3732 Nanotechnologie ve vakcínách a její deaktivace Cosmic agency

[ UFO ] 2020-11-06

Swaruu D´Jedi Ronin

Swaruu (9): Mám výsledky svého výzkumu nanotechnologie použité ve vakcínách a způsoby její deaktivace. Už vím, že všichni lékaři na Zemi, nebo 99,99 % z nich, konspirátoři i matrixovci, tvrdí, že virus existuje, že existuje důkaz, že byl vyroben v laboratoři, že má tři vložky DNA. Vím, že vlády nikdy nepřijdou a neřeknou, že to byl podvrh, ať už to vědí nebo ne, neřeknou to.
Co to je? Jsou to média, ale lidé tomu nevěří. Nevěří, že je možné to dát dohromady, ale je to možné. Začali jsme tedy zjišťovat, zda to není 5G, ale Anéeka provedla studii a ukázalo se, že místa s vysokou nákazou COVID 19 neodpovídají místům s velkým výskytem 5G. Také jsme viděli, proč se už neříká koronavirus, ale COVID 19, protože USA z nějakého důvodu, který stále nemohu najít, zakázaly spojovat slovo virus s tím, co se děje.

To je samo o sobě nejen podivné, ale i docela objevné, protože podle odborníků se COVID 19 vztahuje k vojenské operaci, jak už víme. Sám Jordan Maxwell řekl, že slovo corona znamená také toto. Pak začneme spojovat nejen 5G, které, jak vysvětluje Anéeka, může mít frekvenci 3 gigahertzů, 27 gigahertzů, 60 gigahertzů a mnoho dalších frekvencí. 5G má tedy různé podoby.

Všechny formy 5G a 4G a 3G, Wifi a jakýkoli jiný druh elektromagnetického záření způsobují vážné poškození zdraví, včetně příznaků podobných chřipce, takže to JE spojeno s 5G, protože se zvýšilo množství celkového záření nejen v bodech na planetě, ale jako celek, po celé planetě. Ale to, co se děje v rámci celé akce COVID 19, není jen 5G.

Existuje ještě jeden high-tech prvek, o kterém ví jen málokdo. Široká veřejnost to považuje za sci-fi nemožnost, a to je nanotechnologie ve vakcínách. Jak již bylo řečeno, odmítněte vakcínu za každou cenu. Vakcíny obsahují těžké kovy a nanotechnologie nejméně od roku 1997. Lidé uznávají těžké kovy pouze jako konzervační látky pro vakcíny, to je výmluva.
Důvodem přítomnosti kovů ve vakcínách je nejen zvýšení reaktivity lidského těla na komunikační technologie jakéhokoli druhu, ale obsahují i nanočástice. Jakmile se těžké kovy dostanou do těla, není možné je dostat ven, natož pomocí nanotechnologie. Řeknou vám, že existují léky, ale jsou paliativní. Nevidím žádné důkazy o účinnosti.

Nanotechnologie se aktivují a ovládají na dálku pomocí sítí 5G. Stačí jakákoli komunikační síť, nejen 5G. Odlišuje se kapacitou přenosu dat pro pokrytí velkých požadavků, jako je kontrola velké lidské populace, která již byla očkována. Co se týče čipu, který bude součástí vakcíny, ať už ve formě kapsle nebo nanotechnologie v samotné látce, s největší pravděpodobností půjde o obousměrný čip, nikoliv pouze o jednosměrný. To znamená, že mohou ovlivňovat chování lidí, vkládat příkazy a myšlenky jako své vlastní, a to přímo do mozku.

Přinejmenším v simulaci, s nejlepšími údaji, které mám, to mohu jednoduchým způsobem zastavit a naučit, jak to zastavit pomocí domácích věcí, které jsou v dosahu téměř každého, a nemusím podrobně popisovat jak, protože návod už je na internetu. S domácím EMP. Přinesl mi úžasné výsledky při detekci a deaktivaci nanočástic. Na EMP jsou velmi slabé, přestávají fungovat. Také použití Faradayových klecí přináší výsledky při izolaci lidí od Gwenových věží. To je vše. Elektromagnetickým pulsem tyto nanočástice likvidujete nebo neutralizujete.

Robert: Jakou metodu jste vyzkoušeli?

