3848 Útěk z Matrixu 1 Cosmic agency

[ UFO ] 2022-12-14

Mari Swaruu
Abyste skutečně unikli z Matrixu, musíte žít život, který by pochopilo méně než 1 % lidí. Musíte si vytvořit svá vlastní a jedinečná kritéria a musíte být připraveni opustit přátele a rodinu, kteří vstupují do konfliktu s těmito vašimi vlastními a jedinečnými kritérii, abyste ochránili své vlastní hodnoty a svou integritu.

Buďte na ně milí a pamatujte, že nemají znalosti ani souvislosti, aby věděli, proč si myslíte něco jiného. Přestože vás vaši přátelé a rodina mohou mít rádi, mnohdy prostě nemají schopnost vás pochopit. Možná vás nakonec časem pochopí, nebo také ne. Milujte je takové, jací jsou, a pamatujte, že ne každý má stejné poslání duše.

width=

Musíte vědět, že čím více věcí máte společných s tím, co je společensky přijatelné a dohodnuté, tím více budete uvnitř Matrixu. To, že s něčím souhlasí naprostá většina, neznamená, že je to pravda nebo že se taková kolektivní pravda vztahuje na vás a na vaše vlastní hodnoty. Berte si a užívejte si z Matrixu, co se vám líbí, od toho je život, ale vždy s vědomím, že to není jediná pravda, že všechno je iluze, že všechno je tam falešné, kromě vás, kteří prožíváte zkušenost, kteří jste úžasná vnímající a univerzální bytost, která je vaší skutečnou vesmírnou identitou, fragmentem Všeho a zároveň Vším. To je to, co je skutečné.

Abyste v matrixu mohli žít a být šťastní, nebo alespoň správně fungovat, musíte žít ve dvou světech, chápat, jak funguje Matrix, co je společensky přijatelné, a zároveň čestně, pevně a důsledně prosazovat své vlastní hodnoty.

Jste nekonečně cenní, tak cenní, jak jen to jde. Nikdy na to nezapomínejte.
K tomuto tématu by se toho dalo říci mnohem více, budeme o něm hovořit o něco dále.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/https-www-youtube-com-watch-v-o-yndjft-3m-t-40s

Zpět