3747 Být v energii Nové Země Terry Andrews

[ Ezoterika ] 2023-01-18

V uplynulém týdnu mě intuice vedla ke zkušenosti, o kterou se chci podělit. Nedávno jsem na internetu slyšela, jak někdo říká, že se setkáme s členy našeho kmene duší. A já si pomyslela, že by to bylo hezké, zajímalo by mě, kde? A pak jsem tuto myšlenku rozšířil
A: budeme se setkávat i s lidmi, kteří vědí, o čem mluvíme. Pak jsem na projížďce na kole uviděl mladého muže, který stál ve vrbičkách u rybníka a říkal: ʺV určitém okamžiku si člověk řekne: Jak dlouho to chci ještě dělat? - Tohle je moje práce. ʺ
Říkal jsem si, jestli je v pořádku, protože jsem kolem nikoho jiného neviděl, ale pak jsem uviděl dalšího mladíka, tak jsem jel dál.

Když jsem se po nějaké době vracel kolem nich, byl jsem silně veden k tomu, abych se zastavil a podíval se, co dělají. Ukázalo se, že stříhají štíhlé vrbové výhonky pro uměleckou instalaci na nadcházející akci k oslavě energie Bohyně. Pronesl jsem poznámku o tom, že energie Bohyně se nyní vrací, a tvář tohoto mladého muže se rozzářila. ʺProto to děláme, ʺ řekl. Tak jsme si ještě chvíli povídali a on mi řekl, že žil po celém světě a teď se usadil tady kvůli všemu, co se tu děje. Vyprávěl mi o některých věcech, na kterých se podílí. Pak se zeptal, co dělám já. Rozhodl jsem se mu to říct: Já vytvářím naši Novou Zemi.

Ve velkém gestu si okamžitě sundal baseballovou čepici, položil si ji na srdce a řekl mi, že je se mnou na sto procent. Energie jeho gesta byla ohromující a já ji cítil celou svou bytostí. Když věci prožíváme jako energii, zesilují se. Můžeme cítit pravdu. Můžeme cítit spojení. Můžeme cítit integritu druhého člověka, který se také ubírá stejným směrem. Dveře se otevírají. Světlo září ještě jasněji. Naše nová Země se rozšiřuje. Jen toto jediné gesto bylo tak výmluvné a všeobjímající.

Když jsem odjížděl, pomyslel jsem si: Takhle se setkáme s naším kmenem duší? Náhodná setkání, při kterých jsme vedeni k tomu, abychom se zapojili? Pravděpodobně se to bude dít nejrůznějšími nečekanými způsoby. Rozhodně bude zábavné sledovat, jak to bude probíhat.
Vložení se do energie Nové Země vytváří Novou Zemi kolem nás. Až budeme prožívat posuny, které se odehrávají, nezapomeňte se do nové energie a nového prostoru vžít se svým záměrem. Nyní jsem v Nové Zemi. Jsem součástí Nové Země. Vytvářím ji. Mé srdce je otevřené a připravené na tuto zkušenost. Vnímejte, jak se při vyslovování těchto slov rozšiřujete. Vyjádření našeho záměru tímto způsobem nás může pozvednout do vyšších frekvencí, což je nyní důležité, protože se stále pohybujeme tam a zpět mezi starým a novým. Vložením se do energie Nové Země vytváříme kolem sebe Novou Zemi.

Neste tuto energii vědomě. Zvažte nové přístupy a nová řešení. Otevřete se přicházejícímu vedení. Přivítejte všechno nové světlo. Spojte se s tím, kým se stáváte. Tvořte vším, co děláte. Vydejte ze sebe to, co chcete vidět a zažít. Chystáte se na trh? Přivolejte kolem sebe energii Nové Země a uvidíte, co se stane. Dovolte jí, aby vás zahalila do svého kouzla. V okamžiku, kdy se zbavíme starého, jsme noví. Je to klíčový okamžik transformace. Dýchejte a vnímejte, jak vaše buňky bzučí evolucí. Vesmír vám nabízí velké gesto a vzdává vám hold za to, že jste se rozhodli vydat se touto cestou. Ruku na srdce, je s vámi na sto procent. Všechno se tu děje, ve vás i kolem vás, v nás i kolem nás, když přijímáme svou svrchovanou schopnost tvůrců, když se posouváme do vedení a přitahujeme plášť své rodící se pravdy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/18/being-in-the-energy-of-new-earth/

Zpět