3803 Germain: Systém se rozpadá James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-01-25

Iluze se stále rychleji vytrácí. Společenství pracovníků světla, bojovníci za světlo: vy jste ti, kteří vytvářejí mizení této iluze, protože jste také jejími tvůrci. Vy všichni jste vytvořili tento systém, A vy všichni nyní také tento systém boříte jako Ničitelé systému. Vaše suverénní svoboda se vrací celému lidstvu, všem, kteří jsou na to připraveni. Budou na to všichni připraveni? Pravděpodobně ne. Ti, kteří se připravovali a pracovali přesně na tuto dobu v dějinách jsou nyní na pokraji uskutečnění Velké změny. Velká změna, o níž se mluví jako o Události, Slunečním záblesku - to vše je nyní v plném proudu. Nabírá na síle díky tvůrčím schopnostem vás všech, díky Božímu zdroji v každém z vás. Mnohé se stále odehrává v zákulisí. Ti, kteří mají oči k vidění a uši k slyšení, si uvědomují, co je za touto iluzí. Jste si vědomi reality, kterou vytváříte. Je vaše. A stejně jako jste vytvořili realitu třetí dimenze, vytváříte nyní realitu ve čtvrté dimenzi a páté dimenzi a ještě vyšší, jak budete pokračovat vpřed. Vy sami jste Stvořitelem ve svém nitru. Vy jste Zdroj. Zdroj je Stvořitel.

Probíhá přechod z jedné úrovně vědomí na jinou. Z jedné reality do nové reality. V této chvíli ho nic nemůže zastavit. Získalo to vlastní dynamiku. A nezáleží na tom, co síly temnoty nadále dělají, jak pokračují ve svých stejných programech, ve svém stejném plánu znovu a znovu a znovu. Pracovníci světla a Bojovníci světla, tento plán znají. Jakožto kolektivní vědomí této planety jste opět o mnoho kroků před nimi. Jsou i tací, kteří toho nejsou součástí nebo si toho nejsou vědomi, probuzení jako vy, ale to se také mění, protože světla se rozsvěcují všude v mnoha dalších jednotlivcích na celé planetě. A opět, probudí se všichni? Ne. Pravděpodobně opět ne. Ale je jich dost na to, aby přinesli obrovskou změnu, která přichází a je součástí tohoto vyjádření, dokonce i teď, když k vám všem mluvím.

Proto i nadále důvěřujte. Pokračujte v důvěře v plán. Ještě důležitější je důvěřovat sami sobě. Důvěřujte sami sobě, že jste tím, kým jste sem přišli být. Pracujete společně, abyste byli tím jediným velkým Zdrojem veškerého života zde na této planetě, v této sluneční soustavě, v této galaxii i mimo galaxie. Dovolte si být. Vše, co se děje kolem vás, neovlivňuje vás uvnitř, pokud to nedovolíte. Nic takového jako strach neexistuje, i když ti ze sil temnoty tuto myšlenku strachu stále šíří. Přenesli jste se přes to a uvědomili si, že strach je pouhý výraz, který vás drží dole, pokouší se vás držet zpátky. Ale vy jste jejich největším strachem, že probudíte sami sebe a probudíte všechny ostatní kolem sebe!
Pokračujte v tomto přechodu. Pokračujte v procesu vzestupu. A co je nejdůležitější, věřte sami sobě, až jím budete procházet. Věřte sami sobě, že jste opět ti praví.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/25/saint-germain-the-system-is-being-busted-wide-open/

Zpět