3726 Neskuteční lidé se stávají skutečnými? Cosmic agency

[ UFO ] 2022-12-29

Gosia: Někteří říkají, že se něco stalo a všichni neskuteční lidé jsou teď najednou skuteční.
Yazhi: Nevidím to moc reálně, protože mám pocit, že nerozumějí konceptu neskutečných lidí. Protože to může být něco relativního, například. Myslím tím, že z jednoho úhlu pohledu je člověk skutečný, z jiného ne. Skutečný člověk nemusí být skutečný pro jiného. Je to něco relativního, není to absolutní. Přesto se předpokládá, že většina lidí je generována samotným Matrixem a pro nikoho nejsou skuteční. Ale je nespravedlivé rozhodovat o tom, že někdo konkrétní je nebo není falešný. Není to na nás, není to na nikom konkrétním, aby o tom rozhodoval.
To znamená, že dva skuteční lidé z hlediska absolutna nemusí být skuteční z konkrétního hlediska každého z těchto dvou lidí. Byť jsou oba skuteční. Protože je to relativní z hlediska úhlu pohledu. A to je jen jedno z mnoha vysvětlení pojmu neskutečných lidí.
Pokud víte, že jste skuteční, a na ulici míjíte Pedra Gutierrese, kterého neznáte a on nezná vás, vzhledem k tomu, že Pedro je skutečný sám pro sebe a dokonce ví o konceptu neskutečných lidí a přemýšlel o něm a přijal ho... nebudete pro něj nic víc než pouliční lampa, stejně jako on pro vás. Z tohoto hlediska tedy nejste jeden pro druhého skuteční. Ačkoli z hlediska absolutna skuteční jste oba. A z hlediska skutečné třetí osoby byste oba nebyli, kdybyste se navzájem neznali.

Existuje také představa, že je to skutečná osoba, která oživuje tu neskutečnou. I to považuji za naprosto platné. Zcela jasně vidíte, že osoba není skutečná, když je pro ni nemožné vystoupit z nějakého mentálního programu. To znamená, že i když jim předhodíte pokročilé pojmy, nezpracují je a vrátí se k tomu, co je společensky přijatelné. To znamená, že osoba, kterou může skutečný člověk zblízka poznat, nevychází ze skupiny předem naprogramovaných reakcí.

Podobně jako NPC (nehratelná postava) ve videohře. Protože právě takoví jsou. Mají jen několik set tisíc předprogramovaných reakcí, které se tváří, že mají svobodnou vůli, zatímco ve skutečnosti v sobě jen spouštějí program ve stylu programování počítačového jazyka ʺBasicʺ. Algoritmus ʺIf-then-Elseʺ. Je to mapa předpřipravených reakcí podobná té počítačové. Jinými slovy, pokud se mnou mluvíte o duchovnosti, pak bych měla říci, že jsem četla Krišnamurtiho. Nivelizuje vaše duchovní poznání tím, že vás přesvědčuje, že je duchovně vyspělý člověk nebo že je někdo, zatímco ve skutečnosti je to jen program ʺnapodobujícíʺ, který má vědomí. Jak řekl Mark Twain: ʺIdiota nezměníte, ať na něj hodíte sebevíc argumentůʺ. Mluvím zde o těch, kteří nejsou skuteční pod žádným úhlem pohledu, stoprocentně vygenerovaní Matrixem. Skuteční lidé nebo ne z hlediska absolutna, je to jiný pohled na pojem neskutečných lidí. Ačkoli jsou oba lidé skuteční, nejsou za určitých okolností skuteční jeden pro druhého. Proto jsem řekla, že subjekt neskutečných lidí je něco subjektivního a relativního.

Existují však lidé, kteří nejsou skuteční. Stejně jako sloup lampy nebo dopravní značka. Stejně tak i světlo. Řídí se pevným myšlenkovým vzorcem, z něhož se nemohou vymanit bez ohledu na to, kolik argumentů jim předhodíte. A teď... i tito neskuteční lidé mohou být portály pro ʺvstupʺ do světa pomocí této ʺkůžeʺ, takže neskutečný člověk-tělo se v takovém případě může rázem stát skutečným. Od určitého data vstupu ʺadma nebo dušeʺ ʺvstoupeníʺ. To je velmi časté. Snažím se říci, že jde o velmi relativní a subjektivní téma. Nelze zde tedy myslet ani uvádět absolutní hodnoty. Stejně jako to, co se říká, že každý je nyní skutečný. Je to velmi subjektivní a při pohledu na varianty jich může být poměrně mnoho. Spousta kombinací. Jinými slovy bych řekla, že je velmi těžké rozhodnout, zda je někdo skutečný, nebo není skutečný, a toto rozhodnutí nechávám na skutečných lidech, kteří se dívají na konkrétní lidi, které znají.

