3869 Spin se změnil Jenny Schiltz

[ Ezoterika ] 2023-02-11

Možná jste si všimli, že se cítíte trochu jinak. Možná i trochu jinak vypadáte. Došlo k jemnému, ale zřetelnému posunu.

Nedávno jsem požádala svůj tým, aby mi vysvětlil, co se děje, protože mnoho mých klientů také zaznamenalo posun. Někteří to pociťují jako obrovskou úlevu, zatímco jiní se cítí naprosto ztracení a ubití. To se dalo očekávat, protože každý se nacházíme v jiné fázi růstu a vývoje své duše. Mysl může chtít srovnávat nebo kategorizovat, ale to nám moc nepomůže. Každý jsme na své vlastní cestě, s vlastní historií, pochopením a smlouvami. Můj tým vysvětlil, co se děje, tím, že se změnil spin našich buněk. Ukázali mi lidské tělo, jehož vnitřní spin se pohyboval jedním směrem, a nedávno se změnil a začal se točit směrem opačným.

Ukázali mi, že uvnitř lidské formy se traumata, nemoci a špatně nastavené myšlenky a vzorce na nový spin převést nemůžou. Zůstaly se točit starým způsobem. Viděla jsem obraz těla jako celku, které se točí jedním směrem, a všech našich ʺvěcíʺ, které se točí směrem opačným. Výsledkem je, že vše, co se netočí novým způsobem, je nuceno vystoupit na povrch. Už se to nemůže skrývat. To, jak to může vypadat, jsou fyzické problémy, někdy se jich projevuje více. Někteří zjišťují, že se potýkají s významnými zdravotními problémy. Ty tu byly vždy, možná spící, ale nyní vystoupily na povrch, aby byly viděny a bylo o ně postaráno. S tím přichází výzva pro naše přesvědčení o zdravotnickém systému. Ti, kteří vyznávají striktně západní medicínu, se mohou cítit zneuznaní a hledají alternativní opatření. Ti, kteří jsou striktně alternativní, mohou zjistit, že jsou nuceni vyhledat západní lékařskou pomoc. (Ne všechny bolesti jsou příznaky vzestupu, některé jsou varovnými signály, že v těle není něco v pořádku). (pozn. stejně jsme hologram, tak to prostě problikněte)

Nejde jen o fyzické nesoulady, které se zvyšují, ale i o nejistoty, stud, vinu a traumata, která v sobě chováme. Ty doslova nelze přenést do nového. Všichni jsme vyzváni, abychom své věci nejen ʺviděliʺ, ale také uzdravili a posunuli se za ně. Dokud toho nebudeme schopni, budeme i nadále zažívat nesoulad v našich formách a v naší realitě. Ukazovat se nám budou i špatně nastavená přesvědčení a naprogramování. Každý z nás má na výběr, zda je sladí s pravdou zaměřenou na srdce, nebo zduální to, jak si myslí, že by to mělo být. Pružnost ve všech věcech je klíčová. Všude, kde máme pevně zakotvená přesvědčení, budou zpochybněna.

Můj tým řekl, že někteří se rozhodnou opustit tuto inkarnaci, protože vše, co vyplouvá na povrch, je prostě příliš. Možná také uvidíme více lidí, kteří budou psychicky bojovat, a s tím spojený nárůst domácího násilí, zuřivosti na silnicích, násilí se zbraněmi atd. Dost lidí nemá dostatečné nástroje, aby mohli zpracovat, posunout a vyléčit vše, co bylo hluboko ukryto uvnitř. Soucit s druhými i se sebou samým bude naší největší silou, protože všichni budeme mít do určité míry chvíle, kdy se ʺztratímeʺ.

Po tomto rozhovoru s mým týmem se mi zdál zajímavý sen:

Nejmladší dcera kandidovala na nějakou politickou funkci. Je jí nyní 14 let a je tak neuvěřitelně jiná než její sestry. Myslí, vnímá a jedná jinak. To, co ji motivuje, je také úplně jiné. V mnoha ohledech je to normální teenager, který se jen snaží projít pubertou, ale ta odlišnost je citelná i v jiných ohledech. Ve snu se měla spolu s dalšími kandidáty setkat s novináři. Podívala jsem se na ostatní, měli připravené projevy, plakáty a poradce. Moje dcera měla jen svého otce a mě. Seděla tiše a čekala, až na ni přijde řada.

Okamžitě jsem si řekla - Panebože, ona neudělala nic, aby vedla úspěšnou kampaň! Podle mého vnímání to vypadalo, jako by se snažila jen napůl. Zeptala jsem se, proč ty věci neudělala? Copak nechce vyhrát? Dokonce jsem jí řekla: ʺ Jsi skvělá, ale jsi líná.ʺ Nic mi neřekla, jen se na mě zahleděla svýma modrozelenýma očima s výrazem ʺmáma je idiotʺ. Pokud máte teenagery, tenhle pohled znáte. Byla jsem tak frustrovaná. (pozn. později se tento pohled změní na ʺblbá, ale mojeʺ)
Rozrušený přistoupil můj manžel a řekl, že Maddie vede s 33 %; další kandidát s nejvyšším počtem hlasů má jen 12 %! Dcera se na mě podívá a věnuje mi malý úsměv. I ve snu jsem pochopila význam čísla 33 a začala se smát.)

Ze snu jsem se probudila ještě se smíchem a jasně jsem slyšela, jak můj nejvyšší aspekt říká: ʺCo bylo cestou, už nebude fungovat. Na všechno bude třeba se dívat novýma očima a novým srdcem. Nechte starý způsob odejít. Nic nebude stejné, a když se to bude posuzovat podle starých měřítek, bude to vždy považováno za nedostatečné. Přesto je to přesně tak, jak to má být.ʺ

Seděla jsem s tímto poselstvím a vidím, jak se starý způsob versus nový střetnou. Jsme vyzváni, abychom se osvobodili od toho, jak si myslíme, že by věci měly být, a dovolili jim, aby se s grácií posunuly. Čím více se odpoutáme a zaměříme se na nové, tím rychleji tímto monumentálním přepnutím projdeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/11/the-spin-has-changed/

Zpět