj příběh o utrpení všem svým přátelům, lékaři a všem ostatním, které znáte, ztotožňujete se s tímto příběhem o utrpení a věříte, že "to je to, kdo jsem." - A to je okamžik, kdy musíte pochopit, že to není to, kým jste. Je to jen příběh - a zaměřením se na něj vás udržuje v utrpení. Zapomínáte, že jste duše, která prožívá tuto zkušenost utrpení a že ji můžete zastavit opuštěním její historie.

Karma je realita. Každý život nám dává příležitost vyrovnat chyby, které jsme udělali v minulých životech. Mnoho uzdravení, která dělám s lidmi, souvisí s věcmi z minulého života, které přinesli. Mnozí to nevědí. Součástí léčivé práce je pomoc pochopit, proč procházejí obtížnými zkušenostmi. Že je to příležitost vyřešit karmu.

Sue: Myslíš si, že v tuto chvíli je inkarnováno tolik duší, protože je to poslední příležitost k provedení této vnitřní práce?

Vidya: 26 000 let je dlouhá doba na čekání na další příležitost Vzestupu! Je důležité zaměřit se na to, co je pozitivní, a přestat sledovat hlavní zprávy. Jsou opravdu schopní držet nás ve strachu a zoufalství. Musíme si držet naši vibraci na nejvyšší možné úrovni, a zároveň se zaměřit na léčení, a neutíkat, když se objeví něco nepříjemného. Toto je čas pro vnitřní reflexi, nikoli pro vnější rozptylování. Musíme vyřešit tmu. Nemůže jít s námi. Pamatujte, že pokud k tomu dojde, je to protože to děláte dobře. Můžete čelit zranění, kterému jste nemohli čelit, když se to stalo.
Je to opravdu o učení o sebe-lásce a nevěřit poselstvím vašeho vnitřního kritika.

Pracovníci Světla jsou opravdu dobrosrdeční lidé, ale tolik prožívají vlastní bezcennost. Ale když s nimi pracuji, vidím velkolepou duši - slavnou, starověkou, mocnou duši - zachycenou v tomto malém těle a cítím, že s nimi něco není v pořádku. Je to jen trojrozměrný odpad, který převzali. Jde o to, aby ho nechali jít a uvědomili si, že jsme tyto slavné multidimenzionální bytosti.

Mnoho lidí, kteří nechtějí dělat svou hlubokou vnitřní práci, zkouší duchovní řešení, ale tak to nebude fungovat. Nakonec vás věci dohoní.

A je pravda, že svět v tuto chvíli v podstatě kolabuje - az tohoto důvodu je opravdu důležité kolem sebe vyvinout silnou sféru světla a lásky, zejména když chodíte na veřejnost. Světlo Ducha svatého. Vás zaplňuje, obklopuje a chrání. To vás udržuje ve vyšším vědomí, když vystoupíte, takže vás neovlivňuje strach, zlost a zoufalství ostatních.

Sue: Od chvíle blokování je moje hlava je mnohem jasnější. Netušila jsem, že se vznáším v bublinách jiných lidí.

Vidya: V mé knize Triumf světla jsou informace, že skutečná spiknutí existují - a ve skutečnosti se vracejí tisíce let, počínaje nepřátelskými galaktickými entitami, které přišly na planetu a začaly zasahovat do rozvíjející se lidské rasy.
Byly také některé velmi pozitivní galaxie, ale nepřátelští tvorové měli velmi výkonné vybavení AI a byli schopni do velké míry převzít kontrolu nad lidskou rasou z vnitřních říší Dolní čtvrté dimenze. Stručně řečeno, pomohli vytvořit specifické genealogie lidí, kteří se stali známými jako Kabala, Ilumináti, Deep State nebo stínová vláda. Lidé v těchto pokrevních rodinách se považují za nadřazené zbytku lidstva a že jsou tu proto, aby nám vládli.

Mají velkou kontrolu nad většinou vlád na světě, zdravotními systémy, médii a zábavním průmyslem. Také infiltrovali většinu náboženství a vzdělávacích systémů. Kniha o nich je součástí mého poslání.
Ti z nás, kteří jsou světelnými pracovníky, by měli vědět, z čeho se probouzíme a proč jsme tady.
Dokonce i reinkarnační systém byl zkreslený, takže jsme se museli znovu a znovu inkarnovat; a když se znovu narodíme, stane se to bez jakékoli paměti o našich minulých životech nebo toho, co jsme se z nich naučili. Jsme zaseknutí tady a brzdíme náš vývoj.

Kabala je pevněji zakotvena na západě, zaměřená více na materiální cíle, buddhisté a Hindové obvykle vyrůstají s duchovní dimenzí života. Je to součást toho, kým jsou.
Mnoho lidí na východě se také probouzí.

Sue: Samozřejmě se zdá, že svět již není bezpečným místem. Ale co říkáte lidem, kteří se opravdu nechtějí pustit z toho, jaký byl život?

Vidya: Starý bezpečný svět zmizel. Všechno je u konce. Zasaďte semínko, ale pokud vás začnou tlačit pryč, jděte pryč a prostě je milujte. To je jediná věc, kterou můžete udělat. Je to jen strach.
Naučila jsem se důvěřovat svému vnitřnímu poznání všeho, co se v současnosti děje na tomto světě. Jednoduše dávám informace, které čtu a slyším, na stůl, a postupem času mi moje vnitřní znalosti umožňují poznat, co je pravděpodobně pravda. Spolu s faktickými informacemi o spiknutí existují také všechny druhy konspiračních teorií. Obecně doporučuji lidem, aby byli o těchto informacích informováni, aby je přijali - ale není nutné jít do tmy. Udržujte rovnováhu a zaměření.

Opona se tenčí. To vše je součástí toho, co se děje ve čtvrté dimenzi. Proto stále více lidí získává informace z neviditelných zdrojů. Ti z nás, kteří jsou na vyšších úrovních čtvrté dimenze, na naší cestě do páté dimenze opouštějí oponu.

Probouzení se je těžká práce. Ale máte vše, co potřebujete a na druhé straně je od vašich průvodců tolik pomoci, Vzestoupení Mistři a Andělé. Můžete je kontaktovat. Jste pracovník Světla, ale pravděpodobně také světelný válečník, protože k tomu jste se zaregistrovali.

Zdroj: https://svetinus.ucoz.ru/news/intervju_o_priblizhajushhemsja_zolotom_veke/2020-07-09-2551

Zpět