3947 Sférické drony Taygety Cosmic agency

[ UFO ] 2022-12-29

Mari Swaruu
Již tisíce let lidé po celé Zemi hlásí, že viděli neidentifikované létající objekty, a z nich zdaleka nejčastější je malá koule, která je většinou vidět na obloze jako jasná hvězda v noci nebo jako stříbřitá hvězda či bílá svítící tečka ve dne. Mohou být viděny zcela nehybné, statické nebo pohybující se libovolnou rychlostí a v noci je lze snadno zaměnit za planetu, například Jupiter nebo Venuši, dokud se nezačnou pohybovat. Ve dne je lze zaměnit za meteorologický balón nebo obyčejný hračkový balónek s heliem, který unikl z dětské ruky, zejména pokud má tato hračka stříbrnou nebo chromovou barvu. Na obloze mohou zůstat nehybné po mnoho hodin, někdy i celou noc, ale přes den se tak děje jen zřídka, protože nemohou používat hvězdy jako maskování. Přes den mají tendenci se pohybovat pomalu a využívat mraky jako úkryt nebo maskování, kdykoli to jde. Pokud jsou dostatečně blízko, lze je spatřit v plné podobě jako bílé nebo stříbrné koule.

Na noční obloze se mohou nacházet na místě, kde by lidé očekávali, že uvidí Venuši nebo Jupiter, a pokud je člověk obeznámen se správnou polohou jednotlivých hvězdných objektů podle jejich umístění a ročního období, může být schopen spatřit dron jako něco, co by tam nemělo být. V noci může dron jako maskování využít také vzdálená světla městského kopce v pozadí a jeho pohyb maskují také semafory na tamní komunikaci. V noci mohou být také vidět jako velké nebo malé hvězdy, které se rychle pohybují daleko nebo blízko ve velkých výškách, a většina lidí si je plete s jednoduchými lidskými satelity ve vesmíru nebo s Mezinárodní vesmírnou stanicí. Tento typ dronů přirozeně nevydává žádné světlo. Využívají vysokoenergetický elektromagnetismus, který působí proti gravitaci. Elektromagnetický toroid, který generují a v němž jsou ponořeny, má tendenci přehřívat atmosféru kolem nich do té míry, že začne zářit jako plazma. To je nežádoucí vedlejší efekt, který prozrazuje přítomnost dronu. Tímto nežádoucím vedlejším účinkem trpí i větší hvězdné lodě, když operují v zemské atmosféře. Barva této plazmy se mění v závislosti na teplotě atmosféry, nadmořské výšce a úrovni vlhkosti, ale mění se hlavně v závislosti na frekvenčním výkonu vlastního antigravitačního motoru dronu a na tom, jak reaguje s okolním vzduchem. Tyto drony většinou operují samostatně, ale lze je také vidět pracovat ve dvojicích nebo malých skupinách, stejně jako ve velkých rojích. Lze je také vidět v nejrůznějších formacích s libovolným počtem.

width=

Po dronech samotných nebo v párech je nejčastější formací neorganizovaný roj, kde se pohybují mezi sebou nebo všichni společně bez zjevné logiky. Běžně je lze také spatřit, jak na obloze vytvářejí řadu světel nebo se pohybují v rozložené formaci nebo ve tvaru písmene V. Lze je však spatřit kdekoli a téměř v jakékoli formaci a často je lze zaměnit za světla většího UFO, jako by šlo o jeden větší objekt. Pokud drony operují ve dvojicích, obvykle zkoumají oblast nebo místo, které pro ně může být nebezpečné. V lidském pojetí jde o vedoucího dron a jeho křídlo, které mu kryje záda, přičemž každá rasa může používat i drony různých tvarů (téměř jakéhokoli), včetně disků. Z hlediska tvarů jdou ale často ještě dál, protože mnoho ras může používat drony ve tvaru lidských letadel, vrtulníků, aut a dokonce i motorek. Poslední jmenované jsou kupodivu poměrně běžné a byly dokonce odsouzeny lidmi, jako je Salvador Freixedo. Tyto drony ve tvaru motocyklu se prý mohou pohybovat po zemi, s hlukem motoru a podobně, a pak se někde otočit a zmizet. Rádi napodobují motorky, protože jsou rychlé a proklouznou. Lidé jsou méně podezřívaví.

