3733 Skutečný význam COVID - vojenská operace Cosmic agency

[ UFO ] 2020-06-11

Anéeka: Nejprve řekni, že všechno se mění den ode dne, jak přicházejí informace. Musíme tedy nechat dveře otevřené novým aktualizacím.

Robert: Dobře. Máte více informací o distancování? Vždy kladou důraz na odstup lidí. Je to pro satelity, geolokaci lidí?

Anéeka: Kdyby tam byly viry, tak je to k ničemu, roušky taky ne, protože mimo jiné zvyšují CO2 a to způsobuje, že se tělo dostává do stresu a snižuje imunitu a stávají se náchylnými k infekcím dýchacích cest a dokonce podporuje rakovinu, protože je spojena s nedostatkem kyslíku v těle.
Ano, k tomu to slouží, aby je satelity mohly přečíst. Pokud jsou příliš blízko, cedule je zalepená a nemohou dobře číst, kolik lidí je tam shromážděno. Proto nechtějí, aby se sešlo příliš mnoho lidí.

Robert: Dává to smysl, to je pravda. Masky zabraňují správnému proudění kyslíku do těla a tím zvyšují stres. A nyní z dronů s reproduktory vypouštějí hesla o distancování a karanténě, aby si lidé v každém okamžiku pamatovali, v jaké situaci se nacházejí.

Anéeka: Protože mají masku, může se to hodit, aby je ty drony nepoznaly. Neumějí držet baseballovou pálku.

Robert: Ano, ale čip už máš zavedený a s číslem mobilního telefonu už vědí, kdo jsi. Říká se, že Španělsko se vrátí do normálu za dva měsíce.

Anéeka: To se říká, ale po dvou měsících zase řeknou, že zbývají tři týdny, pak další čtyři.

Robert: Víte, jestli bychom mohli pomocí frekvencí sestřelit ty drony?

Anéeka: Nejprve musíte přečíst frekvenci dálkového ovladače.
5G nezpůsobuje COVID 19. Používá se k aktivaci nanotechnologií, ale sama o sobě také ničí buňky a způsobuje nespočet problémů u všech živých bytostí, dokonce i popáleniny, a měla by být zcela odmítnuta, ale není příčinou COVID 19. Příčinou jsou média. Lži a další lži v médiích.
To, co lékaři najdou, je jen chřipka a tam se toho dotknou. To, co vidí v laboratořích, je také zmanipulované. V oficiálních médiích už nemohou věřit ničemu. Není to ani 5G, všechno jsou média. 5G přechází jako něco odděleného, ale souvisejícího spíše jako po vakcínách a čipu. Aniž by bylo vyloučeno, že se používá jako zbraň na izolovaných místech, protože záření vyvolává stejné příznaky jako chřipka.

Robert: Máš pravdu, ano. Dík. Co si myslíte o těch, kteří se dobrovolně nechají očkovat?

Anéeka: Jsou prakticky mrtví. To je jedno, protože i to je zmanipulované. Nedají jim nic, nebo jen píchají vitamíny a pak řeknou, že vakcína je úspěšná. A ty, které dají masové populaci, je satanská vakcína se smrtící nanotechnologií.

Robert: Ano, pokud nevědí, kdo to byl. Ten bod je zajímavý. Dobrovolníkům naočkují jednu věc a obyvatelstvu jinou, zajímavou.

Anéeka: Jasně. Také lidé nebudou mít nějakou dobu žádné nepříznivé příznaky.

Robert: To proto, aby mohli ostatním říct, že se nic neděje.

Anéeka: Přesně! A pak budou hromadně padat.

Robert: Ok, takže konečným cílem je hromadné očkování, ne 60 Gigahertz 5G nebo virus.

Anéeka: Přesně tak. Je to vakcína a vyžaduje větší kontrolu. Samotné 5G NEZPŮSOBÍ COVID 19. Jde ale o kontrolu populace pomocí čipu kvůli objemu informací, které 5G zpracovává, a celkovému planetárnímu pokrytí.
A to samo o sobě vyvolává příznaky jako chřipka nebo COVID 19. Což znamená, že nevylučuji, že se na některých místech používají jako energetická zbraň k tomu, aby lidé onemocněli, a pak se říká, že je zde velká epidemie COVID.

Robert: Znáte důvod toho názvu COVID 19? Swaruu řekl, že je to jako název vojenské operace.

Anéeka: Ano. Tajná operace Virus hrozící zničením - 2019 COVID - 19

Robert: A jak to, že si toho vlády nevšimnou? Kdo vládne, nadnárodní společnosti?

Anéeka: Je zajímavé vidět, že bylo zákonem zakázáno říkat slovo virus nebo koronavirus, všimněte si, že to už nikdo nepoužívá. Teď je to COVID 19. Je to proto, že to není virus.

Robert: Máš pravdu a co podle lékařů znamená COVID 19?

Anéeka: Jde jen o to, že před implementací COVID 19, což je vojenská operace, ne pandemie (to říkají lidem), nejprve dostanou své loutky k moci v každé zemi na světě, prostřednictvím svých tajných společností a svých svobodných zednářů.
Slyšela jsem podle lékařů různé verze, proč se tomu říká COVID 19, ale to není ten pravý důvod shora. Moje informace pocházejí přímo ze zdrojů, které to potvrzují. Třípísmenná agenturní písma.
Jestli chtějí doktoři těm písmenům dát jiný význam, je to na nich, ale je to zase další vrstva lží. Od února, během Nevadské konference UFO, Jordan Maxwell řekl, že název corona virus znamená vojenskou operaci. On měl pravdu.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/el-verdadero-significado-de-covid-19-significa-una-operacion-militar-aneeka-de-temmer

Zpět