Swaruu (9): Funguje při různých napětích, čím vyšší, tím lepší, ale i při nízkých napětích EMP deaktivuje, protože nanočástice jsou velmi slabé. Ve skutečnosti jsem netestovala metodu, ale pouze frekvence na ponorných modelech s počítači. V zařízeních, která produkují EMP. Ale to je to nejmenší, pokud má napětí nebo proud dostatečně silný na to, aby roztavil domácí žárovku, stačí to, nebo i méně. Jde o to, že všechny mé modely mají zřejmě stejný výsledek, jsou deaktivovány základním, nízkonapěťovým elektromagnetickým impulsem.

Robert: A jak to aplikujete na tělo, museli byste být uvnitř nádoby, je na internetu nějaký obrázek, abyste věděli, jakou má velikost a tvar? Detekuje to tento přístroj bez nanočipů? Víte, kde v těle jsou tito nanoroboti soustředěni. Vydrží vysoké teploty jako v sauně?

Swaruu (9): Tím, že si přejíždíte po celém těle, nebo ještě lépe, když si ho přiložíte na tělo. Přejedete přes celé tělo, nebo ještě lépe, když ho vložíte do Faradayovy klece, ale i to funguje, nic jiného. Nanočástice vydrží ještě víc, ale ne obyčejné EMP, ne lidské.

Robert: A jak poznáte, jestli jste ho měl? Dá vám to nějaký údaj?

Swaruu (9): Když jste se nechal očkovat proti chřipce, natož pak proti COVID 19. Ne, nedělá odečty, ale záleží na EMP zařízení.

Robert: Po roce 1997. Nechránili se proti tomu konstruktéři nanorobotů? Myslím, že jsem nikdy nebyl očkován proti chřipce, ale byl jsem očkován proti jiným věcem.

Swaruu (9): Zřejmě ne. Nepočítají s tím, že tisíce lidí, možná miliony, mají zařízení EMP. Proč by je měli mít?

Robert: Ano, proč by to dělali? Část toho, k čemu je to EMP? Také k deaktivaci implantátů? K čemu je EMP? Mohly by být vyrobeny ve tvaru detektorů kovů na letištích.

Swaruu (9): EMP podle dnes již známého a všem užitečného principu dominantní frekvence po aktivaci zastaví průchod elektronů jakýmkoli zařízením, které pracuje s elektřinou nebo magnetismem, protože nemůže konkurovat dominantní frekvenci zařízení EMP. Proto při průletu kolem plavidla, kterému lidé říkají UFO, často vypadává elektřina. Možná je lze upravit jako vysílače EMP. Jiná otázka je, kdy je použít. Nemám odpověď na otázku kdy. Funguje to za předpokladu, že víte kdy, ale to nenahradí neočkování.
Je to specifické pro každého člověka, příliš mnoho proměnných, na to nedokážu odpovědět. Tady, v modelech bez počítačů, to funguje s nejlepšími daty, která máme. Nemohu vědět, jak je to tam dole ve skutečnosti. Už jen při pohledu na účinnost a mobilitu nanočástic před a po EMP byly výsledky velmi jasné. Deaktivuje je. Stejně tak musí odmítnout používání 5G a souvisejících.

Robert: Deaktivuje je, ale tělo je poté vyloučí? Ale jak se k těm nanočásticím, které Cabal instaluje, dostanete? Zbavíte se jich kyselinou v těle?

Swaruu (9): Ne, zůstávají v těle, ale jako inertní kovy. Způsobují však problémy, jako je tvorba fibrózní tkáně a cévních ateromů, které vyvolávají zánětlivé reakce, a zvýšenou toxicitu i v případě kovů, jako je rtuť.

Robert: Dobře, ale s jakými nanočásticemi jste experimentovali, nebo jsou ponorné?

Swaruu (9): Jsou ponořeny do dat z nanočástic nalezených ve vakcínách, které jsme již měli, a ze vzorků krve z Wuhanu z počátku tohoto roku. Nemám jiný způsob, jak studium provést. Budou to muset udělat lidé svým vlastním způsobem. Nemohu odtud mít stoprocentně průkazné údaje, ale je to povzbudivé. (pozn. jedna věc je ponořit vysílač EMP do vzorku, jiné je být vzorkem, na který to musí působit z vnějšku... nemaj kapsli s EMP, co by si jen tak plula krevním řečištěm a občas něco přiškvařila?🤣 RIP)

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/nano-tecnologia-aplicada-en-las-vacunas-y-maneras-de-desactivarla-swaruu-d-jedi-ronin

Zpět