Ačkoli dron může fyzicky nabývat téměř jakéhokoli tvaru, zde se bude dít to, že dron, například Taygetský kulový, kolem sebe vytvoří hologram lidského vozidla, aby zamaskoval svou přítomnost, když se potřebuje přiblížit k sledovanému cíli, a také k tomu bude generovat příslušný hluk. Dělají to hlavně ve dne, ale mohou tento trik použít v kteroukoli denní či noční dobu, protože ne vždy se jim podaří vygenerovat úplnou neviditelnost.

Musím na tom trvat nebo vás varovat. Na Zemi není vždy to, co je venku, takové, jak se zdá. Každá hvězdná rasa a také lidská vláda používá drony především ke sledování, monitorování oblasti nebo zájmové osoby. Drony jsou často ozbrojené a mohou být použity k zapojení do konfliktu. Mají také nejrůznější senzory a jsou vybaveny i k odebírání fyzických vzorků, například z chemického materiálu letadla nebo organické tkáně. Některé drony, například Taygetské, jsou vybaveny také vlečným paprskem.

Drony společnosti Taygeta pod sebe často spouštějí kabel, který zavěsí sadu senzorů mimo vysokoenergetický toroid, na němž se nacházejí, aby bylo možné provádět přesnější měření. Při takovém pohledu si je lidé ještě více pletou s obyčejným meteorologickým balónem. Když odebírají vzorky z nějaké oblasti, dělají to obvykle pro vědecké účely a jejich tři hlavní analytické přístroje jsou analyzátor energetických frekvencí matrice, laserový spektrometr a chemický analyzátor s plným spektrem.

Jedním z nejzřetelnějších a nejběžnějších využití těchto dronů je tisk kruhů v obilí. Ačkoli existuje mnoho důvodů pro tisk takových kruhů a tvarů, hlavním je umístění dočasného označení času a prostoru, jako je křížek na stěně jeskyně, kterou někdo zkoumá. Symbol (jakýkoli) se tiskne do pole, aby posádka vesmírné lodi mohla určit, zda se vrátila na stejné místo a do stejného času odletu, vzhledem k příhodné konečné životnosti kruhů v obilí. Používají je především jako značky pro sebe a ostatní lodě při skocích v čase nebo cestování v čase, nebo když potřebují značku z jakéhokoli důvodu. Většina z nich nikdy nebyla určena lidem, jsou to ET komunikující s ET a nedotknutelné rasy to dělají. Musím však říci, že dnes jsou kruhy v obilí tisknuty nebo vytvářeny po celém světě mimozemšťany téměř z jakéhokoli důvodu nebo motivu: od časových značek, údajných aktivátorů DNA až po prostou zábavu, aby viděli, co s nimi lidé dělají. Někdy jen pro zasmání. Jak tedy vidíte, drony se používají téměř k jakémukoli účelu a jsou to v podstatě malé bezpilotní vesmírné lodě. Obvykle opouštějí větší hvězdnou loď s posádkou (svou mateřskou loď), kde jsou uloženy v řadě a v dlouhých trubkách, obvykle v oblasti přídě větší lodi, jako je těžký křižník třídy Toleka, ale většina dronů tohoto typu, jako je Taygetský kulový, má plnou mezihvězdnou schopnost, takže mohou operovat téměř odkudkoli sami a daleko od domova. Tento typ dronů má plnou umělou inteligenci a sám se rozhoduje v terénu a může být ovládán na dálku z místnosti uvnitř větší hvězdné lodi s posádkou. Mají plnou telemetrii a posádka jejich mateřské lodi může dron navádět a sledovat jeho činnost a videopřenos v reálném čase.