Robert: Kdo programuje ty nereálné? Ty skutečné?

Yazhi: Samotný Matrix jako vedlejší účinek všeho, co člověka obklopuje. Protože jestliže biologicky jsou těla skutečných a neskutečných stejná, myslím tím například při pitvě, to, co je od sebe odlišuje, je to, jak myslí a co je uvnitř z nehmotné stránky. Takže neskutečný člověk se řídí pouze naprogramováním Matrixu. To znamená, že jejich reakce jsou od dětství naprogramovány tak, aby reagovali tím algoritmem ʺkdyby-tedy-jinakʺ, ve škole, v kostele, v práci.

Je to samotný Matrix, který programuje neskutečné lidi, a Matrix je zase programován masou skutečných lidí. A ano, mimo Zemi existuje Matrix a já pevně věřím, že mimo Zemi existují i neskuteční lidé. A mimozemský Matrix sdílí atributy s pozemským Matrixem tím, že se vzájemně ovlivňují a zasahují do sebe. Venku se říká, že mimo Zemi nejsou žádní neskuteční lidé, ale pokud je i zde Matrix, silně vnímám, že musí existovat i neskuteční lidé, protože oba Matrixy jsou strukturovány stejným způsobem a navzájem se vytvářejí.

Robert: Kdo generuje tyto nereálné lidi mimo 3D, Matrix jako kolektivní nevědomí?

Yazhi: To samé pro oba Matrixy, které jsou ve skutečnosti stejným Matrixem. Skuteční lidé manifestují, co chtějí, a to modifikuje jejich Matrix, který zase programuje ty neskutečné. Musím trvat na tom, že to nejsou dva Matrixy, ale jsou stejné, přičemž to, kde jeden končí a druhý začíná, je velmi subjektivní.

Stojí také za zmínku, že právě proto mnozí nechápou, proč jsme ʺtak lidštíʺ nebo ʺtak polidštěníʺ, ti z nás, kteří mluví. Protože jsme silně ovlivněni tím, že oba Matrixy jsou stejné, chápeme oba světy z našeho pohledu. Proto se s vámi můžeme ztotožnit, a ne s ʺvesmírnou chobotnicíʺ. Ale přesto vám připadá divné, nebo dokonce šokující, že se mimozemšťané vydávají dolů, aby doplnili zásoby své lodi. Ale děje se to a je to pravda, i když to bolí.

Jak vždycky říkám, mezi ET a pozemšťany neexistuje jasné rozdělení, je to šedá zóna, kde si člověk, který pozoruje a posuzuje, pouze vnutí vlastní představu o tom, co ET je a co není. Protože je to stejný Matrix se stejnými pravidly, jen větší než ten druhý, větší, protože zahrnuje více dat, více ras, více informací, ale je to stejné, je to jako země. Francie a Španělsko jsou totéž, přičemž to, co dělá rozdíl, je pouze zcela subjektivní lidský pojem - dohoda.

Gosia: Ale to, co říkáš, vnímám tak, že jsme všichni součástí ʺpůvodního Matrixuʺ - přirozeného. A pak na Zemi existuje další vrstva Matrixu, více ʺdigitalizovanáʺ. Kde je všechno ʺsimulovanéʺ, jak před lety vysvětlovala Anéeka (a Matrix jako manipulace Kabaly, to je jiná věc). Tak mě napadlo, že ti neskuteční lidé jsou součástí té pozemské simulace.

Yazhi: Dobře, ano, to věci ještě více komplikuje, protože Matrix na Zemi má tu vrstvu digitální manipulace. To ano. Jen nevím, proč by to nemohlo platit i venku, mimo Zemi.
Protože je to něco subjektivního, mohl bys také říct, že všechno je skutečné, protože zkušenost je stejná a protože o tom rozhodl někdo skutečný, a já nemám důvod ani způsob, jak to vyvrátit. Takže je to tak trochu na názoru a úhlu pohledu každého reálného člověka. Nemyslete v absolutních hodnotách.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/unreal-people-becoming-all-real-yazhi-swaruu-shares-her-opinion

Zpět