Anatomie sférického dronu Taygeta
Taygeťané používají 3 typy dronů. Většinou jsou všechny sférické a liší se pouze velikostí a kapacitou. Ty nejmenší jsou přenosné a zpravidla je používá jednotlivec v terénu k získání taktického situačního přehledu týmu speciálních operací, lidově řečeno. Používají je pozemní pracovníci a jsou velké asi jako baseballový míč, i když některé mohou být velké jako basketbalový. Druhý typ není příliš rozšířený a jedná se o sférické hvězdolety, které mohou dlouhodobě operovat samostatně v hlubokém vesmíru. Jejich velikost se značně liší, ale může být velký jako jakákoli hvězdná loď s posádkou. Nejčastěji používaným taygetským dronem je ten, který se chystám podrobně popsat.

width=

Je to dokonalá koule o průměru 110 centimetrů neboli 43,30 palce. Má vnější plášť neboli trup z polymorfní titanové slitiny, který lze vyléčit nebo opravit, když utrpí menší až střední poškození. V jeho geometrickém středu se nachází vysoce účinný energetický reaktor s krystalickým jádrem s nulovým bodem jako zdrojem energie. Tento reaktor má velikost velkého melounu. Reaktor nulového bodu je umístěn uvnitř dalšího ochranného štítu, v němž se nacházejí všechny jeho nezbytné funkce a subsystémy, jako jsou chladicí subsystémy a subsystémy řízení energie. Dále, popisováno zevnitř ven, jsou řídicí systémy rotujících turbín a pak protiběžné sférické turbíny, které používají supravodivou kapalinu na bázi obohacené rtuti, která je podobná, ale ne zcela stejná jako červená rtuť. Tyto vnitřní rotující koule vytvářejí počítačem řízený elektromagnetický vír ve tvaru toroidu, který pohání plavidlo tím, že kolem něj vytváří gravitační deformaci, podobně jako u větších kosmických lodí. Tento motor také umožňuje dronu zcela změnit jeho vnitřní frekvenci, což mu umožňuje kdykoli skočit do hyperprostoru.

Po sférických turbínových motorech a jeho vnitřním plášti se další prostor skládá z několika stíněných oddílů obsahujících senzory a řídicí systémy a podsystémy umělé inteligence dronu. Hned pod ochranným pancéřovým pláštěm pak najdete senzory umístěné po celé délce jeho trupu, ale hlavně na rovníku koule. Zde je také umístěna výzbroj dronu, která je zatahovací a po většinu času není vidět. Výzbroj se obvykle skládá ze čtyř plazmových kanónů, jejichž síla nebo energie je přiváděna přímo z centrálního reaktoru a má poměrně značnou ničivou sílu. Navzdory svým bojovým schopnostem se tyto bezpilotní letouny k těmto účelům používají jen zřídka, protože jejich primárním účelem je sledování a obecný přehled o situaci pro posádku velké pilotované kosmické lodi na vysoké oběžné dráze Země. Drony se používají ke sledování, monitorování a studiu téměř čehokoli, včetně všeho, co se děje na Zemi, případně na jakékoliv jiné planetě, o jejíž studium nebo pozorování mohou mít zájem. Nejdůležitější funkcí těchto typů dronů je monitorování a sledování hvězdných semínek mimozemské rasy za účelem jejich ochrany a vedení, jak bylo dohodnuto před jejich vstupem do života na Zemi, ale jsou pro hvězdná semínka neinvazivní nebo co nejméně invazivní, v závislosti na situaci. Tyto drony nejsou nepřátelské. Nesou velmi láskyplnou a vůdčí energii. Nikdy se jich nebojte. Důvěřujte svým emocím a pocitům, které z nich máte, kdykoli je spatříte. Je pravda, že negativní rasy také používají drony, ale sféry používají jen zřídka. Jsou to vaši malí přátelé a společníci. Jsou malým poselstvím: ʺJsme tady a dáváme na vás pozor.ʺ Vždycky se snažte, abyste byli v bezpečí. V jednom z dalších videí, na kterých pracuji, uvidíte a pochopíte praktické využití těchto dronů, protože se s vámi podělím o soubor zajímavých výzkumných zjištění, s nimiž se posádka Toleka nedávno setkala, o tom, jak energetická realita Matrixu na Zemi reaguje na myšlenky, frekvence a emoce lidí.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/drones-esfericos-taygeteanos

Zpět